Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

Myslím, že ostatní to pochopili ;)

Vysvětlení pro tebe: Jsem rozhodnutý, že chci Alcantaru a od Franty odvedle slyším, že by Alcantaru nechtěl. To znamená, že začnu přemýšlet, že jsem sice Alcantaru chtěl, ale nakonec asi ne, protože Franta řekl, že ji nechce?

Takže když řeknu já, že bych nikdy nechtěl celou RS, nakonec si koupí třeba Scouta, pokud mu ho doporučím? ;)

 

Nic proti nikomu, ale řídit se jediným kdoví proč podivným názorem "někoho", koho ani neznám a spekulovat, jestli své rozhodnutí proto nezměnit, je za mě zbytečné. Jednak rozhodnutý člověk pak jen zbytečně spekuluje a i kdyby mu 1000 lidí napsalo "neber to!", stejně to vezme (vidím to tady na fóru skoro denně) a jednak pokud bych se tady řídil názorem nejmenovaných kolegů na fóru, jezdil bych na kole, protože Škodovka je na hoven, VW je na hoven, Ferrari je na hoven, všechno je na hoven ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam za to, ze dotycny nechtel vice ani mene, nez znat nazor nekoho, kdo k tomu ma co rici. Od toho tady to forum preci je. 

A za mne bych taky bral alcantaru. V aute ji mam a nemam s ni problem. Kdyby s ni problemy byly, tak to sem napisu. No a dotycny si pak muze udelat predstavu...

Btw. muze mit RS bezovy interier?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si musíš koupit porše, audi..... abys mohl mít bílý či béžový interiér :D tady to fakt už nehrozí...

alcantara je výborný materiál, otázka jak na tom šetřili zase. v tuhle tu chvíli to tak vědí tak výrobce možná.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, _Denis_ napsal:

Myslím, že ostatní to pochopili ;)

Vysvětlení pro tebe: Jsem rozhodnutý, že chci Alcantaru a od Franty odvedle slyším, že by Alcantaru nechtěl. To znamená, že začnu přemýšlet, že jsem sice Alcantaru chtěl, ale nakonec asi ne, protože Franta řekl, že ji nechce?

Takže když řeknu já, že bych nikdy nechtěl celou RS, nakonec si koupí třeba Scouta, pokud mu ho doporučím? ;)

 

Nic proti nikomu, ale řídit se jediným kdoví proč podivným názorem "někoho", koho ani neznám a spekulovat, jestli své rozhodnutí proto nezměnit, je za mě zbytečné. Jednak rozhodnutý člověk pak jen zbytečně spekuluje a i kdyby mu 1000 lidí napsalo "neber to!", stejně to vezme (vidím to tady na fóru skoro denně) a jednak pokud bych se tady řídil názorem nejmenovaných kolegů na fóru, jezdil bych na kole, protože Škodovka je na hoven, VW je na hoven, Ferrari je na hoven, všechno je na hoven ;)

:D uplne se ztracim,nereagoval jsem vubec na alcantaru,ani rs ale na ty prodeje skodovky :D a kdyz uz sme u te alcantary tak ja ju mam a neni nic lepsiho :)

Editováno: , autor: foxdivemaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Maverick napsal:

objednavas ponekud naslepo. Sance, ze si fyzicky prohlidnes, jak v ni to auto vypada, je dost miziva.

Maverick, ďakujem. Máš recht, objednávka u predajcu je fakt skoro naslepo.

Pri prehliadke vystavených O3 som si všimol, že motorový priestor nebol vo farbe karosérie.

Je pravda, že pri fleetoch to je striekané ?

Poobzeral som si aj iné značky v objednanej farbe a akú takú predstavu mám.

Na objednávke sa už nič meniť nedá, tak dúfam, že budem spokojný. Teraz už len čakať :-)

Ale riadim sa hlavne podľa toho, čo sa mne páči a nie čo sa páči iným.

front.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Full LED sú perfektné. Tá viditeľnosť v noci je neporovnateľná.  Zvíťazil rozum nad krásou. O3 sa bude jazdiť na 95 % len cez deň a v meste, kde sú cesty skoro všade vysvietené, tak len halogény, aj to len s denným svietením. Viac by sa mi to ale páčilo takto.

front-top.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denis: Pisal som, ze som BOL pre alcantaru rozhodnuty, avsak tak ako sa snazim diskutovat tu na fore ( ved na to sluzi :) ), tak diskutujem aj s xalanom, ktory ma blizko Skode ( rozumej blizsie ako vacsina z nas ) a jeho nazor si vazim. On vravel, ze by ich nexcel a pozrie mi o nich blizsie info na miestach kde sa ja nedostanem. 

 

Takze ako pisal Martin, chcem vediet nazory viac ludi, kym sa rozhodnem. Hlavne ludi, ktory k tomu maju co povedat :) Nechcem spravit chybu :)

 

Howgh :)

 

V kazdom pripade este raz diky vsetkym za nazor :)

 

Inak Jao, krasna farba! Dobra volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jude, ďakujem.

To rozhodovanie, či slama, alebo seno je veľmi subjektívna vec. Na nejaké vyplakávanie niekoho, kto tú slamu, alebo seno ani nevidel a hodnotí či áno, alebo nie, vôbec neprihliadam.

Iná vec je ako píšeš,  ak by niekto mal reálnu negatívnu štatistiku sťažností na konkrétnu vec, už by som podľa toho zvažoval prípadnú alternatívu.  Len kde zobrať tie správne informácie, keď sa O3 začne vyrábať až budúci týždeň :-)

Kúpa auta je záležitosť na viac rokov,  preto sa treba rozhodnúť tak, aby si niečo neľutoval hneď po zaplatení a nasadnutí do nového autiska. Držím palce  k správnemu výberu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 2. 2017 na 11:24, _Denis_ napsal:

Teď se ztrácím já :D Vždyť jsi reagoval na ten můj příspěvek, který směřoval k tomu, co jsem ti výše vysvětlil :)

tys napsal toto  

Když ti napíšu, že bych nechtěl RS, taky si ji nekoupíš? ;)

ale ono to nebylo asi na me,ikdyz to bylo hned pod mojim prispevkem,ja sem si myslel ze reagujes na me :D:D tak tim se to vysvetluje :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dotaz na LED přední světlomety, třeba někdo povolaný bude vědět...

 

V manuálu je k těm světlům napsáno: "Osvětlení vozovky v prostoru zatáčky zajišťuje statické zatáčkové světlo předního světlometu." Co je myšleno tím statickým zatáčkovým světlem? Slovem "statický" bych asi neoznal nic co se hýbe, ale při osvětlení zatáčky, bych nějaký ten pohyb čekal. Ani v tom manuálu moc nevysvětlují za jakých podmínek ty světla přepínají ty různé módu, což v manuálu před FL bylo. Vzhledem k této divné větě a odfláknutému popisu se začínám trochu bát, aby ty světla něpřišli o ty funkce co měli doteď. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete nahodou ci to vyhrievanie volantu sa vypina/zapina manualne, alebo to funguje automaticky? napr pri urcitej nizkej teplote...

 

Chcem si dat tempomat s obmedzovacom rychlosti a podmienuje to vybranim aj vyhrievaneho volantu. Moc ho ale nepotrebujem (ten volant).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Krenstik napsal:

Bude to jak u stareho pasatu, doplnkove svetlo do zatacky v hlavnim svetlometu. Je i u Kodiaqa. 

Znamená to tedy, že skutečnému natáčení podle volantu je konec a do začátky se jen rozsvítí nějaké světýlko navíc? Nevím jak to přesně funguje u Passata nebo Kodiaqa. Nedokázal jsme najít na youtube žádné video v noci s Kodiaqem. Vlastně mě jen zajímá jestli to bude ve finále fungovat stejně kvalitně jako natáčení Xenonů před FL a nebo jestli je to degradace té funkce.

Editováno: , autor: Sighart
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...