Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Obyčejné žárovky - obrysová na 100%:

(6)-Leuchte4TFL LB4-Dimmwert AB 4,100

(10)-Leuchte4TFL LB4-Dimmwert CD 4,100

 

(6)-Leuchte5 TFL RB32-Dimmwert AB 5,100

(10)-Leuchte5 TFL RB32-Dimmwert CD 5,100 

Dnes jsem vyzkoušel a vrátil to zpátky do původního nastavení. Vadila mi jedna podstatná věc a to prakticky nefunkčnost parkovaček, což může být v provozu problém. Když jsem spínačem na palubovce přepnul na parkovačky, svítily vzadu obrysovky a vpředu naplno denní svícení. Zkoušel jsem to různě kombinovat, ale nepodařilo se. Představoval bych si to takto:

poloha 0 - denní svícení 100%

auto - denní svícení 100%, nebo tlumené + denní svícení 100%

obrysovky - denní v režimu parkovaček 30%

tlumené světla - tlumené + denní svícení 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iwhy - bezva, a jak jsi to udělal?

 

V jednotke centrálnej elektroniky 09 treba upraviť tieto kanály:

 

(1)-Seat heater level current consumption allocation-Sitzheizung Stufe 1 untere Schaltschwelle

(2)-Seat heater level current consumption allocation-Sitzheizung Stufe 1 obere Schaltschwelle

...

(11)-Seat heater level current consumption allocation-Sitzheizung Stufe 6 untere Schaltschwelle

(12)-Seat heater level current consumption allocation-Sitzheizung Stufe 6 obere Schaltschwelle

 

Obsahujú teplotné rozmedzie pre jednotlivé stupne vyhrievania.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Řešil jsem, jestli je třeba dokoupit ovládání telefonu k multifunkci, když těleso volantu jako takového je stejné. Výsledek je celkem zvláštní - pokud budu mít paket Dynamic, tak z toho multifunkce odpadá a jedinou cestou zachování je právě příplatek za ovládání telefonu (1000Kč). Každopádně stále není vyřešena otázka, jak by to bylo v případě klasického MF volantu - stačí ovládání telefonu zpřístupnit kodováním a nebo je rozdíl někde ve střevech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera Dokodována moje OIII. Touto cestou chci podekovat Ferdoj25 je to opravdoví profik !!! ještě jednou dík a smekám

kodování proběho na dálku přes internet tudíš nebyla nutná cesta do Strakonic ( na jednu stranu škoda ) na druhou stranu mám to k Ferdoj 300 Km

dokodováno:

- Aktivace Leaving a Coming Home

- Aktivace / deaktivace  elektronické uzávěrky diferenciálu XDS

- Aktivace vypnutí denního svícení při zatažení ruční brzdy

- Aktivace zobrazení rychlosti ventilátoru topení pomocí LED indikátoru při režimu AUTO

- Aktivace zadních obrisovích světel při denním svícení

- Aktivace sklopení zrcátka po zařazení zpátečky

- Aktivace druhé mlhovky

- Aktivace Stopek v maxidotu

- ESP Sport

 

to vše díky Ferdoj ve Strakonicich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdil jsem po Německu a tak koukám pořád po těch nových Passatech, jak jim zhasne brzda při blinkru. 

 

Pro někoho jako inspirace, ubrat zadní boční proužek z celého C při blinkru na 30. Jde o 23 a 24. Je potřeba nastavit nejen funkci, ale i jas. Pak když dám blinkr proužek pohasne a na plný svit se rozsvítí až při vypnutí blinkru. 

 

Samozřejmě funguje jen na zadních světlech se žárovkou, ne LED.

 

V pondělí ještě doupravím, aby mi při odstavení auta se zaplou levou nebo pravou parkovačkou rozsvítil vzadu tentýž proužek místo celého C, tak jako to mám u denního svícení. 

Denní svícení vzadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Už dlouho nikdo nepřidal nic smysluplného....

 

Dneska jsem se nudil, když měl dorazit známy s autem na cornery atd. 

 

A tak jsem v 5F našel takovou hloupost.

 

Dokonce to fakt funguje ( swing m.r.2015)

 

 

Na Boleru MR2016 (mam cca 2 tydny) uz to je automaticky...ale smysluplnost to moc nema, je to fakt jen pro ultra hracicky...vsiml jsem si, ze nejvic bodu to dava, kdyz clovek radi presne tak, jak radi pocitac...ze pri tom mnohdy brutalne podtaci motor a auto vubec "neposloucha" plynovy pedal, to uz neva...ale hlavne, ze clovek ma vysoke eco-score :-)

Takze jsem to mel zapnuty asi 2x a kdyz zjistil, ze pri mem stylu jizdy, kdy chci mit motor vzdy v rozumnych otackach, kdy primerene reaguje na plyn, tak jsem tento mode zavrhnul :-) Takze kdo to tam nemate, o nic neprichazite...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...