Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

schimmer

Škoda Octavia III facelift

Doporučené příspěvky

No nevím. Článek použil fotku, která se na webu poprvé objevila tuším už vloni touto dobou. A evidentně III sloužila tenkrát jako mula pro zkoušky podvozku, brzd a chlazení pro SUP III. Podle mě žádný facelift. Přiblížit opticky OCT III SUPu III by navíc byla totální hovězina.

Editováno na miklisek
    • Upvote 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsou opravdu rok staré fotky a při pohledu z jiných stran jde vidět jiné napasování nárazníku.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nechápu jak můžeš něco z maskované verze hodnotit

Nehodnotim, konstatuju. Nejsem mistr sveta, nemuzu vedet vsechno. Ostatnim diskuterum dekuji za vysvetleni a omlouvam se za spam

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ale jinak na OIII fl už běží produkce dílů ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevie niekto, kedy bude predstavený facelift Octavie III, keď sa už vyrábajú diely?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

iBabiš přišel s tím, že by měl být v Ženevě facelift OIII. Už si to opravili s tím, že až 2017..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Face bude ale letos uz urcite ne,.. vidim to zacatek jara, prelom jaro-leto ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Informaci o vyrazne promene zvenku i zevnitr dneska rekl i Kaban na auto.cz, nekdo z redakce tam psal, ze maji byt rozdelena predni svetla.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

marketingově vždy všichni říkají, že je to uplně něco jiného :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Renderovou fotografii, s rozdelenymi svetli sem uz videl,.. kazdopadne ac to byl render tak pekne hnusnej a doufam ze to bude vypadat uplne jinak ;)

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nechapu, proc s tou Octavii takhke riskuji. Neznam auto, kteremu by takova zmena prospela. Navic takhle riskovat u auta, ktere je 5. nejprodavanejsi v Evrope? To je snad zcela zrejme, ze takove auto potrebuje jen drobny facelift. Na internetu uz jsem videl render od AutoBildu a to auto vypada vylozene ohavne

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V tisku jsem četl, že Kabaň prohlásil, že facelift budeč zásadní změna, že facelift bude vypadat jako nové auto - takže žádné malé kosmetické změny

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

u O3 by som to videl osobne max na FL predku , trosku dynamickejsi look pre svetla a tiez naraznik... ostatok je cajk ... nevidim dovod na zmenu ...akurat interier by zisiel prekopat ... palubka a dvere .. najvacsia prdel by bola keby FL prehlasili za novy model (ako kedysi u golfu 5/6 a pasika ...)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak to by mě opravdu zajímalo, jestli to bude teda začátek roku 2017 nebo 2016. Kabaň řekl 2016 ...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já si myslím, že se představí buď na podzim 2016, nebo na jaře 2017. Každopádně mě tento model docela zajímá, pravděpodobně právě FL bude dalším nástupcem mého současného auta a tak doufám, že se ten děs promění v něco pro mě pěknějšího a kvalitnějšího i z hlediska materiálů..

Podle mě si všichni vykládají dělení světel špatně. Pokud k něčemu takovému opravdu dojde, určitě ne způsobem dost nepovedeně nakresleným v AutoBildu, protože když nic jiného, takové rozdělování světel nikdy neslavilo u žádné automobilky úspěch a není ani v módě. Dle mého mluvil buď o rozdělení uvnitř světlometu => jiné seskupení, nebo pokud budou opravdu rozdělená, tak to může být třeba něco ve smyslu Lexusu, kde je hlavní světlomet a pod ním je proužek s denním svícením.

Pokud se ta OIII méně "zkrabicovatí", přidá se trocha nápaditosti, kreativity a aspoň pocit menší elegance, mohlo by to auto konečně za něco stát. Interiér ale fakt chce generálku, děsím se každé jízdy s kolegou, protože třeba ty tapece jsou fakt opruz. :kol-32:

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Asistenční systémy ze SIII mám potvrzené. :kol-31:

Editováno na Dix1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to se dá očekávat, stejně jako Columbus a adaptivní podvozek, možná i el. kufr liftu, nakopívání a tažné

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Asistenční systémy ze SIII mám potvrzené. :kol-31:

Které tam chybí?

Snad jen Blid Spot Detect.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

přidej

co třeba Rear Traffic Alert nebo Traffic Jam Assist a vylepšený parkovací asistent?

a našly bu se další, které má S III oproti O III vylepšené 

Editováno na Aleš_BX

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ještě čekám na vylepšený start/stop systém 2.0, to bude teprve bomba pro ovce :D

no hlavně at předělají denní svícení.

no DCC je docela ostuda pro škodu, všichni to mají jenom ona ne v téhle třídě...

Editováno na kokta7

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od Lukason
        Jak uz nekteri zrejme vedi a tusi, tak je v planu facelift Rapida.
        Informace co zde uvedu jsou pravdive a jsou podlozeny primo od zdroje.

Ac toho treba moc nenapisu, tak facelift Rapida bude spocivat v jinych naraznikach, dostane take nove zadni svetla ktere budou temer totozne s faceliftem Octavie III.
        Dostane i taky pochopitelne jina predni svetla ktere budou Bi-xenon a budou z 90% shodne s nynejsi Octavii.

Vice informaci brzo na vasich silnicich ci webech az toho vice zacne vyplouvat na povrch