Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

Jinak kdo mě zná, ví, že jsem historicky vždy dělal velké množství fotomontáží, které používaly i různé motoristické magazíny v rámci Evropy. Teď na to už nemám čas, no vždy jsem měl docela odhad, jak bude nový model vypadat, pouze OII FL mi dala trošku více zabrat v přední části - tedy přesněji trošku nečekaná světla, nápovědu mi musel poskytnout až někdo, komu byla podoba FL už známa.

 

Proto si osobně myslím, že by toto mohlo být předobrazem přední části faceliftu

 

2016-Skoda-Superb-IAB-rendering-1024x731

 

Berte to s rezervou, byl to předobraz nového Superbu, nárazník bude určitě jiný a maska bude dle mého hranatěji podaná a trošku výše posazená, ale světla s tím výrazem předku dle mého budou hodně podobná :kol-47:

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovej SIII .... nicmene svetla budou asi chapana ze budou rozdelena vevnitr ;) kazdopadne sem zvedav,... pokud to bude vypadat ale takto, tak to uz vetsina neznalku si budou rikat o kokte ze to je uz tuplem Superb,.. kdyz tedka maji problem rozeznat RAPIDA s OIII :D ............. no sem zvedav, kazdopadne rozhodne povedenejsi render nez co se tedka objevuje a hlavne zase neco jinyho ;) .... uvidime, uvidime ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono dle toho renderu světla opravdu vevnitř rozdělena jsou - možná bude grafika ještě jiná, ale tvar si myslím bude odpovídat. Dle mého totiž vypadá docela svěže, je podobný OIII, ae zároveň trochu i Superbu, ne však stejný a specifický tvar SIII by zůstal. Možná bude mít to denní svícení jiný tvar, má-li Superb L-ko a OIII nyní čáru, FIII zase jen část světla, myslím, že si "jedinečnost" té čáry zachová. No a s ohledem na nové plánované asistenty a Evropské předpisy, týkající se srážky s chodci, i u Superbu je vidět vyboulenější a níže posazený předek, který by mohla dostat i faceliftovaná Octa.

Proto myslím, že by tady podobnost mohla být, ale možná se teď někdo, kdo zná podobu OIII, jen směje pod fousy, jak jsem mimo, já jen cucám z prstu :)

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Jak uz nekteri zrejme vedi, tusi a dochazi zde k ruznym spekulacim a ne moc presnym renderovym fotografii tak je v planu facelift Octavie III.


Informace co zde uvedu jsou pravdive a jsou podlozeny primo od zdroje.


 


Nicmene, Facelift OIII. samozrejme zase jinak pozmenene narazniky, jina zadni svetla, ktera budou temer totozna s Rapidem.


Predni full LED svetla, samozrejme rozdelana, jak se zde uz suska. Prilozena renderova fotografie je z 90% shodna, budou trochu jine mlhove svetla, prvni polovina u svetel budu vychazet rovnou z masky, druha polovina svetel u kraje bude protazena vice nahoru a nebude cocka, jen LED parabola, mozna i casem cocka, trosku naznaceno v prilozene fotografii ;)


post-58977-0-87671100-1465093303_thumb.j


 


Dale co se tyce Faceliftu tak verze scout dostane vyhrivany volant, RS230 konci, nahradi ji RS245.


Z klasicke RS jen TSI 169 kw a TDI 135 kw.


 


Tod zatim dle informaci zatim vse. Casem se bude urcite nekde neco objevovat ;) 


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...