Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Chlapi, nedaří se mi nastavit auto zavírání oken při dešti, nastavil jsem to takto:

*** Automatické zavírání oken při dešti ***
Jednotka 09, bezpecny pristup 31347, v adaptaciach zmenit:
(14) Access control 2-Regenschließen - Set to Permanent
(14) Access control 2-Menuesteuerung Regenschließen - Set to Active

 

Ale bohužel položka v menu Columbusu se mi vůbec neobjeví, četl jsem, že novější modelové roky s tím mají problém, ale já mám rok 2014, nedokázal by někdo poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže opět velké díky Ferdovi, dnes jsem byl na výletě ve Strakonicích - bohužel se sice nezadařilo s rozšířenými režimy DCC z Arteonu (příliš nová jednotka), ale moje DCC se Ferdovi tuze líbilo... Také trvalé podsvětlení budíků vzdoruje, ale mimo jiné se naopak podařila aktivace "řas" při DLR ve FullLED světlech. Prý poprvé, a vypadá to fakt "šik" :t 

 

Pěkná vychytávka je "Easy Entry", kde nechápu, proč to není aktivní z továrny pro auta s elektro-sedačkami, kdysi jsem četl, že to měla být novinka v FL, ale poté se to nějak potichu vytratilo. Také snížení výkonu vytápění el. sedaček na prvním stupni, kde to topilo tak rychle, že se ani nestihl ohřát volant (evidentně prekonfigurované pro full kůži, alcantara se pohřeje hodně rychle). Apropo, ten se již nyní zahřeje automaticky při poklesu venkovní teploty, šikovné. Spousta dalších věcí, většinou těch, na které jsem již byl zvyklý, např. dodatečné setření okna po cyklu stěračů s ostřikovači, odblok videa za jízdy,  akust. signalizace při uzamčení/odemčení, staging ručiček přístrojů, ale svícení zadních světel při DLR, vypnutí DLR při zatažené "ručce", trvalý  AirCare, Offroad Info, rozšířený setup ESC atd. atd....

 

A celkem mě dostala informace o úplném vyřazení funkce pro automatické dovření oken při dešti (nelze dnes ani dokódovat), na kterou jsem byl zvyklý z obou předchozích O2, kde to byla (je) běžná tovární funkce :(. Také úplné zrušení druhé zadní mlhovky u FL, kde již není co kódovat...

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Superb3 má opravdu 3 typy světlometů(v žádném typu nejsou LED jako hlavní zdroj světla, i v nejvyšším typu světlometu je hlavní zdroj světla xenon), ale ani ta nejvyšší verze v nejvyšší výbavě nesvítí při denních ničím jiném než proužkem -> aktivace "řas" je vždy nutná následným nastavením.

 

Jinak opravdu jsem byl překvapen nastavení DCC u Petra. DCC funguje snad nejlépe v celém koncernu(mohu porovnávat z Arteonem, Passaty, Golfem, Superbem - vše platforma MQB). Za mě DCC u O3 :palec:

 

Jinak návod na aktivaci LED řas tu opravdu je:

https://forum.skodahome.cz/topic/136040-možnosti-kódování-u-oiii/?do=findComment&comment=2260127

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Aleši, bylo to trochu jinak, já svezení s DCC Ferdovi sám nabídl, měl nějakou nepříliš dobrou zkušenost s jiným nejmenovaným koncernovým autem s DCC, tak pro srovnání. A, ano, byl jsem nak pořízení DCC nalomený, ale po zjištění, že DCC u O3 první generace není žádná sláva, jsem si investicí nebyl zcela jistý, naštěstí je DCC v O3FL úplně jiná liga :D A teď vidím přepínání režimů DCC i na Maxíkovi :t Příjemné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, ferda25 napsal:

Superb3 má opravdu 3 typy světlometů(v žádném typu nejsou LED jako hlavní zdroj světla, i v nejvyšším typu světlometu je hlavní zdroj světla xenon), ale ani ta nejvyšší verze v nejvyšší výbavě nesvítí při denních ničím jiném než proužkem -> aktivace "řas" je vždy nutná následným nastavením.

 

Jinak opravdu jsem byl překvapen nastavení DCC u Petra. DCC funguje snad nejlépe v celém koncernu(mohu porovnávat z Arteonem, Passaty, Golfem, Superbem - vše platforma MQB). Za mě DCC u O3 :palec:

 

Jinak návod na aktivaci LED řas tu opravdu je:

https://forum.skodahome.cz/topic/136040-možnosti-kódování-u-oiii/?do=findComment&comment=2260127

U S3 mám zakoupen paket "Smart light assist" a řasy svítí při jakémkoliv osvětlení bez kódování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...