Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Mně se to vždycky vypne, jakmile ji mám v jiném než automatickém režimu. Teď v pylové sezóně je to celkem užitečná funkce. Ale jinak třeba automatická vnitřní cirkulace nefunguje skoro vůbec, vlastně jenom při použití ostřikovačů. Na rozdíl třeba od Volva, kde to funguje skvěle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakódoval jsem vypínání DRL při blinkru, ale hází mi to chybu DRL.

 

Poradí mi někdo, jak to obejít?

 

A poradí taky někdo, jak změnit nastavení senzitivity světelného čidla? I když v infotainmentu nastavím spínání světel na pozdní, tak mi přijde, že spínají nesmyslně brzo.

 

Děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje chyba, asi jsem neuvedl přesně.

 

Nejde o zhasínání DRL při funkcích Blinken links (rechts) Hellphase nebo Dunkelphase, ale o zhasnutí DRL při delším blikání na Blinken links (rechts) (beide Phasen).

 

Řešil to tu Ozi Toretto dřív. Řešení jsem nenašel a prý to nakonec stejně nechal na pohasínání. Tak jsem chtěl tuhle myšlenku oživit, jestli ji někdo třeba nedořešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete ako nakodujem ľavé obrysové svetlo aby nehlásilo chybu aj keby nešlo ? Preto že už neviem čo mám hľadať a toto je jedine najjednoduchšie riešenie :D 

Ukazuje chybu ale svetlo svieti, led svetlo svieti tiež denné obrysové a smerovka ide takže ak viete ako na to budem rád :) Ešte dodám že chybu vypiše iba ak zapne xenón ak idem cez deň na led denných tak žiadna chyba.

Chyba.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...