Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Mám Octáviu 3 rok 2014, a nie hlási to chybu denného svietenia. ale iba za jazdy ak dám pravú smerovku tak hlási chybu pravého denného svetla. Možno preto že mám nastavenie že sa vypne pri smerovke? Malo by sa len stmaviť, skúsim zmenit intenzitu. A neviete ako sa dá pridať svietivost LED drl sa mi zdá že slabo mi to svieti. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som to prestavil hodnotu Dimwert na DRL na hodnotu 30 a už to teraz nezhasína len stmavuje a už to nehlási chybu, ale to stmavnutie je uplne slabučké, chcelo by to pridať na svietivosti DRL, nevie niekto poradit ktoru hodnotu treba nastavit aby to svietilo silnejsie??? Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Kodování - teorie kanálů, praktické postupy, ukázky (je to slovensky, což může mlaďochům činit potíže :-D)

 

tohle jsem našel, je to sice o Fabii 3, ale v základu jsou ty informace platné i pro jiná auta na stejné elektrické platformě, tedy i pro Oktávku 3,

velmi inspirativní a komplexní návod na kodování:


 

VCDS kodovanie funkcii Fabia III 2016 v1.1 wirer.pdf

Editováno: , autor: jsmach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, ještě jeden drobný dotaz, tentokrát na možnost kódování vnitřního osvětlení. Jde mi o to, zda existuje možnost, aby se po vypnutí motoru rozsvítilo osvětlení interiéru. Dvojková Oktávka to umí. Ne až po otevření dveří. Podotýkám, že mám v O3 Kessy.

 

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 8. 2018 na 14:46, Sharky487 napsal:

 

Vyřešil už to už někdo? Mám stejný problém s FL s halogeny (výbava Fresh), nastaveno dle návodu (Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion B 12 na Abbiegelicht links (+ analogicky vpravo)), ale bez úspěchu, auto adaptaci přijme a uloží, ale Corner nerozsvítí.

Je mi jasný, že postup, kterej funguje na jednom autě, nemusí fungovat na druhém, ale kdyby se s tím náhodou někdo setkal nebo věděl, co s tím... Díky za rady.

Ahoj. Vyresil si to? Zkousel jsem jeste nastavit co psal Ferda25, ale ani tak to nejde. Kdyz prenastavim ty hodnoty, tak se “ulozi” ale kdyz se na ne podivat zpetne, tak jsou takovy, jaky tam byli nastaveny z fabriky. Vazne uz si nevim rady. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, h2o napsal:

Pokud to není klon tak by to mělo fungovat odzkoušeno na  HEX V2 i VCP 

Promin, jestli jsem blbej, ale vysvetlil bys mi jak myslis ten “klon” a vim ze uz jsem az moc otravnej, ale nenapsal bys mi do sz presnej postup jak na to ,uplne od zacatku?  Jestli prece jenom nedelame nekde chybu? 

Dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkoušel jsem u O3 kódování "deaktivaci Start/Stop" , v návodech se uvádí nastavit hodnotu mezního napětí z cca 7V na cca 12V,

 

koukal jsem na své auto 1/2015 bez S/S, tam byla v položce mezního napětí volba nastavení  nikoliv VOLTů, ale PROCENT (no budiž  S/S stejně nemám)

u kolegy cca 6/2017 (před FL) se v položce objevilo INVALID a v nabídce na změnu jen další volba NO INVALID, jsem z toho volaaký zmetený

 

nemáte nějakou radu jak to kolegovi deaktivovat?

je nutno u jednotky ABS zapisovat PIN a jaký?  (obdobně jako centrální elektriky kód 31347) 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, jsmach napsal:

zkoušel jsem u O3 kódování "deaktivaci Start/Stop" , v návodech se uvádí nastavit hodnotu mezního napětí z cca 7V na cca 12V,

 

koukal jsem na své auto 1/2015 bez S/S, tam byla v položce mezního napětí volba nastavení  nikoliv VOLTů, ale PROCENT (no budiž  S/S stejně nemám)

u kolegy cca 6/2017 (před FL) se v položce objevilo INVALID a v nabídce na změnu jen další volba NO INVALID, jsem z toho volaaký zmetený

 

nemáte nějakou radu jak to kolegovi deaktivovat?

je nutno u jednotky ABS zapisovat PIN a jaký?  (obdobně jako centrální elektriky kód 31347) 

 

 

Musím uznat že jsi borec.Bal bych se od tebe si nechat kodovat auto

Editováno: , autor: jtfcobra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Ondrej1989 napsal:

Ahoj. Vyresil si to? Zkousel jsem jeste nastavit co psal Ferda25, ale ani tak to nejde. Kdyz prenastavim ty hodnoty, tak se “ulozi” ale kdyz se na ne podivat zpetne, tak jsou takovy, jaky tam byli nastaveny z fabriky. Vazne uz si nevim rady. 

 

 

Vyřešil, přesně podle návodu, jaký psal ferda. Mám klon kabel s VCDS 18.2 a hodnoty se uložily bez problému, napoprvé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...