Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

Zdravim. Tak co chvilku budu uz objednavat novou octulu ... tady mam prvni konfiguraci .. chci se zeptat co by jste mi doporucily jeste pridat nebo odstranit ... Cenove se chci pohybovat +,- par tisicovek kolem tech 660tis ... uvazoval jsem jeste o adaptivnim podvozku, nebo adaptivnim tempomatu ... 
+ jeste nejsem rozhodnuty u volantu :D dizajnove se mi prave libi ten sportovni, ale zas bych musel ozelet vyhrivany volant ... 
Kdyz tak diky za rady a tipy :)

http://cc-cloud.skoda-auto.com/CarCard/101985407

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, oct napsal:

No, za mně tedy adaptivní tempomat, i když nemáš DSG. Ten omezovač rychlosti je na nic.


Omezovac rychlosti je povinny, myslim prave u toho vyhrivaneho volantu ... i kdyz nechapu proc ... 
Nooo ten adaptivni tempomat me laka, ale nevim jestli je to k manualu presne ono, po pravde nemam stim vubec zadne zkusenosti tak nevim ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Jojo91 napsal:

Zdravim. Tak co chvilku budu uz objednavat novou octulu ... tady mam prvni konfiguraci .. chci se zeptat co by jste mi doporucily jeste pridat nebo odstranit ... Cenove se chci pohybovat +,- par tisicovek kolem tech 660tis ... uvazoval jsem jeste o adaptivnim podvozku, nebo adaptivnim tempomatu ... 
+ jeste nejsem rozhodnuty u volantu :D dizajnove se mi prave libi ten sportovni, ale zas bych musel ozelet vyhrivany volant ... 
Kdyz tak diky za rady a tipy :)

http://cc-cloud.skoda-auto.com/CarCard/101985407

 

 

Z vlastni zkusenosti, pokud nemas DSG tak nic moc, s DSG je to jina parada, mam odzkouseno na superbech, tudiz adaptiv tempomat bych ozelel a nechal jen klasicky tempomat a priplatil bych spise za adaptivni podvozek, ikdyz tam je to taky tak trochu diskutabilni :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Lukason napsal:

 

 

Z vlastni zkusenosti, pokud nemas DSG tak nic moc, s DSG je to jina parada, mam odzkouseno na superbech, tudiz adaptiv tempomat bych ozelel a nechal jen klasicky tempomat a priplatil bych spise za adaptivni podvozek, ikdyz tam je to taky tak trochu diskutabilni :)

 

 


Proc diskutabilni? Myslis, ze zbytecnost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna otazka ked ste uz pri tom displeji. V nastaveniach som si zapol aby sa displej po 10 sekundach vypol - potom sa staci priblizit rukou k displeju a zapne sa. Ale zda sa ze vzdy ked sa po case vratim do auta tak toto nastavenie je zase vypnute - proste nezapameta si to. Ine nastavenia co som skusal ostavaju (vypol som napr. synchronny zadny stierac). Robim nieco zle, alebo je to vada? 

 

Mam novu Octaviu, 1.4 TSI DSG, Style so vsetkymi balickami a je tam Amudsen. 

Editováno: , autor: Daniel_sk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Daniel_sk napsal:

:( Netusis aky bol dovod to takto spravit? To je dost otravne po starte vzdy vypinat (nie len ze musim start-stop vypnut) - asi sa na to teda vyklaslem a necham to tak. 


Start Stop si klidne pres diagnostiku vypni, dokonce mi prodejce tvrdil, ze nepada zaruka kdyz to odstavim, ale ze mi to nerikal a ze to nikomu rikat nemam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, iphonik4 napsal:

To neni zadna novinka. Ona ani padnou nemuze, kdyz se to deaktivuje pres diag (kdykoliv se to da bez stop vratit zpet). Dokonce me zatim vsichni v autorizacich pochvalili emoji3.png a to mam auto v zaruce uz 2 roky a jeste zbyvaji 3.

 


Jasne, proto rikam Danielovy, at si to vypne kdyz ho to otravuje, ono ne kazdy vi, ze se to da a nebo, ze kvuli vypnuti nebude mit pak problemy se zarukou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...