Přejít na obsah

autorádio AS620 nejde zvuk


Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...

ahojte,

 

mám trochu problém s android autorádiem z číny.  Superb I facelift. Rádio jsme zapojili přes přechodku z ISO na din: +, kostra, + po klíčku, anténa, podsvícení, repro. Všechno jelo, zvuk radio ok - zadní kameru jsme zatím nezapojovali, necháme si to na jindy ... a že zkusíme zapojit ovládání na volantu přes ty key 1 a key 2 - dohadovali jsme se, že bude potřeba ten převodník na CAN, ale po dohadování jsme to chtěli aspon zkusit a zapojili jsme Key 1 bud na iso pin 1 Smart volume - ztlumení rádia (umožňuje regulaci hlasitosti dle rychlosti) nebo do pinu 2 Mute - vypnutí rádia při telefonním hovoru. Key 2 to samé bud tak nebo tak, nevybavuju si to, zkoušeli jsme to asi tak i tak. Ovládání na volantu samozřejmě nešlo a k tomu to nehrálo. Po vytažení těchto pinů to bohužel, ale taky nehraje. Zkusil jsem zapojit zpátky originál Symphony a zvuk jede. Čínské rádio jsem zkusil vyresetovat, obnovit tovární nastavení, ale pamatuje si nastavení (akorát jsem přišel o cracklou licenci sygic). Napadlo mě ho rozmontovat rádio a zkusit, jestli tam není nějaká plochá baterie a vypojit ji. Jsem z toho už zoufalý. Pokud toto nepomůže, možná je něco spálené, jinak nevím.

Zapojení.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...