Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

V 15. 1. 2018 na 19:52, ferda25 napsal:

Dnes nastaveno na voze bez LED interiérového osvětlení, tato možnost a lze pomocí ní u posledních Octávie3, tj. od 05/2017 přepínat zabarvení jak na navigaci, tak na barevném Maxi-Dotu(v barevné škále shodné s tím co umožňují vozy od výroby). Celkem hezká záležitost. 

Dá se to i na předface?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎11‎.‎1‎.‎2018 na 20:40, omicron napsal:

Takže opět velké díky Ferdovi ...volant se již nyní zahřeje automaticky při poklesu venkovní teploty, šikovné...

 

Pokud máte ve výbavě tak doporučuji nakódování - automatickou aktivaci, v těchto chladných dnech je to výborná a užitečná vychytávka...:kol-47:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidičky mám takový specifický dotaz, netušíte zda-li neexistuje nějaká možnost ,jak přidat ukazatel teploty oleje někam staticky? Dokáži si toto zobrazit na Maxidotu, ale přijdu tím např o zobrazení aktuální spotřeby apod.. viz. zde: 852933.jpg

Líbilo by se mi, kdyby nějaký způsobem šlo sem do tohoto zobrazení dostat více údajů a nebo mě napadlo zda-li by údaj o teplotě oleje nešlo dostat na Columbuse do horní lišty, jak jsou hodiny, teplota apod... viz. zde: maxresdefault.jpg

 

Neměl by někdo nějaký nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 13. 1. 2018 at 10:41 AM, Devil... said:

oživím svůj dotaz ohledně auto-vytažení oken při dešti, jelikož se mi do teĎ nikdo nevyjádřil.

Našel jsem na zahraničním foru u VW, že je třeba zaškrtnout položku viz. mmC3m1Ypng-1.jpg bohužel mi to VAG nebere. Vím že je to VW, ale nemělo by to být stejné i pro Octavii?

Zkoušel jsem nastavit co se kde dalo, ale vytažení oken ne a ne nakodovat

Povedlo se mi nakodovat auto-vytažení oken, takže to opravdu jde.
Mohl by mi někdo, kdo tuto funkci využívá potvrdit, že to takto opravdu fungovat má?
Aby mi tato funkce fungovala musím se zapnutým zapalováním stáhnout okna klasicky přes tlačítka, vypnout zapalování, zamknout auto a pak vše funguje.

Pokud bych, ale okna stáhl pouze dálkou, pak zamkl, apod.. tak mi to nikdy nefunguje, je to takto správně?
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, minulý týden mi MaroCZ nakódovál pár věcí, nakódováno mám HHC, vypnutí SSS a různé jiné vychytávky.  Za vše mu moc děkuji a pokud někdo něco potřebuje nakódovat v okolí Opavy a Ostravy , tak se klidně na něho obraťte. Perfektní spolupráce, rychlá odezva a vše šlape jak má. Díky MaroCZ.

Editováno: , autor: motis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj dokázal by mi někdo poradit s možností kódovaní (přidaní funkci) na Octavia III 2016?

Mám program VCP5 dokážu se připojit a odblokovat některé funkce.

Například pootočení ručiček budíku, Zablokování AM rozsahu radia, Zobrazení otáček ventilátoru v režimu automat atd… Vše v dlouhém kódovaní.

Chtěl bych ještě povolit automatické přepnutí dálkových světel (Smart Light Assist). To se mi ale nedaří asi dělám někde chybu automat se na Maxidot ukáže ikonu (dálkové světlo A) ale vzápětí napíše chyba Light Assist. Asi něco někde je potřeba ještě povolit. Jde o klasické světlomety a samozřejmě mám funkci automatického rozsvěcení a Lane Assist

Dále povolení přisvícení mlhových světel (Corner funkci). Nebo vypnout kontrolu osvětlení SPZ při výměnu za LED.

 

Pomůže někdo??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 1. 2018 na 17:40, Aleš_BX napsal:

setkal se už někdo s požadavkem, aby při zařazené zpátečce blikaly varovné blinkry? jde to vůbec dokódovat?

Trochu se zpožděním (sleduju to tu méně, co jsem změnil vozidlo) - tohle je AFAIK legislativní požadavek ve Slovinsku (nebo aspoň byl, když jsem tam byl před deseti lety na dovolené), takže bych očekával, že Škoda bude mít možnost tohle softwarově řídit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně nakódováno skoro vše co bylo možné :)

(odblok obrazu, coming/leaving na denní, při denních i zadní světla, led na spz a mlhovky, protočení ručiček, sklopení zrcátka při zpátečce, zamknutí kufru zevnitř i na klíček, esp off/sport, zamknutí nastartovaného auta...) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 15. 1. 2018 na 21:41, ferda25 napsal:

To opravdu nevím.

 

Petře ty máš přeci LED lišty ve dveřích, tak se Ti mění barva standardně - jak v lištách, tak v navigaci a v Maxi-Dotu.

 

Jde o to, že lze nastavit na vozech, které led lišty nemají a mění se jim nádech zabarvení pak jen v Navigaci a v barevném Maxi-Dotu.

 

Shodné s tímto videem jen bez lišt:

 

 

Jde to dodělat i pro Columbus co byl před 22KT 2017 ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...