Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, kúpil som si OBD2 a stiahol Caristu, ale zistil som, že dokopy tam nič k nastaveniu nie je.

Nemám sedadlá s pamäťou, takže sklápanie zrkadla spolujazdca funguje tak nejak napoli.. Sklopí sa asi o 1cm, čo je strašne málo.

 

Skôr by som uvítal funkciu automaticky zatiahnúť okná pri zamknutí auta (bez nutnosti držať tlačítko na DO), je toto možné?

 

Díky moc
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem jezdil s Golfem, tak tam to bylo tak, že jsem zařadil zpátečku, normálně si nastavil zrcátko a pak vyřadil. Potom se přepínalo mezi těmi dvěma polohami dle co jsem si nastavil (normální vs. to nastavení se zpátečkou). Taky to bylo auto s mechanickým nastavováním sedadel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@misor1994

To si nemyslím, ten "fabrický alarm" má přeci jen nějaké benefity navíc, US senzory, náklonový senzor, zálohované alarm siréna, a ne to "německé" houkání např... Také návaznost do ŠKODA Connect s přenosem alarmové informace do smartphone aplikace. Jen škoda SAFE systemu, který se z výroby potichu vytratil :(

Ale věřím, že je to pořád něco více, než nic v nevybaveném autě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,

setkal se nedkdo s problemem kodovani Corner svetel na O3 FL s LED svetly ? (mr2018 ,vybava Style..)

klasika  Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion B 12 , Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion B 13  nefunguje (pritom v A kanalech je nebellcht normalne)

 

VCDS verze 18.2.-kabel original HEX

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás, chcem sa opýtať ci sa da nakodovat LED denne svietenie, mam bixenony je tam aj ten led pásik ale nefunguje, v rádiu mam denne svietenie aktivované, ale systém mi ukazuje aby som si skontroloval obidve denne svietenia. Môže to byt odpaleny modul alebo stačí len odkódovať. Dakujem pekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...