Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Tak se to nakonec povedlo. Dnes vlastními silami aktivováno:

 

  • Dálkové společně s mlhovkami
  • HHC
  • Režim autoškoly v rádiu (zobrazuje rychlost na rádiu) - blbost, při další příležitosti zase vypnu.
  • Změna citlivosti čidla vlhkosti (nevím jestli bude fungovat i s manuální AC, uvidíme časem)

Ton1, měl jsem podobný problém. Kamarád má originální SW ale nějak ho neaktualizuje, nemá důvod (u nás v Jižních Čechách moc OIII na servis nejezdí). Ale poradil jsem si, stačí v tomto bytu změnit manuálně poslední dvě nuly na jedničky (tím změníš bite 0 a 1 na 1). Poté by ti to mělo fungovat, každopádně zálohuj původní kód!

 

Kokto7, ty nemáš asi vůbec v lásce kabely z číny, viď. No, ale chápu tě. Stačí být ale méně ostrý a kolegovi poradit.

 

Ferdovi, díky za návod na mlhovky - dodatečně ale přece.

Editováno: , autor: Koty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dálkové s mlhovkama jsou v pohodě, u nás je hodně srnek a docela to pomáhá. Stejně když jede proti auto, vypínám dálkové tak se automaticky vypnou i mlhovky. Krenstiku, na CH a LH bych se vy..., nestojí to za žádné peníze. Akorát to vybíjí baterku. U předchozí OII jsem měl možnost zapnout v maxidotu a první co bylo jsem to vypnul a byl klid - to je můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čím sem ho urazil pane bože? akorát sem napsal jestli má čínu, tak těžko updatuje alespon na 12.12 aby mu něco fungovalo.... kdybys ten kabel a sw dělal ty, tak bys taky nebyl rád, když by ti to někdo "kradl".

dyt sem mu poradil, že má starší verzi, co nechápeš?

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty světla věřím, mám to na druhém autě a je to efektní jako světelná houkačka a v noci pomáhá. Jen před technickou je potřeba to vypnout :-) jsem za to vyletěl :-) a to jsem si vytáhl drátky na ameriku atd.... 

 

Já docházím k autu po tmě a právě na dalším ( MX-5) jsem to dodělával, ale tam to mám řešené alarmem který má další výstupy. 

Editováno: , autor: Krenstik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beta verze:(Bety jsou taky většinou ok)...

http://www.ross-tech.com/vcds/download/beta/current.html

 

stable

http://www.ross-tech.com/vcds/download/

 

je možný že nemají dodělaný ještě popisky(za to se omlouvám), stačí označit bajty jak avízoval koták... ale ideální mít nejnovější verzi...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dálkové s mlhovkama jsou v pohodě, u nás je hodně srnek a docela to pomáhá. Stejně když jede proti auto, vypínám dálkové tak se automaticky vypnou i mlhovky. Krenstiku, na CH a LH bych se vy..., nestojí to za žádné peníze. Akorát to vybíjí baterku. U předchozí OII jsem měl možnost zapnout v maxidotu a první co bylo jsem to vypnul a byl klid - to je můj názor.

A jak na aktivaci dálkových světel s mlhovkami? Možná už to tu padlo, ale začíná to tu být trochu nepřehledné. :) Pokud to tu ještě nebylo, tak alespoň bude další věcný příspěvek do tématu, což by bylo super, jsme na fóru a šíříme informace. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že ano. Budou to aplikace pro Android a iOS, tedy distribuce skrz obchody těch platforem. Tady je seznam těch aplikací. Zatím mají venku jen jednu a ta je zadarma. Navíc ty aplikaci jsou takové v podstatě kravinky, že nemá smysl je prodávat. Byly by to velmi malé příjmy a lidi by byli akorát naštvaní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...