Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Ahoj,

Máte tip na někoho v okolí Plzně, popř. Prahy, kdo by mi nakódoval úpravy do O3 rv 2014?

Chtěl bych denní svícení i pro zadní lampy, video za jízdy (columbus), vypnutí zvukového upozornění na nezapnutý pás.

Díky.

 

Editováno: , autor: ddd000
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pitrs2 ty vole az toto najde klubovy grafoman, tak to nerozdejcha, ze se ptas :)

 

nicmene, vcds to nedas (i kdyz na touaregu 2gen jsem to delal prez nejaky online vypocet podle serioveho cisla navigace), u octavky jsem byl linej googlit a asi za 1000covku mi to odblokovali. Urcite to bylo ale prez jinej nez VCDS kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Pitrs2 napsal:

Zdar, resil tu nekdo odblokovani videa za jizdy na O3? Jde to pres VCDS, nebo jako na O2 se musi prehrat FW? Mozna to tu uz je, ale moc nemam prostor projizdet 71 stranek, kdyz ani nevim jestli to tu vubec je.

 

Díky

 

Jde to přes VCP a to tak, že se musí dohrát software. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Strabag said:

@Pitrs2 ty vole az toto najde klubovy grafoman, tak to nerozdejcha, ze se ptas :)

 

nicmene, vcds to nedas (i kdyz na touaregu 2gen jsem to delal prez nejaky online vypocet podle serioveho cisla navigace), u octavky jsem byl linej googlit a asi za 1000covku mi to odblokovali. Urcite to bylo ale prez jinej nez VCDS kabel.

 

Já bych i hledal, ale upřámně v tomhle Topicu je slusnej bordel. Na Briskoda aspon v prvnich 2-3 postech je soupis vseho co jde a nejde, ale tady je jedna vec rozkouskovana na 10ti strankach a clovek aby si vzal dovolenou tu neco hledat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...