Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Neodpověděl jsem Ti, jen jsem se ptal na důvod do toho hrabat, bo jsem velice zvídavý člověk. :kol-32:

 

Nevím, opravte mě, ale mým selským rozumem je tam nastavení pro daný podvozek, když s tím uhnu z určeného nastavení, tak v okamžiku, kdy se auto pošlu prudčeji do zatáčky a čidla vyhodnotí, že to vyřeší sepnutím XDS, tak se mi v jednom případě brzdy uvnitř moc zatnou a auto se přetočí, v opačném případě to zabere málo a pošle mě po tětivě do věčných lovišť. Vzhledem k tomu, že XDS nepracuje v okamžicích, kdy vezu plato vajec a bábičku na nákup, tak zbyde na řešení té situace tak půlsekunda nebo to s trochou štěstí pořeší ESP.

 

Jako fakt nemám nic proti tuningu a úpravám, možná ferda zná lepší než tovární nastavení. Když se přitvrdí jen trošku, tak to uživateli dodá placebo efekt, jaký si nepořídil "sporťák" a budou se asi jen žhavit pneumatiky a brousit brzdové destičky, ale sám si do toho hrabat? Buď nechápu jak pracuje XDS nebo Tě fakt nechci na silnici potkat - zejména v zatáčce a protisměru. Jako by nestačili ti, co si XDS sami podle návodů z netu aktivují a optimisticky doufají, že všechny ostatní parametry nejsou ve výchozích hodnotách, ale jsou nastaveny pro OIII. Fajn nastavujme světla, kontrolky, ledky, ale mělo by to přeci mít svoji hranici. Dvě tuny vážící auto řítící se stovkou po okrsce přeci není počítačová hra. kol100

 

Pokud se mýlím, tak mě prosím opravte. Děkuji. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Module 5F, Adaptace

(186)-Car_Function_Adaptations_Gen2-menu_display_user_eco_rating

zmenit z neaktivni na aktivni

 

 

Jinak od 140 kmh je tam porad nula bodu, a neni to nijak propojene se spotrebou. Navic jsem si jeste vsiml, ze tam je taky rozdil s rychlosti reakce, ktera je vyrazne pomalejsi nez napriklad u Fordu.

Editováno: , autor: Ozi Toretto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pripadne jeste potvrzeni odemceni zamceni vozu aktustickym signalem

 

(ADP-(2)-Acknowledgement signals-Akustische Rueckmeldung verriegeln) from not active  to active

(ADP-(1)-Acknowledgement signals-Akustische Rueckmeldung entriegeln) from not active  to active

(ADP-(8)-Acknowledgement signals-Akustische Rueckmeldung global) from not active  to active

(ADP-(9)-Acknowledgement signals-Akustische Rueckmeldung Signalhorn) from not active  to active

(ADP-(10)-Acknowledgement signals-Quittierton bei zweitem ZV-AUF-Befehl) from not active  to active

(ADP-(11)-Acknowledgement signals-Quittierton bei zweitem ZV-ZU-Befehl) from not active  to active

 

pripadne se to da jeste nastavit, aby to bylo ovladatelne z menu radia v sekci zamykani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat, nepohybuje se po Praze někdo, kdo by byl ochoten za nějakou drobnost mi dokódovat pár věcí, dle možností/výběru? Na O1 jsem si to dělal sám, ale na O3 je potřeba jinej kabel a SW a zatím jsem se ještě ani nedokopal k objednání potřebnýho :-)

Pokud by se někdo našel, tak prosím info do zpráv - časově se přizpůsobím.

 

Předem děkuju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Module 5F, Adaptace
(186)-Car_Function_Adaptations_Gen2-menu_display_user_eco_rating
zmenit z neaktivni na aktivni
 
 
Jinak od 140 kmh je tam porad nula bodu, a neni to nijak propojene se spotrebou. Navic jsem si jeste vsiml, ze tam je taky rozdil s rychlosti reakce, ktera je vyrazne pomalejsi nez napriklad u Fordu.

 

jojo měl sem spotřebu 14 litru za cca 80km jízdu a psalo to 50 bodu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pripadne jeste potvrzeni odemceni zamceni vozu aktustickym signalem

 

(ADP-(2)-Acknowledgement signals-Akustische Rueckmeldung verriegeln) from not active  to active

(ADP-(1)-Acknowledgement signals-Akustische Rueckmeldung entriegeln) from not active  to active

(ADP-(8)-Acknowledgement signals-Akustische Rueckmeldung global) from not active  to active

(ADP-(9)-Acknowledgement signals-Akustische Rueckmeldung Signalhorn) from not active  to active

(ADP-(10)-Acknowledgement signals-Quittierton bei zweitem ZV-AUF-Befehl) from not active  to active

(ADP-(11)-Acknowledgement signals-Quittierton bei zweitem ZV-ZU-Befehl) from not active  to active

 

pripadne se to da jeste nastavit, aby to bylo ovladatelne z menu radia v sekci zamykani.

Ahoj, co je třeba ještě nastavit, aby se dalo potvrzení vypnout v menu na display radia?

Díky moc za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík Ferdovi25 za pár dnešních úprav.

 

-Deaktivován START/STOP

-Aktivovány zadní LED světla v režimu denního svícení

-Vypnuta volba frekvence rádia AM

-Zvýšena svítivost obrysových světel na úroveň denního svícení při tlumených světlech 

-Možnost vypnutí ESP (jestli jsem to dobře pochopil)

-Zobrazení síly ventilace v režimu AUTO

 

Zapomněl jsem na druhou zadní mlhovku ... ale na tom tolik nesejde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obyčejné žárovky - obrysová na 100%:
(6)-Leuchte4TFL LB4-Dimmwert AB 4,100
(10)-Leuchte4TFL LB4-Dimmwert CD 4,100

 

(6)-Leuchte5 TFL RB32-Dimmwert AB 5,100
(10)-Leuchte5 TFL RB32-Dimmwert CD 5,100 

 

 

LED  - režim obrysových světel na 100%:
(6)-Leuchte2SL VLB10-Dimmwert AB 2,100
(10)-Leuchte2SL VLB10-Dimmwert CD 2,100

 

(6)-Leuchte3SL VRB21-Dimmwert AB 3,100
(10)-Leuchte3SL VRB21-Dimmwert CD 3,100

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zřejmě to je na autě bez led sviceni, tedy se žárovkou h15. Tam bych tipoval, ze to oslnovat nebude. Ale nakodovat takhle ledky by mohlo byt hustý...

 

Jo vidíš, já nějak automaticky předpokládal ledky. U halogenů netuším, jestli budou oslňovat, pokud ne, tak jsem se samozřejmě splet. Ale u LEDek by to bylo na pár facek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hravec > Ahoj. Můžeš mi prosím tě jednoduše vysvetlit jestli by šlo nastavit moje sedadla aby hřála víc ? Podle mě hřejou na prd a servis mi tvrdí že to takhle stačí. Já tvrdím že čínská podložka za 500kc hřeje líp.  Nejsem z těhle tabulek co jsi sem vložil moc chytrej (mám pocit ,že tam vidím spíš nižší hodnoty v tom doporučení )  . Díky za odpověď

 

Ahoj, sice už starší dotaz, proto cituji, ale - řešil a vyřešil to někdo? Ď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...