Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

4 Jtfcobra

 

Však jsem se taky bál 

 

A teď vážně, kód  pro ABS jsem už našel, ale nenašel jsem žádné info k problému s nabídkou volby v kanále SS. 

Pokud neznáš odpověď na mou otázku.,  nech si nepřínosné  příprcy příště pro sebe starostův syne Chytrolíne  .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, jsmach napsal:

4 Jtfcobra

 

Však jsem se taky bál 

 

A teď vážně, kód  pro ABS jsem už našel, ale nenašel jsem žádné info k problému s nabídkou volby v kanále SS. 

Pokud neznáš odpověď na mou otázku.,  nech si nepřínosné  příprcy příště pro sebe starostův syne Chytrolíne  .

Trochu slušnosti, tohle není bulvár, máš tu 11 příspěvků a už si přisprostlý.

19-Can Gateway

10- Adaptation

Kanal: Start_stop_voltage_limit

change to:  12.1V ( standard is 7.6V)

Editováno: , autor: KarelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouvám se z pozdní reakci, je to vinou moderátora, který mě zablokoval (2denní ban), když jsem se bránil urážce jednoho zdejšího zaplevelovače diskuse, který místo předávání  konkrétních zkušenosti, použil invektivy vůči mé osobě a já ho na oplátku nazval jménem pohádkové postavy Chytrolínem.

 

A teď ke čtvrtečním reakcím na můj příspevek:
 

4 Pitrs2 , který se ptá:
"Proč řešíš Stop/Start v jednotce ABS? To se má měnit v Gateway..."

 

Já odpovídám:  Neřeším, byly tam v samostatných řádcích položeny  dvě různé otázky, jedna se ptala na bezpečnostní kód (PIN) do modulu ABS, z důvodu aktivace asistenta rozjezdu do kopce ( kód jsem již dohledal sám bez pomoci zde diskutujících, měly by být pro jednotku 03 ABS  40168 a 20103)

 

 

4 KarelIM, který mi radí:

"change to:  12.1V ( standard is 7.6V)"

 

Já odpovídám:  Když si přečteš můj příspěvek ještě jednou, zjistíš, že tvá rada pro mne není novinkou, narazil jsem bohužel na další dvě varianty Kanalu: Start_stop_voltage_limit , varianty jsou:

- na mém autě 1/2015 bez S/S (tudíž jen pro zajímavost, vypnutí na něm řešit nemusím) v položce mezního napětí volba nastavení  nikoliv VOLTů, ale PROCENT

- u kolegy cca 6/2017 se S/S (kde jsem chtěl S/S deaktivovat) v položce mezního napětí volba INVALID a v nabídce na změnu jen 2. možnost NO INVALID , žádné okno pro volnou změnu hodnoty  napětí tam není, na rozdíl od mého auta, kde je alespoň okno pro volnou volbu procent.

Editováno: , autor: jsmach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, teď se zeptám trochu OT, ale snad nedostanu hned ban. U druhého auta, GVII MR2018 řešíme, jestli jde aktivovat čtení dopravních značek. Má to ACC a Lane assist, rádio základní bez telefonu, budíky základní a zatím, co jsem našel návody, tak nefungovaly. Viz. postup tady, kdyby někdo chtěl kouknout http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=290&t=349317 

 

Děkuji

Editováno: , autor: guam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, eště jedna otázka, akorát nevím přesně jestli to bude patřit sem nebo do sekce motor. Chci změnit interval výměny oleje z 30.000 na 15.000, prodloužený servisní interval změnit na pevný. A nebo to nejde a budu si to muset pamatovat ?? O3 mám teď zbrusu novou.

 

Dík, Macouch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo má dokódováno rozpoznávání dopravních značek a nemá navigaci. Jak funguje ukončení omezené rychlosti? Ukončí to jen značka konec omezení, případně Joná jiná, rychlost omezující značka, nebo to ukončí třeba i značka začátek/konec obce, případně další faktory?

Editováno: , autor: guam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...