Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

V novějším ceníku jsou změny oproti původnímu. Bude toho asi víc, ale já jsem si všiml, že u Freshe je nyní zdarma Rezervní kolo ocelové neplnohodnotné / plnohodnotné.
V konfigurátoru zmizela položka Sklopný stolek na zadní straně opěradel předních sedadel (v ceníku zatím je). Prý se zpozdila dodávka od externího dodavatele a bude to dostupné cca v červnu (přesněji řečeno auta s tím stolkem půjdou do výroby od června).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Aleš_BX napsal:

pěkné srovnání

 

8ML-NgJiR5L4ZwHj-iDeDA~Je-zauj-mav-sledo

 

Podobný obrázek jsem tady posílal před několika týdny. On je prostě problém v tom, že ta světla zalomili. Kdyby byly jako na MBčku, tak bych neřekl ani slovo... ale to by porušili copyright. ;)

 

Prosně jen nechápu celý ten smysl těch světel. Vyřádí se na Superbu, dají tam solidně vypadající světla a pak přijde toto? Uff...

 

před 8 hodinami, peter2410 napsal:

Pozeram preco mi to na to mb az tak nevadi. Myslim ze u octavie vadi to, ze ta spodna hrana nie je v jednej linii ale to vnutorne svetlo je skosene smerom dole.

 

Nevadí Ti to taky z toho důvodu, že na MB nejsou zaseklé, jako kdyby někomu ujela při kreslení ruka. Ono je taky Éčko od MB trochu jinak řezané a společně se zadními světly to prostě k tomu autu sedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta svetla nezachrani ani lesk,ani chrom... svetla jsou ostre rezana a pod tim je na narazniku hrana v linii a neni ani ostre ricnuta,ani nekopiruje svetla no proste to k sobe vubec nejde. Tohle je nejosklivejsi predek skodovky co kdy udelala. I ten Yeti s kulatymi svetly byl hezci!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No.. Za mě toto krása nemůže být nikdy, i kdyby to bylo v reálu lepší, pořád to bude jen méně špatné. Na druhou stranu je vidět, že jsou lidi, kterým se to líbí, možná jich bude asi více a tak to třeba není takový průšvih a jen se tady sešlo více z nás, kterým se to nelíbí, no.. ;)


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To suhlasim, myslel som vsak face ako taky.

 

RS-o je jasan inde.

 

Vidim trochu paralelu medzi OIIfl a OIIIfl. Kazda z nich vyzera odvaznejsie ako predchodca a mne sa osobne viac pacia. Len ma mrzi to oble kridlo :( Vobec sa k autu nehodi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...