Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Jedná se jen o celkem jednoduchou úpravu charakteristiky plynového pedálu, na počátku má charakteristika větší sklon. S výkonem motoru to nemá nic společného. Je to jen pocit, protože menšímu stlačení pedálu odpovídá razantnější odezva. Něco jako v módu Sport.  

Editováno: , autor: KarelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poskládal jsem z informací dostupných na netu  tabulku základního nastavení kanálů modulu 09Elektrika 

 

Tabulka kanálů

 

z tabulky se dá vycházet při změnách funkcí osvětlení.

 

 

edit 22.9.2018

tohle jsem našel, je to sice o Fabii, ale v základu jsou ty informace platné i pro jiná auta na stejné elektrické platformě, tedy i pro Oktávku 3:

 

VCDS kodovanie funkcii Fabia III 2016 v1.1 wirer.pdf

Editováno: , autor: jsmach
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo si dokáže doma sám přehrát software v kessy jednotce na nejvyšší verzi, může si přehráním a nastavením této vlastnosti v adaptacích: ENG105808-ENG155267-DeveloperCoding: Passiv Entry Exit (Byte 2)-lf_shutdown nastavit na aktivní a tím si aktivovat možnost deaktivace kessy klik - postup: při odchodu zamknu vůz dálkou a během minuty se dotknu ještě kliky zvenku(tak jak když chci zamknout vůz přes kessy) a tím deaktivuji kliky a musím odemknout vůz jen dálkou(tj. klika nereaguje).   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute prosím někdo kdo umí nakodovat viz níže z okolí západní Čechy Plzeň popřípadě Praha

Vůz O3 2014 L&K

 

 

Protočení ručiček

Zobrazení rychlosti ventilátoru v poloze auto
Pípaní při otevírání kufru
Otevírání zavírání kufru na klíčích
Zavírání kufru v autě tlačítko
Ztlumení den světel na straně kde blinkr blika
Obě zadní mlhovky
Deaktivace start stop nebo otočení

Možnost videa za jízdy myslím že se to jmenuje VIM prosím o SZ

 

Editováno: , autor: Wooddy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, prosím vás o radu som si nakodoval podľa návodu tu z fóra stmievanie denných svetiel pri zapnutí smerovky, funguje to, ale teraz mi hlási chybu týchto svetiel, neviete kde je problém? Hlási mi že skontrolujte pravé/ ľavé denné jazdné svetlo. Pritom svietia a aj sa stmievajú pri smerovke. Ďakujem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptal jsem se na možnost dokódovat HHC v O3 přímo v autosalonu. Prvotní informace byla taková, že to dokódovat půjde. Asi za tři dny mě autosalon kontaktoval, že to mechanici neumí (možná nechtějí). Předpokládám, že pro diagnostiku používají VCDS. Tak jsem prodejci poslal videonávod s tím, že pokud by měli nějaký další problém, že si to u nich udělám osobně. Doufám, že to podle návodu zmákli. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...