Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Mam otazku zda uz nekdo z tech znalych odblokovava mirrorlink za jizdy.Tento tyden mi ma dojit Sony Xperia Z5 ktery by nemnel mit problem delat zrcadleni obrazovky a tak zhanim nekoho v cechach.Uz mi jednou tady nekdo odpovedel ze to dela nejaky kolega v Kosicich ale to mam trochu z ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne o tom mi ide.Mal som teraz doma par dni novu Q7 a ta to presne takto robila.Zvladne to teda kodovanie,alebo to Skodovka neumi?

Ja mam dokonca keyless entry,takze tlacitko vobec nemackam,resp.kluc z vacku nevytahujem.

 

Ja to mam presne tak, ako ty chces. Az ked ototcim klucom, odklopia sa.

Je jasne, ze je to tym keyless. Na druhom aute (H) mam keyless a tam to odklapa pri odomknuti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Dnes kodovanie, Igor z BA, vrelo odporucam, rychla a cista praca :kol-47: .

 

Dokodovane v podstate vsetko co ide, viac u mna vo vlakne, nech tu nespamujem, sn:ad len kratka videoukazka smeroviek.

 

Neslo dokodovat kvoli RJ: zatvaranie okien pri dazdi a odklopenie spatnych zrkadiel az pri zapnuti zapalovania.

PS: Neviem, ako vlozit video priamo do prispevku :/

 

IMG_2383.MOV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zalezi od uhla pohladu. Mas pravdu, ze na tom videu to tak vyzera, ale v skutocnosti to tak nie je. Skusim zajtra spravit video za normalneho svetla. Neviem, ci aj taketo nieco riesi vyhlaska, pacilo sa mi to ale viacej ako len pozhasnutie pasika. Takze otestujem v praxi, ci je oranzove blikanie dostatocne viditelne, ci s tym ostatni soferi nemaju problem a ci zeleni budu okej alebo sa nakoduje spat na obycajne blikanie.

PS: sorac za dvojity prispevok, uz som sa nahlasil za duplicitu. Nechceny preklik.

Editováno: , autor: vodka11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prvni zeleni ti daji, blinkr musi byt zluty. Jinak to resi EHK 48 ;-) 

 

koukni třeba sem:

 

http://www.hella.com/truck/assets/media/673_Legal%20Requirements_Brochure_HELLA_CZ.pdf

 

ev. na LEXu se to da najit cele..... 

 

Barva světla vždy oranžová ;-) 

 

p.s. ale jako myšlenka super a mi se to líbí ;-) 

Editováno: , autor: Krenstik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je predsa jasne, ze blinkry musia byt oranzove a tak to aj je ;) To by som si zase nedovolil, aby mi to neblikalo podla vyhlasky. Opakujem sa, video, co som pridal, je hodne zavadzajuce. Spravil som teraz rano a vyzera to uplne v pohode, postnem to ale az ked budem doma z prace.

 

Edit: pridane videa..jedno zial zle otocene. Podla mna je to uplne v klidku.

IMG_2390.MOV

IMG_2392.MOV

Editováno: , autor: vodka11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si jistý, jestli jsem se už neptal (nenašel jsem), ale všiml jsem si, že nové Octavie a Superby mají už trochu jiná tlačítka na volantu (zmizelo naprosto zbytečné přepínání zdrojů audia, místo něj se přesunulo hlasové ovládání a místo hlasového ovládání jsou asistenti (nebo co)).

 

Ale o co mi jde - dá se funkce nějakého tlačítka na volantu překódovat?

 

Konkrétně to přepínání zdrojů audia je úplně na hovno a nikdy jsem to nepoužil (jenom jednou omylem). Místo toho bych si uměl představit přepínání profilů Cantonu nebo třeba zapínání vnitřní cirkulace vzduchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jelikoz jsem uz nejakou dobu hledal zpusob jak odblokovat mirrorlink za jizdy,narazil jsem konecne na informaci ze je to mozne a tak jsem se dostal k tomuto pristroji a programu.Po tom co jsem se docetl na foru skoda octavia ve spanelsku ze to timto pristrojem opravdu jde a navic ze funguje jako VCDS tak jsem ho objednal a cekam kdy dorazi.Je tam moznost kodovani jako na VCDS a nebo je tam oddeleni kde jsou jiz pripravene kodovani jako napriklad odblokovani obrazu za jizdy ,aktivace denniho sviceni vzadu,vymnela leds osvetleni znacky a podobne ,ktere jednim kliknutim nainstajuje program sam.

Tento program funguje na telefonech Android,existuje taky program pro iphony ktery se jmenuje Ican mobile ,ktery funguje s ELM327 WIFI OBD2 ale nema vsechny moznosti jako obdeleven.

 

 

https://obdeleven.com/

 

 

post-95083-0-34263900-1465727067_thumb.p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obdeleven sice ma podobne vlastnosti jako vcds ale pro kodovani je treba vedet ktery byte a bit co znamena protoze nema popisky. Funkce ktere nabizi, jsou placene zvlast. Cili kazda extra uprava se musi zaplatit, v prumeru 100-300kc pr. zkryte menu RNS510, prekodovani svetel a dalsi. Nejvice uprav podporuje pro Audi. Pro nektere funkce je treba mit aktivni obdeleven verze PRO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

 

pročítal jsem zde forum a mám na Vás prosbu. Chtěl jsem si dokódovat asistent rozjezdu do kopce dle návodu:

 

Aktivace HHC

Aktivace HHC (asistent rozjezdu do kopce) – jednotka ABS, Byte 25, bit 0 a 1

 

ale bohužel mi asistent nefunguje. Mám O3, mr 2015, 1.6tdi, 66kw, vybava ambition. Bylo by možné mi s tím poradit?

 

děkuji Vám všem předem

 

 

U jednotky zobrazující se jako 3Q0 907 379T  ESC H32 0393 pomohla změna na devátém místě od konce v kódování (z 0 na 1). Ve výchozím stavu bez dalších úprav u mě končilo jako ...410070C002. Jedná se o Igorův návod z OC a mně funguje taky. Ještě jde upravit chování/intenzita HHC, s tím jsem si ještě neměl čas hrát.

 

Při dotazu na jednoho z místních autoelektrikářů mně bylo sděleno, že o know-how se místní odborníci dělit nebudou. Protože odborník nejsu, tak to tady s klidem můžu napsat, třeba to někomu pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...