Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

V 10. 1. 2018 na 13:10, Sinister napsal:

 

Tak ako. Podarilo sa ti to rozbehať, alebo stále s neúspechom? Tiež by som to celkom uvítal..:)

 

Tak konečně to dotření funguje. Tři zásadní věci, které vypadají samozřejmě, ale nikdo to člověku nepřipomene: :D

 

- resetovat nastavení stěračů na rádiu 

- nechat auto “si pospat”...večer jsem resetoval a zamknul a ráno šlo (teda tímto si jistý nejsem)

- funguje to pouze za jízdy, nikoli při stání :D

Editováno: , autor: Zdenek Pastorek
Edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Aleš_BX napsal:

a alespoň jsem při přihlašování zjistil že mám vybitou baterku v klíčku, alespoň nedopadnu jako @kacer1, který nemohl ani nastartovat a musel jsem mu baterku půjčovat ze svého náhradního klíčku na horách v Rakousku...

 

naštartovať by sa malo dať aj bez batérie v DO, stlačením štartovacieho tlačidla širšou stranou DO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes nastaveno na voze bez LED interiérového osvětlení, tato možnost a lze pomocí ní u posledních Octávie3, tj. od 05/2017 přepínat zabarvení jak na navigaci, tak na barevném Maxi-Dotu(v barevné škále shodné s tím co umožňují vozy od výroby). Celkem hezká záležitost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Zdenek Pastorek napsal:

 

Jsem z toho zmatený, Jirko. Včera ráno to fungovalo a dneska už zase ne. :D Při chvilce ještě jednou mrknu do VCP a resetuju rádio znovu. Snad se mi to podaří v práci, že bych to otestoval, jak pojedu domů... ;)

 

A ako si to robil cez VCP ak smiem vedieť...Mám totiž aj VCDS aj VCP, tak ked nebude fungovať jedno skusim cez druhé i keď pred VCP mám ešte rešpekt :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To opravdu nevím.

 

Petře ty máš přeci LED lišty ve dveřích, tak se Ti mění barva standardně - jak v lištách, tak v navigaci a v Maxi-Dotu.

 

Jde o to, že lze nastavit na vozech, které led lišty nemají a mění se jim nádech zabarvení pak jen v Navigaci a v barevném Maxi-Dotu.

 

Shodné s tímto videem jen bez lišt:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak klucí, prosím vás, lze nastavit jiná citlivost ovládání hlasitosti na MF volantu? 

Mám dojem, že musím dlouho točit kolečkem.

Potřebjji, abych ho dvakrát pohladil a bylo ztlumeno. Jako tomu bylo na O II.

U OIII jezdím prstem po kolečku 8 krát a nic moc se neděje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Sinister napsal:

 

A ako si to robil cez VCP ak smiem vedieť...Mám totiž aj VCDS aj VCP, tak ked nebude fungovať jedno skusim cez druhé i keď pred VCP mám ešte rešpekt :D 

 

Ano, nastavoval jsem to přes VCP. :kol-47: Tam jsou ty Byty pojmenované o číslo výše, čili 0=1, 1=2 atd. Ujistil mě v tom ferda25, protože jsem to už nastavil dávno. Jen s tím rozdílem, že jsem až dosud neudělal reset na rádiu a bylo vymalováno. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

02/2017 lze také nastavit.

 

Mám tři typy:

1. ten Kodiaq co u něj stojí pán

2. černé RS combi

3. asi béžová nebo šedo/stříbrná O3 sedan - to mi k tobě přijde, ale nejsem si jist proč bys kupoval auto, které vlastně už máš...spíš ta černá RS combi pro radost

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...