Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Tak dnes po aktualizaci se vše podařilo ale corner mi dal zabrat, jel jsem podle návodu ale stále mi pravá mlhovka svítila a k ní se přidávala podle zatočení levá.

 

Nevím jak je to s HHC a sklápěním zrcátka na zpátečku ale ani jedno mi nešlo zapnout - poradíte?

 

U hlídání LED v osvětlení RZ se mění hodnota na 127, co to znamená? Lze svit regulovat?

Editováno: , autor: Koty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rychla otazka, nenasiel som to tu...

da sa nakodovat skratenie tonu upozornujuceho na nezapnuty bezpecnostny pas? uplne vypnut to nechcem ale skratit to povedzme na 20-30 sekund by sa mi pacilo

ak niekto vie ako na to, vedel by mi poslat navod? vdaka

 

nasiel som pravdepodobne navod ako to uplne vypnut:

 

Instument options

17 – instruments
07 – recode
00??x0x
??=
00 = no options
+01 = brake pad monitoring
+02 = Seat belt warning
+04 = Washer fluid warning(add the option numbers together for the right number i.e: all three = 07 or to turn off 
seatbelt warning 01+04=05)
Editováno: , autor: PistaTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(16)-Leuchte4TFL LB4-Lichtfunktion G 4,Blinken links aktiv (beide Phasen)
(17)-Leuchte4TFL LB4-Lichtfunktion H 4,not active
(18)-Leuchte4TFL LB4-Dimmwert GH 4,25
(19)-Leuchte4TFL LB4-Dimming Direction GH 4,minimize

(16)-Leuchte5 TFL RB32-Lichtfunktion G 5,Blinken rechts aktiv (beide Phasen)
(17)-Leuchte5 TFL RB32-Lichtfunktion H 5,not active
(18)-Leuchte5 TFL RB32-Dimmwert GH 5,25
(19)-Leuchte5 TFL RB32-Dimming Direction GH 5,minimize

 

Možná trochu odbočím, ale určitě zaujme informace, že po Čechách jezdí Polo s platformou MQB, které má kompletně vypnuté hlídání žárovek(....).

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem zkoušel na OIII Ambition Plus nakodovat funkci corner (mlhovka do zatáčky) podle výše uvedených návodu a bohužel se to v posledním kroku seklo ( při downloadu) - napsalo to něco jako servisní relace není podporovaná ( nebo něco podobného). Stalo se to už někomu? Co se s tím dá udělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servisní relace = stará verze VCDS, klon nebo BCM od firmy BOSCH

 

Mlhovky:

(8)-Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion C 12,Left high beam
(9)-Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion D 12,not active
(10)-Leuchte12NL LB45-Dimmwert CD 12,100
 
(8)-Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion C 13,Right high beam 
(9)-Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion D 13,not active
(10)-Leuchte13NL RB5-Dimmwert CD 13,100
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně štěstí s kodováním a přizpůsobováním kablíkama z dálného východu :kol-149:  .. Dnes jsem tu měl jednoho človíčka ,který koupil to samé , neudělal zálohu původního kodování atd . a jen si jen tak hrál. Přijel s autem ,které vypadalo jak diskotéka , opravdu . Lepší oslovit někoho kdo má origo a za pár kaček dokoduje i se zálohou původního nastavení.. Je nás tu hodně co mají origo a téměř ze všech koutů ČR..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ferda25...děkuji za radu, s tou "servisní relaci" jsi měl pravdu. Mlhovky šly bez problemů nakodovat podle Tvých kanalů.

Nevíš náhodou zda půjde na Abition Plusu nakodovat sklopení pravého zrcátka při zpátečce? ....pokud ano, na jakých kanálech pro BMS s tím problémem "servisní relace".

Díky Tonda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna aktuální, auto bylo v origo servisu na doplnění alarmu ( přání firmy ) a Vše nakodované na autě je pryč :kol-26:  ( Corner, druhá mlhovka, US style ) ale režim autoškoly a protočení ručiček zůstalo. A sice je to v jiném tematu, ale předtím jsem neměl difuzní osvětlení a po výměně lampiček za ty pro snímače k alarmu tam jsou... 

 

Takže zítra znova, mmj. nepřišli jste někdo na to jak na CH a LV bez senzoru a auto polohy na spínači?   :kol-31:

Editováno: , autor: Krenstik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...