Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

Kokta už není delší dobu při smyslech, proto je lepší ho tady nebrat moc vážně. Mele nesmysly, Lambo je slabota a Ferarri křáp. Vůbec nechápu, co tady ještě na foru Škody pohledává....

 

Škoda, že jste ho neviděli na srazu. Přišel oblíknutej jak bezdomák, špinavé tepláky a čepice od uhlí, zarostlej a neholenej :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

vie niekto tu na 100% potvrdit ze ak nakonfigurujem Octaviu 3 FL do vyroby s ťažným zariadením a tiez rezervou + hever, klic na kola atd. (normalne je tam pouze lepici sada) ze tam Skodovka vo vyrobe dava ine trochu silnejsie zadne pruziny ako v pripade bez tazneho zariadenia a bez rezervy ?

jedna sa o Octavia 3 FL Combi 1.6tdi Style

diky za info...

 

+ nemá niekto real foto alu 16" Alcatras a 17" Trius ?

 

  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na kolika bude ta RS 245 startovat v zakladu? 760? To uz mi fakt prestava davat smysl. Jako rychly priblizovadlo nizsi stredni to byla dobra value for money v dobe dokud zaklad zacinal na 619. To tomu clovek odpusti i ten aerodynamickej hluk, hlucnej podvozek a rozvrzanej interier :) Uprimne pochybuju ze facelift z toho neco vyrazne zlepsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj nějak tak 760-780 tisíc.... strašně předražený oproti začátku.

 

před 3 hodinami, Martin Bednář napsal:

Brano ciste konstrukcne bude Cupra zcela jiste stejne totoznej krap. 

ne to nemáš pravdu. konstrukčně to je trošku jiny auto rozměrem, podvozkem, naladěním auta, jiné ET kol, jiná šířka pneu a výkonnějším motorem. a možnost přikoupit z vyroby 380mm brembo brzdy.

 

@klint ano kupra je pomalá, když pak jezdím se stuttgartem a M2 apod...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No posouzení, zda je anebo není předražená, bych nechal na zázaznících. Prodeje ukáží, zda je to pouze Váš, anebo většinový názor.

Ale vzhledem k prodejům Octávíí a "diskusnímu folklóru" na téma "předražený křáp" bych tipoval, že budete se svým názorem osamoceni ;)

 

Ceny konkurence, namátkou:

Golf GTI začíná na 752.000

Astra OPC 755.000

Seat Leon Cupra 805.000Kč

Renaul Megane GT 589.000 (ok ten je levnější ;))

Octavia ze z těchto aut největší. Prostě za takto vybavené auto s takovýmto motorem i v nižší střední třídě je cena podle mne odpovídající, resp. dejte tip na něco výrazně lepšího a levnějšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nemyslím, že by cena byla nějak přemrštěná s ohledem na konkurenci. A je pravda, že O3 je opravdu ideální velikostí i pro rodinu. U Seatu by člověk musel připlatit za kombi, protože hatch je tak pro mladé hejsky a buzny ;) Do kufru nedáš ani basu piva :D

  • Pozitivní 6
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena je přemrštěná v tomto segementu obecně, protože ano, je poptávka. Ale to nic neříká o tom, že za téměř stolitrů navíc oproti vstupní ceně ve 2013 dostaneš totožné auto - upřímně co podstatného se změnilo kromě pár pičovinek? Ty věci, které lidem budou při častém používání vadit se nezměnily.

 

Ale já jsem se svou eresou pořád spokojenej, dnes bych si ji ale o sto dráž už koupit nechtěl. 

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O3 RS rozhodně ničím drasticky nezaostává a není předražená.

Má jednu obrovskou výhodu - dá se v pohodě používat jako auto pro rodinu a je i ve verzi kombi.

 

Výborný za ty peníze je Megane, ale nedá se to ani omylem označit za auto pro rodinu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar kluci,

 

konfiguracia new RS je na 99% hotova a som rozhodnuty ju kupit v CR :)

 

Prosim ale o radu ci ist do: Potah sedadel Alcantara/kůže. Bol som rozhodnuty ist do nich, predsa len latkove sedacky sa mi do RS nehodia, ale jeden clen z fora mi povedal, ze on by ich nexcel....

 

Mate niekto info, alebo foto ako vyzeraju tie ktore su standard? Vo verzii Alcantara/kuze ich bolo mozne vidiet na premiera vo Viedni, ale tie standardne som este nevidel.

 

Dakujeeeem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 1. 2017 at 4:33, Maverick napsal:

Pamatujete na podobnou debatu, kdyz vysel FL druhy generace nekdy v 2009? A co se pak stalo s prodeji? Rostly... :)

Ne, ze bych byl nejakej fanousek čtyřokýho kukuč faceliftu, ale o prodeje nemam strach. A o to zpravidla firmam jde.

a co jim zbylo kdyz chtely oktavku,to tento facelift je urcite lepsi nez ten cinsky u OII

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Alesi, vidim to rovnako. OII rs fl ma cast sedaciek tiez z alcantary a vobec sa o to nestaram je to super na dotyk a stale to vyzera ako nove.

 

Len ked citam prispevky na OIII a kozene sedacky a v podstate aj na latkove tak rozmyslam co je lepsie. Na 80% som za tie priplatkove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Faktem je, že 7500 za alcantaru se už v ceně RSa ztratí.....

 

Dělal jsem si dneska zkusmo konfiguraci RSa a byl jsem tam cca 820tis.....;) Samozřejmě člověk dostane možná devět procent dolů.....No je to dost samozřejmě, ale auto je to pěkný. Škoda, že na něj nemám. Prachy spadly v prosinci do nové mašiny :) 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na novej O3 je v konfigurátore farieb na výber dostatok. Základná farba je taká ozaj základná. Metalíza je už za slušný príplatok.

Ale nikde som sa nedozvedel, aká je to vlastne fleet farba. Je to základná farba v inom farebnom odtieni,  alebo je tam aj tá metalíza ? Lakovanie je rovnaké, alebo sú tam rozdiely ? Ďakujem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fleetove barvy (nebo-li tzv. zvlastni lakovani) jsou ruzne, najdes mezi nimi jak uni barvy, tak metalizy.

 

Jejich nevyhoda z meho pohledu je, ze je objednavas ponekud naslepo. Sance, ze si fyzicky prohlidnes, jak v ni to auto vypada, je dost miziva. Nerikam ze nulova, ale mala urcite. S tim ale musis pri objednavce zvlastniho lakovani pocitat.

 

Jinak za me Alcantara urcite ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...