Přejít na obsah

Čelní sklo


compu

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím,

nechci zakládat nové vlákno, nedávno jsem si pořídil SIII, dělal jsem si havarijko a samozřejmě jsem si nepojistil přední sklo... Měsíc na to mrd, kamínek, cca 1,5 cm prasklinka. Prošel jsem si celé sklo a těch jakoby ďůlků je tam více ... ale prasklinka je jenom na jednom místě. Chtěl jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s opravou. Kolega mi řikal že se to prý dá opravit a zaleštit že to vše bude OK. Ale zase co životnost potom ? Přece jenom jakmile je tam prasklinka tak se to asi uplně nedá dát dohromady ne ?

 

Další týden se chci sjet zeptat na tu opravu, případně kolik by to stálo. A taky trochu přemýšlím že kdybych měnil celé přední sklo tak jestli si tam rovnou nedat vyhřívané. Máte s tím někdo zkušenosti ? Co stojí sklo případně práce ? Přece jenom se to tam musí něják zapojit a zprovoznit ne ?

 

Ponaučení, sklo si nechám určite připojistit.

 

Díky

sklo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, winkcz napsal:

Zdravím,

nechci zakládat nové vlákno, nedávno jsem si pořídil SIII, dělal jsem si havarijko a samozřejmě jsem si nepojistil přední sklo... Měsíc na to mrd, kamínek, cca 1,5 cm prasklinka. Prošel jsem si celé sklo a těch jakoby ďůlků je tam více ... ale prasklinka je jenom na jednom místě. Chtěl jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s opravou. Kolega mi řikal že se to prý dá opravit a zaleštit že to vše bude OK. Ale zase co životnost potom ? Přece jenom jakmile je tam prasklinka tak se to asi uplně nedá dát dohromady ne ?

 

Další týden se chci sjet zeptat na tu opravu, případně kolik by to stálo. A taky trochu přemýšlím že kdybych měnil celé přední sklo tak jestli si tam rovnou nedat vyhřívané. Máte s tím někdo zkušenosti ? Co stojí sklo případně práce ? Přece jenom se to tam musí něják zapojit a zprovoznit ne ?

 

Ponaučení, sklo si nechám určite připojistit.

 

Díky

sklo.jpg

Nesmie to byt priamo v zornom poli vodica a je mozne opravit az do velkosti 2 eurovej mince,ale treba co najskor,nez sa do toho nachyta prach a vlhkost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak update: byl jsem na opravě, bohužel to nejde... díra cca 1,5 cm se teď rozlezla na 4 cm .... takže výměna skla ... V autorizáku mi řekli 12k cca ... přemejšlel jsem že bych dal rovnou přední vyhříváné ale řekli mi že to nejde udělat.... Máte někdo zkušenosti jestli to jde nebo ne prosím případně o kolik je to dražší ? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahojte

Momentalne tiež riešim výmenu čelného skla. Minulý víkend šla predomnou tatrovka a odletel z nej kameň veľký ako golfová loptička. 

Vodica som dostihol, vypísali správu o nehode atd... Obhliadkujuci technik z ich poisťovne všetko pofotil a schválil sklo na výmenu. 

U nás na SK to je strašná byrokracia, čo sa týka toho, kto bude za sklo platiť a následne vymáhať od vinníkovej poisťovne.Nakoniec to budem ja, lebo má tlači čas. (V nedeľu idem smer DE) 

 

Objednal som sa do origo servisu Škoda. Zarazila ma ale cena za sklo... 399€. Zdá sa mi lacné. Mam vyhrievané s komplet asistentami... 

Technik ho objednal podľa VIN. 

ALE... Zaskočil ma otázkou, či ho mám fakt vyhrievané???

V papieroch od auta to mam potvrdene, a mam aj tlačidlo na climatroniku, len ma fakt zneistil... 

Auto mam len 3 mesiace, čiže odmrazovanie som nemal ako vyskúšať. 

Aké tam mam vôbec sklo? 

Je vyhrievané? 

Je tzv. solárne? 

 

Ďakujem 

 

VIN- TMBCJ9NP4J7569575

IMG_20190902_085054.jpg

IMG_20190903_143908.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
V 11. 9. 2018 na 12:14, Plzeňáček napsal:

Já mám S3 s akustickými skly i bez nich a když je prostřídám, nepoznám rozdíl... Je pravda, že jsem se na to nikdy nezaměřoval a taky je bez skel nafta a se skly benzin, ale stejně.

Ahoj, mohl by jsi prosím taky zhodnotit kvalitu příjmu GPS signálu telefonu s vyhřívaným sklem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale v kastliku je tusim zesileny prijem GSM site, ne GPS signalu.

 

Myslim, ze pokovene okno opravdu dost ubira, aktualne jezdim s iPhone 11 Pro, kde neocekavam nejakou shitovou antenu a asi si s tim poradi, ale uz se mi stalo, ze kdyz jsem nekoho vezl, nefungovala mu dobre navigace v mobilu.

 

Plus palubni kamera nalepena na celnim skle hleda signal dost dlouho a casto ho ztraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Signál GPS je oknem omezen dost, nejdříve jsem to řešil ext. BT GPS modulem, to mě ale štvalo, tak jsem to vyřešil tímto.

 

https://www.aliexpress.com/item/32833717218.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dsDTOMp

 

Přijímač mám za bočním okénkem v kufru a opakovač pod kaslíkem na telefon.  Myslím že má anténa na střeše je jen atrapa a mám vizi ji vyměnit za GPS a nahradit tu za oknem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...