Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Mal by si dať konkrétnejšiu otázku, niečo nakódovať na OIII pred FL bude vedieť skoro každý čo má slušný kábel a novšiu verziu SW,  napr. ja som si už niečo nastavil aj na FL, len som sa ešte neprelúskal adaptáciou BCM, tam je to oproti pred FL úplne zmenené a je tam cca 1800 riadkov.....

logo17.jpg

logo5F.jpg

Offroad5F.jpg

Editováno: , autor: lubikSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, lubikSK napsal:

To ale bude silne závisieť na stupni výbavy Tvojej OIII, čiže napr. na active by to bolo minimum.....

 tak mam elegance vybavu....colombus.farebny maxik,line assist.bixenon s led.podsvietenie noh,elekricke spetne.tie by sa zisli naodovat ked zamknem nech sa sklopia.pretocenie ruciciek tiez nakodovat.ja neviem co este vsetko ide

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmiatlo ma to označenie elegance, to sa snáď používalo len na začiatku výroby, tak som si to splietol s ambiente, v Columbuse to sklápanie pri zamknutí nenastavíš? To by snáď mala byť voliteľná položka ako napr. comming home, či denné svietenie.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravdepodobne:

- Modul 17 – Instruments
- Adaptation 10
(9)-outside_temperature-p_ice_warning_exit_temperature zmeniť na požadovanú hodnotu v °C (napr. 4°C)
(10)-outside_temperature-p_ice_warning_entry_temperature zmeniť na požadovanú hodnotu v °C (napr. 6°C)

len asi bude možná iba zmena teploty. BEZ overenia !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

STG17

Kód: 20103 / 25327

Adaptations

(9)-outside_temperature-p_ice_warning_exit_temperature

(10)-outside_temperature-p_ice_warning_entry_temperature

 

aha, tak kolega už byl rychlejší... tak já jen doplním, že je to ověřené, funguje, já to mám také modifikované

Editováno: , autor: kmozis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

STG17
Kód: 20103 / 25327
Adaptations
(9)-outside_temperature-p_ice_warning_exit_temperature
(10)-outside_temperature-p_ice_warning_entry_temperature
 
aha, tak kolega už byl rychlejší... tak já jen doplním, že je to ověřené, funguje, já to mám také modifikované

Díky moc , kamaráda to otravuje bydlí v lokací kde se pohybuje jen v těchto podminkach takže nepotřebuje aby mu to auto furt připomínalo [emoji3]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, je tu niekto v BA na kodovanie? Niekde som zalozil svoj VCDS kabel...

kopu veci som si urobil pred rokom, ale ku kope sa nedostal.

 

chcel by som 2 zadne hmlovky, nejaku vychytavku s prednymi led, prehodit osvetlenie spz na led, ubrat jas na podavetleni noh, zapnut ovladanie hlasom, pritvrdit xds, vypnut pipanie alarmu pri odomknutom aute pri otvarani kufra dialkovym, zmenit logo na maxidote a columbuse a nove mapy. 

 

Bratislava.. dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...