Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi, mám  takový dotaz.

Vyměnil jsem si v autě olej, ale kdýž jsem si chtěl přes VCDS udělat reset SRI zíraly tam na mě jen dvě položky - FIX cosi a ESI cosi, u obou byla poznámka že jsou jen pro severní ameriku. Nevíte, jak tam dostat zpět ty "naše" evropské volby?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, LiveBomb napsal:

Ahoj lidi, mám  takový dotaz.

Vyměnil jsem si v autě olej, ale kdýž jsem si chtěl přes VCDS udělat reset SRI zíraly tam na mě jen dvě položky - FIX cosi a ESI cosi, u obou byla poznámka že jsou jen pro severní ameriku. Nevíte, jak tam dostat zpět ty "naše" evropské volby?

 

přes budíky to nejde? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Interier Ambition Light.

 

Konečne sa mi podarilo dobojovať do Octi ambition osvetlenie ovládané cez Infotaiment ako majú napr. SuperB. Síce iba jednofarebné ale viac mi ani netrebalo. Keďže dobojovať sa ku správnemu zapojeniu a dokódovaniu bolo nemožné "alebo aspoň ja som nič konkrétne nenašiel" tak sem hodím taký menší návod, možno niekomu kto sa bude chceť pohrať pomôže.

 

Samotné zapojenie do BCM popisovať do podrobna nebudem, je identické ako v návode na footwell light z netu briskoda. Ja som to síce zapojil na pin v konektore C 72 ktorý je určený práve pre spomenuté osvetlenie nôh no ak by to chcel niekto úplne origo tak tuším sú to pini C61, C35, C36, C37 (C = znamená o ktorý konektor v BCM sa jedná)

 

Takže ku samotnému kódovaniu

 

Napojíme sa na jednotku 09 - centrálna elektronika

 

Zadáme bezpečný prístup - 31347

(ďalej sa to odvíja od toho ktorý pin v konektore ste použili, v mojom prípade teda 72)

 

Otvoríme Adaptáciu - 10

Leuchte30FR LC72-Dimmwert AB 30 - nastavíme na 100 (maximálna intenzita svetla)

Leuchte30FR LC72-Lasttyp 30 - nastavíme 18-2*5W

Leuchte30FR LC72-Lichtfunktion A 30 - nastavíme Ambientelicht 2

 

Vňitřní světlo: konfigurace světel-Ambiente_Applikationsleisten_in_Instrumententafel - nastaviť na zabudovaný

Vňitřní světlo: konfigurace světel-Ambientemenue mit alle Zonen - nastaviť na aktivní

 

To je všetko a teraz si už len užívať dobre vykonanú prácu ;) Dá sa s tým ešte vyhrať aby sa jednotlivé osvetlenia ovládali zvlášť ale kto bude chcieť nech tiež troška potrápi hlavičku prípadne som k dispozícií.

 

Na záver krátke video a foto infotaimentu :)

 

 

IMG_20170612_210418.jpg

IMG_20170612_210455.jpg

Editováno: , autor: Sinister
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 5. 2017 na 21:35, rosta.rs napsal:

Dá se nakodovat aby svítily na OIII před face současně s linkou denního svícení i ty proužky (parkovačky)

jako u OIII facelift?

 

maxresdefault.jpg

 

tak si odpovím sám..

po nakodování spolu s denníma světlama i zadní, svítí pak i ty proužky..

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...