Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

Dnes mi volal predajca, ze novy MR cennik nevyjde skor ako 09/18, pretoze sa zasekli s novymi motormi na homologizacii. Daju sa vsak uz objednavat s tym, ze sa pocita ze dodavka bude beztak za 4-5 mesiacov kedy uz budu papiere hotove.

V podstate mi to celkom aj vyhovuje, nove auto by som chcel riesit Q4/18, cize dodavka nejak na Jar...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dnes jsem zadal objednávku na OIII RS (MR2019) ale dodatečně jsem dostal upřesnění, že v automatu nejde s vyhřívaným volantem :/

Neplánuje se v dohledné době (do konce července) změna? Tuhle položku bych tam rád dostal. Děkuji.

Editováno: , autor: rimsy2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 6. 2018 na 10:03, capo napsal:

Podle toho slovenského ceníku má L&K už standardně Columbus a nikoliv Amundsena jako v českém. Jestli to platí i pro český trh, jsem zvědav jak se to promítne na ceně (stejně jako 2,0TSI jako náhrada 1,8TSI který jsem chtěl)....

Tak dle očekávání, specifikace v jednotlivých zemích spolu nijak nesouvisí. v ČR je nadále L&K s Amundsenem. V podstatě jediné změny pro L&K jsou virtuální pedál v sérii a dá se objednat také černý intoš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
před 13 hodinami, Zdenek Pastorek napsal:

Do halogenů dává výrobce bludičky žárovky. Když je výměníš za Night Breaker nebo podobné, bude to jiné. Ale led je led. Samozřejmě nejsou vyhřívané, takže hrozí v zimě to, co píše "komodo". ;)

Vyměnit žarovky to je dobrý typ a opravdu poznam viditelně rozdil?  Ty Led jsou super ale už jsem nad stropem ceny  auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...