Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Lidičky mám dotaz, možná by @ferda25 dokázal poradil.

Chtěl jsem si dokodovat US svícení na přední světla s možnosí vypnutí a nastavení intenzity přes Infotaiment, ale hned první dvě položky kodování, kde se funkce povoluje jsem nenalezl:
> Kanal "(3)-Innenlicht Leuchtenkonfiguration-Ambiente_Applikationsleisten_in_Instrumententafel" > Wert auf "verbaut" setzen
> Kanal "(12)-Innenlicht Leuchtenkonfiguration-Ambientemenue mit globalem aus" > Wert auf "aktiv" setzen


Je možné, že mi to můj Columbus MIB1 nepodporuje nebo dělám něco špatně?

Dokázal by někdo poradit?

Editováno: , autor: Devil...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové, dva a půl roku proháním O3 Scouta a zatím se mi podařilo dokódovat defacto vše, co jsem chtěl a co jsem si zamanul. Kolega si letos dovezl domů O3 combi FL a chtěl po mně nějaké úpravy (vypnutí start-stop, mezní rychlost u cornerů atd.) Vše jsme zdárně zmákli (nově i přes OBDeleven), jediná věc se kterou válčím je aktivace pravé zadní mlhovky. Žádný z postupů, které znám a které se na tomto i zahraničním fórech objevují, nefunguje (auto je s LED). Přemýšlím, jestli to není tím, že auto má tažné z výroby... Nicméně někde jsem tu zachytil, že u O3FL už druhá mlhovka zapnout nejde. Co nato zdejší frajeři Ferda a spol.? Dá s tím něco dělat, nebo je to bičování mrtvýho koně? Díky za reakce

Editováno: , autor: Hitachi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V menu klimatizace lze zaskrnout automaticky vyhrev celniho skla, coz funguje jak ma, jen to clovek zjisti pouze z komfortnich spotrebicu, lze to nejakym kodovanim zobrazit na te LEDce u toho tlacitka na vyhrev?

 

Neco podobneho je i u klimatizace kdyz ma clovek rezim AUTO, vychoze se nezobrazuje sila vetraku na LEDkach, po kodovani uz ale ano..

 

Diky.

Editováno: , autor: M_ike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...