Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
schimmer

Škoda Octavia III facelift

Doporučené příspěvky

před 16 hodinami, Habi001 napsal:

ještě bude 2.0TSI 140kW a pro RS 180kW

O tom vim (ten 140kW by mel dostat i superb preci), jen jsem predpokladal ze kdyz delaji nove ceniky tak to maji vyresene :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

@M_ike podívej se do toho ceníku. Jak je výše napsáno, jedná se pořád o starší modelový rok, kde nové motory ještě nemůžou být uvedené.

• Pozitivní 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ok, beru zpet. Diky za info.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dnes mi volal predajca, ze novy MR cennik nevyjde skor ako 09/18, pretoze sa zasekli s novymi motormi na homologizacii. Daju sa vsak uz objednavat s tym, ze sa pocita ze dodavka bude beztak za 4-5 mesiacov kedy uz budu papiere hotove.

V podstate mi to celkom aj vyhovuje, nove auto by som chcel riesit Q4/18, cize dodavka nejak na Jar...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Podle toho slovenského ceníku má L&K už standardně Columbus a nikoliv Amundsena jako v českém. Jestli to platí i pro český trh, jsem zvědav jak se to promítne na ceně (stejně jako 2,0TSI jako náhrada 1,8TSI který jsem chtěl)....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dnes jsem zadal objednávku na OIII RS (MR2019) ale dodatečně jsem dostal upřesnění, že v automatu nejde s vyhřívaným volantem :/

Neplánuje se v dohledné době (do konce července) změna? Tuhle položku bych tam rád dostal. Děkuji.

Editováno na rimsy2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jsem zjišťoval OIIIC 2.0 TSI 140 KW 4x4 7DSG L&K a je tam dodání 12-14 týdnů.

Editováno na Dixik2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 26. 6. 2018 na 10:03, capo napsal:

Podle toho slovenského ceníku má L&K už standardně Columbus a nikoliv Amundsena jako v českém. Jestli to platí i pro český trh, jsem zvědav jak se to promítne na ceně (stejně jako 2,0TSI jako náhrada 1,8TSI který jsem chtěl)....

Tak dle očekávání, specifikace v jednotlivých zemích spolu nijak nesouvisí. v ČR je nadále L&K s Amundsenem. V podstatě jediné změny pro L&K jsou virtuální pedál v sérii a dá se objednat také černý intoš.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 13 hodinami, capo napsal:

Tak dle očekávání, specifikace v jednotlivých zemích spolu nijak nesouvisí. v ČR je nadále L&K s Amundsenem. V podstatě jediné změny pro L&K jsou virtuální pedál v sérii a dá se objednat také černý intoš.

... včetně černého čalounění střechy ala RS

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A černej strop je standard pro černý sedačky, nebo zas na přání? O tom mi prodejce neříkal nic... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je tam černý interiér s černým stropem.

octavia.thumb.jpg.afaf5c2d84e92a5beb56298a1c92d435.jpg

• Líbí se mi 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od Lukason
        Jak uz nekteri zrejme vedi a tusi, tak je v planu facelift Rapida.
        Informace co zde uvedu jsou pravdive a jsou podlozeny primo od zdroje.

Ac toho treba moc nenapisu, tak facelift Rapida bude spocivat v jinych naraznikach, dostane take nove zadni svetla ktere budou temer totozne s faceliftem Octavie III.
        Dostane i taky pochopitelne jina predni svetla ktere budou Bi-xenon a budou z 90% shodne s nynejsi Octavii.

Vice informaci brzo na vasich silnicich ci webech az toho vice zacne vyplouvat na povrch