Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Ne, jde mi o naklopení zrcátka, jako je běžná funkce při sedadlech s pamětí, když zařadím zpátečku. Naklopí se pravé zrcátko, aby jsi viděl třeba na obrubník, případně čáru na parkovišti, jelikož nemáš možnost nahlédnout z okna. Můj problém je, že když couvám (zhruba 30-50 m z kopce v noci) na úzké silnici, tak nevidím pořádně na levé straně za auto (ta silnice je sotva pro auto, z jedné strany břížek s plotem a z druhé kanál). Již jsem kvůli tomu pořídil nové žárovky, ale ještě jsem nezkoušel, zda to bude dostatečné. Proto se ptám, zda je to možné, pokud ne, nic se neděje. :-)

 

Taková blbost - a nestačí se orientovat jenom podle jednoho zrcátka? Pokud víš, že se tam vlezeš, tak stačí kontrolovat jednu stranu, to auto se nerozšíří ani ta ulice se nezúží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, při běžném couvání mi stačí jedno, ovčem v některých místech se musím řídit jen levým ( ve tmě nevidím, kde je podél cesty kaná, nerad bych zůstal viset), proto ten dotaz.  Jinak bych to považoval za vyřízené. Používám ruční naklopení a následné vrácení na uloženou pozici sedadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, mám dotaz. Objednal jsem si z OBautodily originální LED osvětlení SPZ, vhodné na OIII, Rapid atp. V popisu bylo uvedeno "žádná chybová hláška na displeji" a "nutné spojení s diagnostikou". Po montáži na mě jako první vyletěla hláška "Zkontrolujte osvětlení SPZ", takže... Máte někdo tento díl namontovaný a co je potřeba přes diagnostiku nastavit? Odkaz na zboží:

 

http://www.obautodily.cz/led-osvetleni-zadni-spz-skoda-original-1-kus-6983cz328/

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otazka (uz sa tu niekto na nieco podobne pytal, no odpoved som nenasiel)

 

vybava - columbus, light asistent

 

da sa dokodovat, aby na maxidote zobrazovalo dopravne znacky (uplne by stacilo z navigacie)? ak ano, ako?

ma to novy superb a kolegovi sa to strasne paci... (nemusi prepinat do navigacie v situacii, ked si nie je isty aka ja aktualne MPR)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otazka (uz sa tu niekto na nieco podobne pytal, no odpoved som nenasiel)

 

vybava - columbus, light asistent

 

da sa dokodovat, aby na maxidote zobrazovalo dopravne znacky (uplne by stacilo z navigacie)? ak ano, ako?

ma to novy superb a kolegovi sa to strasne paci... (nemusi prepinat do navigacie v situacii, ked si nie je isty aka ja aktualne MPR)

 

je-li line assist , lze jen dokodovat přes vag coma 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...