Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

stonek:

dneska jsem to testoval na jedne Elegance a slo to v pohode, meni se jen ty dve hodnoty a slape to jak ma

postup jsem jel tento:

09 - Central Electronics

16 - Security Access - enter 31347

10 - Adaptations

(5)-Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion B 12 zmenit na Abbiegelicht links

(5)-Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion B 13 zmenit na Abbiegelicht rechts

 

mas obe hodnoty presne takto?

 

Mel jsem ted o vikendu konecne trochu vic casu - delal jsem chybu v hodnote - misto abbiegelich .... jsem nastavoval abble.... Je to kousek od sebe, takze jsem to prehledl navic nemcina neni muj salek. Uz to funguje jak ma. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Z dostupných informací jsem udělal tento závěr.

 

-Aktivace zpětných světel -Změna citlivosti čidla vlhkosti -Aktivace mlhových světel (NSW) a v zatáčkách -Aktivace mlhových světel (NSW) a v zatáčkách RS -Nastavení prahové hodnoty rychlosti pro aktivaci odbočovacích mlhových  světel -Zobrazení stavu baterie v palubním počítači -Sklopení bočního  zrcátka  při couvání -Adaptace rozjezdu do kopce Asistent-zpoždění -Povolení USA parkovací světla pro přední ukazatelů -Povolení zobrazení Nachtankmenge na palubní počítač -Aktivace houkačky potvrzení na DWA + při zamknutí a odemknutí vozidla -Zapnutí sdílení probuzení oken při otevření dveří -Vypnutí kontrolky bezpečnostních  pásů -Úprava ovládání DO zadních výklopných dveří + další nastavení -Zobrazování otáček ventilátoru v režimu AUTO- klimatizace -Komfortní blikání -Aktivace stopky -Aktivace osvětlení LED na SPZ -Aktivace uzavření oken při dešti -Nastavení prahové hodnoty rychlosti pro aktivaci městského světla -Uložení posledního nastavení topení+chlazení -Upravit hlasitost RS zvuku -Nastavení DO sklápění bočních zrcátek -Nastavení intervalu systému ostřiku pro přední světlomety -Zpoždění aktivace předních ostřikovačů světlometů -Aktivace parkovací světel na zadní světla (LED), světla pro denní svícení -Aktivace displeje dopravních značek při zástavbě navigace Protočení ukazatelů po --zapnutí zapalování -Protočení ukazatelů po zapnutí zapalování -Deaktivace hlášení / tónu o zapnutém zapalování  
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera doplnene ci zmenene cez VCDS:

- staging ( pretocenie ruciciek ) - pekna vec

- zmena citlivosti cidla vlhkosti

- naklopenie praveho spatneho pri spiatocke

- hill start assistent - mam ho od vyroby -  zmeneny na late - poznatelne dlhsie drzi - pozitivna zmena 

- zapnutie hmloviek pri odbocovani do 40km/hod

- comming/leaving home cez hmlovky a vypnutie stretávacích

tu doslo k problemom, nemam xenony a to co pisal CarDiag:

 

-(x) Leuchte6ABL LC5-Lichtfunktion C 6 nastavit na Not active
-(x) Leuchte7ABL RB1-Lichtfunktion C 7 nastavit na Not active
Hodnota x sa meni v zavislosti od konfiguracie svetiel - ci su obycajne alebo bixenony

 

u mna neplati!!!! ziadny iny ako x=8 som nenasiel a ten uz bol "not activ" pred zmenou

po troche laborovani sa mi pri zmene  B6 a B7 namiesto C6 a C7 podarilo vypnut stretavacie svetla ale parkovacky zostali

Ma to tak byt alebo sa daju vypnut aj parkovacky???

 

Inac dakujem vsetkym v tomto vlakne za cenne rady   :kol-47: 
 

Editováno: , autor: rodolfo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi,

 

jsem vlastnikem Octavie III Elegance (bez ACC + Front Assist vsechno) 1.8TSi. Jsem z Nymburka a rad bych, aby me nekdo nakodoval par veci.

Nejste nekdo tady "kousek"? :-)

Kousek je sice relativni pojem, ale tak idealne kdyz nebudete z Ostravy :-)

 

Chtel bych:

1) Pri vstupu odsun sedacky

2) Protoceni rucicek

3) Stopky

4) Kolik "l" paliva do plne

5) Odblok obrazu Columbus za jizdy (bez zasahu do SW, pouze prekodovani / pokud to jde)

6) Uzavreni oken pri desti * (musim tady konstatovat, ze muj senzor funguje nejak divne. mam ho na nejnizsi citlivost a nekdy sterace stiraji jak divy a pritom z nebe nepada vubec nic. mam Octavii II a tam to taky obcas zablbne, ze starace projedou, ale nikdy ne v takove mire jako tady. senzor je cistej, neni zadelanej - takze pokud by to s oknama fungovalo podle nej, budu je mit imrvere zavreny :/)

7) Upozorneni pri jizde na parkovacky

 

Vim, ze je tady spousta navodu a atd. Jednak nejsem v tomhle zbehlej + nemam techniku a jednak pouze hledam nekoho, kdo tohle vyse uvedene umi a neni z Ostravy, ale idealne dostupne odemne.

 

Mockrat Vam dekuji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

6) Uzavreni oken pri desti * (musim tady konstatovat, ze muj senzor funguje nejak divne. mam ho na nejnizsi citlivost a nekdy sterace stiraji jak divy a pritom z nebe nepada vubec nic. mam Octavii II a tam to taky obcas zablbne, ze starace projedou, ale nikdy ne v takove mire jako tady. senzor je cistej, neni zadelanej - takze pokud by to s oknama fungovalo podle nej, budu je mit imrvere zavreny :/)

 

 

Dešťový senzor jsem měl již na jedničkové Octavii a tam fungoval docela dobře. Na dvojkové to už bylo horší, tak jsem zvědavý jaké to bude u trojkové:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Pokud si přes VCDS aktivujete možnost zobrazit na maxidotu kolik lze dotankovat tak zobrazovaný údaj "množství k dotankování"

ukazuje celkem idiotsky množství zaokrouhlené na 5 litrů, tedy 5-10-15-20-........což tedy z palivoměru odhadnu taky.

 

dnes jsem natankoval do nádrže 51 litrů a PC mi ukazoval dotankovat 45l :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dešťový senzor jsem měl již na jedničkové Octavii a tam fungoval docela dobře. Na dvojkové to už bylo horší, tak jsem zvědavý jaké to bude u trojkové:-)

 

No, dneska tady v nasich koncinach KONECNE zaprselo (to konecne radsi v "", protoze mam diky sve sice jinak nadherne barve totalne zajebane auto / vsechno je videt) a musim rict, ze senzor pracoval naprosto v poradku. Tak nevim, treba to byl jen nejakej momentalni vypadek. Vzhledem k tomu, ze takove vypadky mam i ja (a to jsem zivocisneho puvodu), tak to na me Octavince omlouvam :)

 

PS: ted me napadlo, ze na sluzebaku (Superb I L&K) mam taky destak (stejny, jako na Octavia I) a funguje spickove a je pravda, ze z hlediska "marnych steru" je to neporovnatelne s Octavii II, na ktere se me to stava mnohem casteji. Takze souhlas!

Editováno: , autor: Paradox.f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...