Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Šlo to (napětí baterie na MFD) myslím snad jen u O II a navíc jen do určitého modelového roku, kde byl ještě nějaký separátní modul. Zde opravdu není jiná možnost než udělátko... pokud chceš pouze napětí, pak měřák do zásuvky zapalovače popř. tady kdysi někdo psal o Bluetooth modulu přímo na baterii - vše seženeš na Aliexpress apod. Popř. adaptéry OBD2 nebo např. POLARFIS, který toho mnohem více.

 

Na Tvou otázku tedy, pokud vím, tak nakódovat nelze :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli by šlo dokódovat na Octavii MR2013 při zařazení 1 stupně zapnutí předních senzorů a do maxidotu teplota chladící kapaliny. Měl jsem ze servisu půjčené Toledo a to tyto funkce mělo. 

Díky za odpoveď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podmienka pre zapnutie predných senzorov neviem či nie je najprv cúvanie. teda spiatočka, a až pri pohýnaní dopredu sa aktivujú. ale nikdy som ich nemal, možno to bude v návode od auta.

na maxidote (vychádzam z F3) vieš zobraziť iba teplotu oleja. chladiaca kvapalina je ručičková stupnica pod otáčkomerom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podľa manuálu O3 (z 11/2012) sa parkovací systém furt aktivuje pri jazde pod 10km/h, ak sa pri senzoroch nachádza prekážka....

Clipboard02.thumb.png.95018a7d42085a49a13dc989201dade5.png

 

Na F3 mi blbli senzory a furt, keď som spomalil napr. pred semafórmi, začalo mi blikať tlačidlo parkovacieho asistenta. Čiže pri spomalení sa furt systém aktivuje, ale na obrazovku ti to podľa všetkého vybehne iba ak máš pred sebou prekážku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že by se senzory měly zapnout při pomalé jízdě před překážkou jsem si v návodu přečetl ale bohužel mi tato funkce nejde přitom přední senzory jsou funkční když zmáčnku tlačítko nebo nejdřív zařadím zpátečku tak fungují.

Editováno: , autor: Kuldas
Doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OIII FL - při zařazení zpátečky se zobrazi na šířku přes celý displej parkovací asistent(senzory vepředu i vzadu). Vydrží potom i při popojíždění vpřed.
Při pomalé jízdě(v koloně, při zajíždění na parkovací místo k překážce atd.) se zobrazí parkovací asistent přes cca 1/3 displeje(silueta auta na výšku). Ale jen když detekuje překážku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 6. 1. 2019 na 20:29, balda88 napsal:

Je schopen nekdo spolehlivy dokodovat do O3 FL RS rozpoznani dopravnich znacek? Nejlepe Praha a okoli. Mam na celnim okne kameru tak snad by to nemel byt problem. Prosim nabidky do zprav, diky

Stačí kabel, NTB a postup https://www.briskoda.net/forums/topic/380829-superb-mkiii-vcds-adaptations-tried-and-tested/?do=findComment&comment=4476927

Ověřeno, funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypnutí denního svícení se zataženou ruční brzdou? Prosím pěkně (postup přes VCP). ;)

 

Jenotka 09

Zabezpečený přístup

31347

Přizpůsobení

40 - Aussenlicht front - 10 Tagfahrlicht Dauerfahrlicht met Handbremse... = změnit z "not active" na "active"

13 - Fahrlicht Bei Tag - Daytime running lights = změnit z aktuální pozice na následující pozici se stejným názvem (bez změny mi to rozsvítilo potkávačky, po změně se ovládá denní svícení

 

Mám nastavené aktivní i zadní obrysy při denním svícení a zatažení ruční brzdy zhasne veškeré denní svícení. :w00t1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...