Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Tak děkuji pánové za rady, jak to alespoň poznat... je to škoda že to nejde, když je dneska všechno na takové úrovni a dá se nastavit de facto všechno. Jinak prodávat nové auto a kupovat si 10 let staré rozhodně nebudu ;) a nevěřím, že všechna nová auta za nic nestojej.. Proto jsem si taky koupil Octávku, abych měl levný náhradní díly všude k dostání ;)  Naopak si myslím, že vývoj (materiály, postupy, modernizace) se snad někam posouvají a auta naopak vydrží déle. Můj názor je, že životnost závisí hlavně na řidiči, jak se ke svému autu chová a jak respektuje ty moderní vychytávky typu DPF  atp. Když nehoní studené auto, nechá vydejchávat turbo, včas jedí na olej atp. tak mu to auto oplatí a pokud netrefí blbej kus, je takřka nesmrtelný.. Podle mě spíš dneska lidi neuměj s moderníma autama jezdit a zničej si je sami a pak řvou, že je auto nekvalitní, přitom jsou sami trotlové, který si ani nepřečtou manuál k novému vozu :D (ne každej ví, že ohřátá voda u dieselu (90° - ručička v polovině ukazatele) neznamená, že mu můžu dát plnej knedlík, protože olej se na provozní teplotu, která je 80°-110°ohřeje až o cca 10km později než voda, která už je dávno ohřátá. Až teprve potom tomu můžu šlápnout pořádně na krk :)) aniž bych motor likvidoval... Proto taky řeším ten DPF, protože je to jediná věc o který vím, že jí nemám moc pod kontrolou a to mě celkem irituje :D  Ostatní věci jako LEDky na SPZ, sklápění zrcátek při couvání, protáčení budíků při startu atp. jsou jen kosmetické úpravy, které nepořebuji :)
Nicméně kdyby to náhodou někdo uměl, ať dá vědět.. Jestliže to na "napíchlém PC" vidět je, tak to nějak jít musí ;) jde přeci jen o zobrazení údaje, který to skrytě generuje 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele v Brně, u Rajhradu byl jeden ultra šikula, který mi u Supa využil nevyužitou horní část displeje a měl jsem tak diagnostiku, která uměla MAP, ABS, teplota Oleje a šly vybrat i jiné kanály...  

 

Jen to neumím najít a nefunguje mi vyhledávání do takové historie.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele v Brně, u Rajhradu byl jeden ultra šikula, který mi u Supa využil nevyužitou horní část displeje a měl jsem tak diagnostiku, která uměla MAP, ABS, teplota Oleje a šly vybrat i jiné kanály...  

 

Jen to neumím najít a nefunguje mi vyhledávání do takové historie.....

Dík za tip. zní to zajímavě..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ja to dělám přes toto + ještě jsem si k tomu dokodoval US sviceni ...

 

COMING & LEAVING PŘES MLHOVKY:
Jednotka 09, bezpecny pristup 31347, v adaptaciach zmenit:
-(4)Comfort illumination-Coming Home Leuchten nastavit na Fog Light
-(8) Leuchte6ABL LC5-Lichtfunktion C 6 nastavit na Not active
-(8) Leuchte7ABL RB1-Lichtfunktion C 7 nastavit na Not active
(10)-Leuchte2SL VLB10-Dimmwert CD 2 from 35% to 100%  (NASTAVENÍ JASU LED PÁSKU)
(10)-Leuchte3SL VRB21-Dimmwert CD 3 from 35% to 100%  (NASTAVENÍ JASU LED PÁSKU)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ci to patri sem, ale kedze sa to robi asi cez kodovanie, tak kto poradi, ako vymazem v Amundsene sparovane bluethoot telefony, ktore uz nepouzivam? Casto po zapnuti bluethoot sa mi snazi sparovat s prvym v poradi, pricom prve 3 uz davno nemam... Skusal som to cez VAG, ale tam to chce nejaky kod, ked to chcem vymazat vsetko... Hmmm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že to Patrik myslel jinak, chce aby se zrcatka odklopily až po zapnutí zapalování, ne po odemknutí..

Presne o tom mi ide.Mal som teraz doma par dni novu Q7 a ta to presne takto robila.Zvladne to teda kodovanie,alebo to Skodovka neumi?

Ja mam dokonca keyless entry,takze tlacitko vobec nemackam,resp.kluc z vacku nevytahujem.

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...