Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

 

vyměnil jsem na O3 před FL zadní světla z klasiky se žárovkami za elegance LED.

Přes VCDS jsem odstranil počáteční svícení mlhovek a brzdových světel, fungují jak mají. Problém ale je, že mi hážou chybu prasklé žárovky a nenašel jsem tady návod. Poradí někdo jaké položky přepsat?

 

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím,

Mám dotaz pokud se s tím někdo už setkal nebo ví jak tento problém vyřešit. Zadní světla mi nesvítí jak by měla. Svítí pouze 2 malé boční žárovky a ostatní ne (viz. obrázek v příloze). Brzdová svítí jen když sešlápnu brzdu a mlhovka taky jen když zapnu mlhovku. Auto žádnou chybu nehlásí. V autorizovaném servisu zkusili vyndat světlo a dát do jiné Octavie a tam svítí normálně a vytváří tvar C a zpětně světlo, které v druhé Octávce svítilo dobře u mě svítí zase jen boční žárovky, takže to světly asi nebude. Děkuji za každou radu 

DSC_1556.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To přendávání světla jsem taky nepochopil. :D Ale nevím, jestli mají možnost vytáhnout online jenom "jedno" nastavení. Možná mají přístup k celému balíku nastavení BCM jednotky, nebo jak se tomu nadává. ;) Tím pádem je otázka, jaké mají možnosti kódování některých samostatných věcí. Buď nemají k něčemu přístup, nebo s tím nemají zkušenosti a tím pádem to neumí. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel já se v tom kódování moc nevyznám i když jsem si to tu pročítal a možná to tu někde je jak to nakódovat, ale sám bych to nepoznal. Nemohl by to tu někdo hodit jak se to dá překódovat zpět? Kdybych tu našel někoho v okolí Poděbrad kdo by mi to pak předělal. Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strana 24... :t

 

zadní parkovačky bez LED světel jsou všechny tyto položky:

 

Leuchte23SL

Leuchte24SL

 

Leuchte26NSL LA72-Lichtfunktion C 26,Standlicht allgemein (Schlusslicht; Positionslicht; Begrenzungslicht)

Leuchte26NSL LA72-Lichtfunktion D 26,Parklicht links (beidseitiges Parklicht aktiviert li & re)
Leuchte26NSL LA72-Dimmwert CD 26,16

 

Leuchte27NSL RC6-Lichtfunktion C 27,Standlicht allgemein (Schlusslicht; Positionslicht; Begrenzungslicht)

Leuchte27NSL RC6-Lichtfunktion D 27,Parking light right
Leuchte27NSL RC6-Dimmwert CD 27,16

 

Leuchte20BR LA71-Lichtfunktion C 20,Standlicht allgemein (Schlusslicht; Positionslicht; Begrenzungslicht)
Leuchte20BR LA71-Lichtfunktion D 20,Parklicht links (beidseitiges Parklicht aktiviert li & re)
Leuchte20BR LA71-Dimmwert CD 20,18

 

Leuchte21BR RC8-Lichtfunktion C 21,Standlicht allgemein (Schlusslicht; Positionslicht; Begrenzungslicht)

Leuchte21BR RC8-Lichtfunktion D 21,Parking light right
Leuchte21BR RC8-Dimmwert CD 21,18

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Chápu. Taky jsem z toho byl planý, ale jakmile jsem si pořídil kabel, začal jsem se v tom orientovat. Samozřejmě se to bez počáteční pomoci neobešlo. Prostě Ti ty řárovky předchozí majitel deaktivoval a opětovnou aktivací to bude zase fungovat. Jak psal "h2o", to by taky byla možnost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, skusal som s kolegom urobit cez VCDS 17.8.0 par uprav, ale nic sa nepodarilo. Proste navody ktore su aj tu na fore napasuju na moje auto. Napr. nastavenie hmlovych svetiel na Coming home, nemam moznost dat via to Fog ale je tam automat. 

Alebo pri nastaveni vyp. Start/Stop systemu podla navodu zmenit z hodnoty 7,6 V na 12 V. Ale ja tam mam iba moznost Neaktivovano/Aktivovano. 

A takto je to podobne pri vsetkych nastaveniach inych uprav.

V com moze byt problem?

20171028_132109.jpg

20171028_130227.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...