Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

v pondělí jsem si vše co jsem chtěl úspěšně nakódoval. (5x bliknutí, sklápění zrcátka, protočení tachometru). Vše fungovalo.

 

Jednou se mi stalo, že se mi neprotočili budíky, říkám si divný, od té doby v pohodě.

 

Dnes jsem jel do práce a při vyjíždění se mi nesklopilo zrcátko, ale budíky se normálně protočili, tak si říkám zkusím blikání. Zapnul jsem blinkr a jel zase jen na 3x. Po cestě jsem přemýšlel jak je možné, že to 3 dny funguje a z ničeho nic zase ne... Když jsem zaparkoval před prací, tak jsem se mrknul do menu a sklápění zrcátka nebylo zaškrnuté. Zaškrtnul jsem a už to funguje, tak jsem udělal i tovární nastavení světel přes menu jako po prvním kódování a blinkr začala blikat opět 5x.

 

Můžu říct na 1000%, že jsem si v žádném nastavení s ničím nehrál, takže mě dost překvapuje, že se zrcátka sama vypínají a blinkry se vrací do původních hodnot, tj. 3x blikání.

 

Není tu někdo kdo měl podobné problémy popřípadě někdo kdo ví, v čem je problém?

 

Ještě jsem nezkusil Tear drop na předních stěračích, zda je furt aktivní nebo se také vypnul a Cornering na mlhovkách jsem také nevyzkoušel, protože je den, tak nesvítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnia 15.06.2019 o 19:00, LukášCBR napisał:

Dneska jsem nakódoval Skoda surround a Virtual Subwoofer. Narovinu musím ale říct, že moje sériové “B@O” reproduktory nejeví žádnou změnu :-)).

IMG_0802.jpg

Dobrý den, můžete kódování sdílet.

Škoda Surround

Editováno: , autor: Langusta 2018
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protože mi na podzim u OIII skončí záruka, nebyl by tu prosím někdo ze středozápadních čech kdo by mi poradil co se dá do OIII 42kt/2014 elegance dokodovat?

Nejvíc bych ocenil věci které nepudou, to znamená hlídání mrtvého úhlu a překážky, ale třeba by se něco co není jen okrasa našlo. (HHC?)

(a kdyby mi někdo poradil servis místo končícího Nevecomu na Kladně to bych byl vděčen)

Ještě kdyby někdo uměl upravit přeskakování rádia do AM ...

Editováno: , autor: gabuliatko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@gabuliatko Pro predstavu co lze, vetsinu z tohohle jsem nechaval dokodovat na pred FL verzi O3 (MR 2016)


Ostrik svetel pri podrzeni na 2s
Uprava teplot vyhrevu sedacek
Podsvitit rasy i pri DRL
Pohasnutí LED nad SPZ při otevřeném kufru
Druhé mlhové světlo
Deaktivace AM pásma v rádiu
ESP a ESP Sport (ruzne rezimy ESP)
Počet litrů k natankování
Protočení ručiček | Staging
LED SPZ osvětlení
XDS
Ukazatel rychlosti ventilátoru při AUTO
Ztlumení DRL při blinkru
Lap Timer
EasyEntry - posunutí sedačky při nastupování s možností vypnutí/zapnutí v nastaveni
Coming home | Leaving home pres mlhovky
BeepConfirm - aktivace / deaktivace v car menu
DrivingMode selection v MaxiDotu
Zapamatovani vyhrevu sedadel - Na 10 minut/hodinu
OffRoad info panel
Úprava citlivosti pedálu na AUDI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcd .jpg

1The complete coding looks like this:

 

44 module (steering assist)

 

Security access: 19249

 

Adaptations

 

Select channel: 'Driving profile switchover'

 

Change from 'Incremental: controlled over time' to 'Direct: controlled over threshold value'

 

 

 

 

 

https://www.briskoda.net/forums/topic/429208-linear-acceleration-mod-aka-free-tuning-vcdsobdeleven/

 

 

Editováno: , autor: Langusta 2018
Info
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Aleš_BX napsal:

četls co ti psal výše Martab?

@Aleš_BX Četl jsem, pokud máš na mysli tento:

 

V 20. 6. 2019 na 10:49, Martab napsal:

Protočení funguje myslím jen první otočení klíčkem/nastartování po odemknutí.

 

Problém je, že mě to nefunguje na první otočení po odemknutí, někdy ani na druhé, třetí, čtvrté. Pak otevřu dveře, zkusím znova a pak to třeba jde. Ještě jsem v tom nenašel nějakej vzorec, nebo pravidlo...

 

Nevim no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam je těch podmínek více, musí to být otočení klíčkem do nějaké doby po odemknutí/otevření dveří, možná se musí auto po zamknutí "uspat" atd. Vím že když jsme to "testoval" tak mi to taky "blblo", ale teď když se na to nezaměřuji a auto používám, funguje to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Langusta 2018 said:

vcd .jpg

1The complete coding looks like this:

 

44 module (steering assist)

 

Security access: 19249

 

Adaptations

 

Select channel: 'Driving profile switchover'

 

Change from 'Incremental: controlled over time' to 'Direct: controlled over threshold value'

 

 

 

 

 

https://www.briskoda.net/forums/topic/429208-linear-acceleration-mod-aka-free-tuning-vcdsobdeleven/ 

 

 

co by to kodování mělo přesně dělat? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Martab napsal:

Tam je těch podmínek více, musí to být otočení klíčkem do nějaké doby po odemknutí/otevření dveří, možná se musí auto po zamknutí "uspat" atd. Vím že když jsme to "testoval" tak mi to taky "blblo", ale teď když se na to nezaměřuji a auto používám, funguje to OK.


Tak se to chová i mě, potvrzuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

prosím Vás našel by se tady někdo v okolí Prahy na nakodování pár věcí? Chtěl bych protočení ručiček tachometru, čtení dopravních značek a automatické přepínání dálkových a potkávacích světel. 

Mám O3 l&k, r.v. 2018. Lane assist mám, takže kamera je. 

Popřípadě jestli jde dodělat aby nový Amundsen uměl přehrávat filmy.

Děkuji

mail- kadlecmilan.doma@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Milan Kadlec napsal:

Ahoj,

prosím Vás našel by se tady někdo v okolí Prahy na nakodování pár věcí? Chtěl bych protočení ručiček tachometru, čtení dopravních značek a automatické přepínání dálkových a potkávacích světel. 

Mám O3 l&k, r.v. 2018. Lane assist mám, takže kamera je. 

Popřípadě jestli jde dodělat aby nový Amundsen uměl přehrávat filmy.

Děkuji

mail- kadlecmilan.doma@seznam.cz

Jestli chceš, začátkem týdne budu mít cestu do Prahy, můžu s sebou vzít diag a nakodóvat to ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 6. 2019 na 9:40, M_ike napsal:

@gabuliatko Pro predstavu co lze, vetsinu z tohohle jsem nechaval dokodovat na pred FL verzi O3 (MR 2016)


Ostrik svetel pri podrzeni na 2s
Uprava teplot vyhrevu sedacek
Podsvitit rasy i pri DRL
Pohasnutí LED nad SPZ při otevřeném kufru
Druhé mlhové světlo
Deaktivace AM pásma v rádiu
ESP a ESP Sport (ruzne rezimy ESP)
Počet litrů k natankování
Protočení ručiček | Staging
LED SPZ osvětlení
XDS
Ukazatel rychlosti ventilátoru při AUTO
Ztlumení DRL při blinkru
Lap Timer
EasyEntry - posunutí sedačky při nastupování s možností vypnutí/zapnutí v nastaveni
Coming home | Leaving home pres mlhovky
BeepConfirm - aktivace / deaktivace v car menu
DrivingMode selection v MaxiDotu
Zapamatovani vyhrevu sedadel - Na 10 minut/hodinu
OffRoad info panel
Úprava citlivosti pedálu na AUDI

Ahoj,

chtěl bych se zeptat na to dokódování funkce podsvitu řas i při DRL. Můžete sem někdo hodit jak to vypadá ve skutečnosti? 

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...