Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Ahoj, taky by mě zajímalo, jestli ty úpravy nějak ovlivní záruku. Respektivě, vím že se vše dá vrátit do původního stavu ale myslím situaci kdy se člověk stane účastníkem dopravní nehody auto mu vemou a nemá možnost si ho dát do původního stavu.

 

Jelikož mě za pár měsíců dorazí nové RS, a některé fičury co jsou tady se mě libí, tak by mě právě zajímalo jak to je :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypnuto AM na Boleru, Corner mlhovky, sklopení zrcátka pří zpátečce, měření tlaku pneumatik, asistenta rozjezdu do kopce, možnost volby ESC Sport. U tebe by šlo: ztlumení denních světel na straně kde zrovna bliká blinkr, stopky na budíkách, automatické zavření oken za deště, obě zadní mlhovky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to by se mi taky zamlouvalo!!! Corner, sklopení zrcátka, asistent rozjezdu, ztlumení světel při blikání.

ferda 25: když sim udělám výlet k tobě jak dlouho to trvá???

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj přímo předcházející příspěvek. ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To věřím,

 

ale tak zase jsem programátor, tak možná bych tomu více rozumněl :) ale rád tohleto přenechám někomu kdo s tím má už zkušenosti a znalosti. Přeci jenom radši člověk zaplatí peníz za kvalitně odvedneou práci, než aby to týden studoval a pak když si řekne, kolik času ho to stálo, že výhodnější bylo to někomu nechat udělat.

 

Mno Bratislava taky není úplně blízko :-D Nejlépe někoho od Ostravy a pískal bych si  :kol-24:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by Igor:  Ztlumení denních při blinkrech

 

Jednotka 09, login 31347 a potom v adaptáciách zmeniť hodnoty pre ľavé denné svetlo vpredu:

  • (16)-Leuchte2SL VLB10-Lichtfunktion G 2, stará hodnota "Not active", nová hodnota "Blinken links aktiv beide Phase"
  • (18)-Leuchte2SL VLB10-Dimmwert GH 2, stará hodnota "0", nová hodnota "35"
  • (19)-Leuchte2SL VLB10-Dimming Direction GH 2, stará hodnota "Maximize", nová hodnota "Minimize"

To isté treba aj pre pravú smerovku, tá je v adaptáciách označená Leuchte3SL VRB21. Pre istotu odporúčam pred akoukoľvek zmenou v konfigurácii svetiel odložiť si pôvodné nastavenie!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...