Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
V 5. 4. 2018 na 9:31, Cjoctavian napsal:

.. len cierne exterierove prvky, DCC a lap timer.

Díky za info (nebyl jsem si jistý zda tam nervou soundgenerator).

Bohužel nakonec ..neplánovaně.. muset zadat objednávku do konce tohoto měsíce tak mám stejně smůlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Co? Obě verze můžou být i v normální Octě.. jak sportovní volant tak i budíky.. Spíš bych viděl problém v tom, že sportovní volant nelze aby byl vyhřívaný.. A tenhle artikl bývá vázanej na více věcí.. Takže i tento případ je možné jeden z nich, 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Ulipek napsal:

..sportovní volant nelze aby byl vyhřívaný.. 

U ostatních modelů lze tzn. toto je specialita výhradně Octavie?

Tušíte kdy bude možné objednat vyhřívaný sportovní volat s dig. přístrojem? Příští pátek jsem měl dávat závaznou objednávku :/

Editováno: , autor: rimsy2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Např. ani u Kodiaqa nelze sport volant zároveň s digit. budíkama.. Takže to bude nejspíš tak jak píšu výše.

Ale možná je to jen chyba konfigurátoru.. Ale vsadil bych se, že digit. budíky budou jen s variantou 3 ramínka klasického čí vyhřívaného.

 

Ps. vyhřívaný volant v úpravě sport zatím Škoda auto nabízí jen pro RS. (verze ze Škoda auto: -3 ramenný multifunkční vyhřívaný volant, pro RS ve sportovním provedení.)

Editováno: , autor: Ulipek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...