Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

A v čem se ty sedadla liší? Na prvním pohled jen potahem, ale vedle sebe v autosalonu jsem to neporovnával. V ceníku jdou identifikovat pouze odlišná sedadla pro základní Active. Všechny vyšší výbavy vypadají z pohledu sedadel v ceníku stejně.

Editováno: , autor: j57
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou jiná, základní jsou užší a divně kulatá v horní části opěradla. Vyzkoušej si je, já z nich v současném služebním šílím. Rozdíl jde vidět i v CC.

 

Že jsou jiná jsem zjistil až naživo, v ceníku a katalogu se to člověk nedozví. Stejná situace Superb, Kokodák, bohužel.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo. V konfigurátoru (horní pohled) ten rozdíl vidět fakt je. V autosalonu jsem si při sednutí do Ambition ale ničeho nevšiml a to jinak jezdím předfaceliftovou O3 Style. I tam mi ty sedačky přidjou takové obyčejné. (nevadí ani vysloveně nezaujmou). Rozpoznatelný kvalitativní posun je podle mě u ErgoActive sedadel v Golfu, tam je to zřejmé na první posed, ale u Octávky jsem na to sám doteď nepřišel :-)

Editováno: , autor: j57
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9/28/2017 na 14:13, Drahosh napsal:

tak novy konfigurator uz jede, v nabidce je nove Cervena Velvet, jen se nezobrazuje.

 

ale stale mi vrta hlavou jedna vec (kterou jsem doufal, ze v novem konf. opravi) - dokazete mi nekdo rict, proc nejde k Paketu RS Challenge vybrat Columbus?

vzdyt tam neni zadna "nekompatibilni" polozka...nebo ano?

 

vazne nikdo netusi? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tušíte někdo, proč škodovka začala používat ty nesmyslné barevné budíky (bílé číslice na šedém pozadí)? To musel vymyslet úplný blb, vždyť se to musí špatně číst a bohužel se to netýká jen FL Octavie, ale má to i Karoq, a zřejmě to začnou cpát i do ostatních modelů. To to nikdo prakticky netestuje? Fakt nepochopitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, j57 napsal:

Tušíte někdo, proč škodovka začala používat ty nesmyslné barevné budíky (bílé číslice na šedém pozadí)? To musel vymyslet úplný blb, vždyť se to musí špatně číst a bohužel se to netýká jen FL Octavie, ale má to i Karoq, a zřejmě to začnou cpát i do ostatních modelů. To to nikdo prakticky netestuje? Fakt nepochopitelné.

 

Bohužel to taky nechápu... Ty u výbavy Style jsou opravdu hrozné. U nižších výbav mi přijdou lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...