Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

V 18. 6. 2018 na 10:06, honzik napsal:

Ahoj,

setkal se nedkdo s problemem kodovani Corner svetel na O3 FL s LED svetly ? (mr2018 ,vybava Style..)

klasika  Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion B 12 , Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion B 13  nefunguje (pritom v A kanalech je nebellcht normalne)

 

VCDS verze 18.2.-kabel original HEX

 

Mam podobny problem, pri FL to nejde jednoduchym odkliknutim. Vie niekto poradit co tam este nastavit okrem aktivacii corneru? Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ze by ty cornery s LED nesly, ja jsem nekde objevil toto nastaveni pro FL.

Funguje to, u me  s tim rozdilem , ze jsem u mlhovek pouzil kanal C

ve vsech techto adaptacich jsem puvodne mel  nulu.

Bohuzel netusim co se timhle vlastne deje,proto to na aute  po poslednim online updatu nemam nastaveno.

 

Pokud to nekdo otestuje, pripdane se vyjadri Ferda bude to fajn...

cornerFL.png

Editováno: , autor: honzik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam octaviu 3 a chcel by som poprosit o pomoc pri kodovani niektorych funkcii ak sa da. Mam origo kabel a vcds 17.1 cesku zakupenu verziu a skusenosti so starsimi jednotkami a v tejto octavke je to trocha komplikovane. Chcel by som spravit napr: odblok na columbuse obraz, dotahovanie okien za dazda, stmievanie dennych led pasikou pri smerovke, rozjazd do kopca to malo mat ale nefunguje mi to, a tiez presmikuje koleso v snehu a nefunguje to aby ho blokovalo aby zabralo druhe koleso. Dalo by sa poslat kde jednotlive veci najdem? Pretacanie ruciciek som nasiel a ostatne som podla roznych navodoch skusal ale je tam strasne vela riadkov. Ten odblok obrazu sa da spravit cez vcds? Dakujem pekne. Fure z Popradu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, fure napsal:

Zdravim, mam octaviu 3 a chcel by som poprosit o pomoc pri kodovani niektorych funkcii ak sa da. Mam origo kabel a vcds 17.1 cesku zakupenu verziu a skusenosti so starsimi jednotkami a v tejto octavke je to trocha komplikovane. Chcel by som spravit napr: odblok na columbuse obraz, dotahovanie okien za dazda, stmievanie dennych led pasikou pri smerovke, rozjazd do kopca to malo mat ale nefunguje mi to, a tiez presmikuje koleso v snehu a nefunguje to aby ho blokovalo aby zabralo druhe koleso. Dalo by sa poslat kde jednotlive veci najdem? Pretacanie ruciciek som nasiel a ostatne som podla roznych navodoch skusal ale je tam strasne vela riadkov. Ten odblok obrazu sa da spravit cez vcds? Dakujem pekne. Fure z Popradu.

 

Tuto stranku si navstivil? https://www.briskoda.net/forums/topic/299424-octavia-iii-vcds-adaptations-tried-and-tested/#comment-3567802 je tam dost vela navodov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem koukal na 3 služební O3 v různých výbavách a v adaptacích mají všechny taky  položku MAS00122-Elektronický stabilizační program,neaktivovanou ......čili to je asi normál, docela by mě ale zajímalo co to přesně je, když u F3 2016 1,2 81kW style plus to aktivované je..ví někdo  ???????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute.

Hral som sa  s Caristom na O3 2014 TDI CR 110kW veľká výbava.

Niektoré veci som tam nenašiel alebo nefungujú.

Viete či niečo s toho ide inak, napr cez VAG COM?

1)zavretie okien pri zamknutí auta. Príde mi absurdné že to nieje štandard a ani to nejde nastaviť na paneli a myslím ani v Caristovi.

2)Znižiť citlivosť pre ACC (adaptívny tempomat). Na ACC som sa dosť tešil, ale i keď ho dám na najkratšiu vzdialenosť, tak to spomaľuje príliš skoro. Kamión na diaľnici je predomnou cca 100m (trvá ešte 5s než ho dobehnem) a auto už spomaľuje. Premňa je to vzdialenosť keď ešte predbiehanie neriešim. Takto ma to núti zbytočne skoro vliezť dakomu pred auto alebo brzdiť.

Prípadne by som uvítal možnosť vypnúť adaptívnosť úplne.

3)nefunguje mi zatváranie okien (na dverách) pri daždi (parkovanie). Ale neviem či som tú možnosť pochopil OK.

4)nefunguje mi sklopenie spolujazdcovho zrkadla pri cúvaní (áno mám to prepnuté na pravé zrkadlo, v infotainmente to pritom vidím v menu a je to zapnuté)

5)nejaké lepšie varovanie keď šoférujem, motor beží a spolujazdec vystúpi z auta (KESSY)  (ak mi to zdochne po 100km, tak problém)

6)Asi nejde nastaviť aby to dobíjalo stále a nie Yntelygentne?

7)HillHold - mám pocit že sa mi to podarilo zapnúť ale teraz to nejde (nie že by to bola veľká tragédia)

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, mám dotaz, mám OIII (níže uvedenou) model 2017 po FL. V autě mám rádio Swing - nový model s velkým barevným displejem. Dokupoval jsem komfortní volání. Ale na Smartlink jsem nějak zapomněl. Na rádiu mám tlačítko APP/o)), ale když ho stisknu, objeví se hláška abych se obrátil na svého prodejce. Existuje nějaká cesta, jak tuto funkci aktivovat?

Našel jsem jen tohle:

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/Vnitrni-vybava/smartgate-octavia-iii-5e0063218x/118/6/24/43/1001

 

Ale nějak mi tam nesedí ty roky aut, do kterých to jde použít a také je u toho HW k zabudování.

 

Podobná dotaz je zde, ale odpověď jsem nenašel:

Není ta aktivace jen otázkou softwaru a kabelu, a umí to někdo?

Děkuji mnohokrát za odpověď.

 

Editováno: , autor: will83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, will83 napsal:

Zdravím všechny, mám dotaz, mám OIII (níže uvedenou) model 2017 po FL. V autě mám rádio Swing - nový model s velkým barevným displejem. Dokupoval jsem komfortní volání. Ale na Smartlink jsem nějak zapomněl. Na rádiu mám tlačítko APP/o)), ale když ho stisknu, objeví se hláška abych se obrátil na svého prodejce. Existuje nějaká cesta, jak tuto funkci aktivovat?

 

Není ta aktivace jen otázkou softwaru a kabelu, a umí to někdo?

Děkuji mnohokrát za odpověď.

 

 

Jak píše "Kukiak", není to jenom o kabelu a zafajfkování nějakého okýnka v programu kódování. Jinak, než oficiální cestou přes autorizovaný servis to neuděláš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...