Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Zdravím, snažil jsem se projet snad všech 95 stránek, co tu zatím je a chci se zeptat.
Mám Octavii 3 (MR 2016) a Columbus, tudíž by to měl být MIB II, jestli se nepletu.

Pokud vyměním volat za volant s výhřevem, je možné jej nějak poté ovládat z rádia? Standardně se do Octavie před FL tuším nedával, ale vy tu dokážete dělat zázraky, tak to zkouším ?

 

Mám ještě dodatečnou otázku ohledně aktualizace SW v Columbusu. Mám tam aktuálně verzi 0318 a věřím tomu, že mezitím tam proběhlo hodně vylepšení (určitě také současně s dalšími chybami..).

Také bych rád nakódoval nějaké funkce vozu, jako je dovírání oken, když podržím tři sekundy tlačítko a dojede to automaticky, Video In Motion, Staging, komfortní blikání 5x, stopky na maxidotu a nejspíš by se našlo i něco dalšího.

 

Také se chystám dodělávat parkovací kameru a možná ještě něco.

 

Našel by se někdo z okolí Mladé Boleslavi, kdo by byl ochoten mi s tímto pomoci a nakódoval mi to? Vím například o ferdovi, ale přeci jen je to k němu štreka ? 

Editováno: , autor: Krosta
Dodání dalších informací, na které jsem zapomněl se zeptat rovnou...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 8. 2019 na 21:53, Aleš_BX napsal:

napis koktovi  - kokta7

Tak bohuzel Kokta napsal, ze si mam sehnat nekoho jineho. Nekdo jiny z Vychodnich cech?Pardubice,Hradec,Litomysl anebo nekde mezi? Klidne bych koupil VAG,ale bez zakladni znalosti,jak cele nastaveni Octavie zazalohovat a pak pripadne nacist se bojim,abych z toho neudelal predrazeny vanocni stromek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 8. 2019 na 9:53, Dandys napsal:

jj přesně, ledky a nechat dokodovat aby nehlásily chybu, nebo koupit nějaké s tim can bus, potom popřípadě dokodovat aby svítily i při denních světlech :)

Máte pro mě nějaký typ jaký Ledky tam dát? Aby byly trochu k tomu a vydržely? 

 

Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, neví někdo kódování multifunkčních tlačítek na O3 FL, mám úplně funglovku ale bohužel bez MF a rád bych ji dodělal ale nějak jsem to kódování nenašel... Koupil bych sadu s GW akorát to kódování ne a ne někde najít.. Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute chlapi, neviete mi poradit, kde robim chybu pri resetovani intervalu vymeny oleja cez VCDS? V jednotke 17 som v adaptaciach zvolil reset intervalu a nasledne som zvolil, aby pristrojovka neukazovala upozornenie. Interval je ok, zresetovany, ale hlaska o vzdialenosti do servisu je tam stale (s 15 000km). Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

To bude nějaký překlad toho co jsem našel v manuálu já

 

Vypněte zapalování.

Stiskněte tlačítko 6 » obr. 3 na straně 21 a držte ho stisknuté, dokud se ne-zobrazí Stav akumulátoru, resp. BATERIE.

Pusťte tlačítko 6, zobrazí se stav nabití akumulátoru v %.

lehký problém vidím v tom, že na obr. 3 na straně 21 jsou tlačítka označená písmeny

https://ws.skoda-auto.com/OwnersManualService/Data/cz/Octavia_5E/11-2012/Manual/Octavia/A7_Octavia_OwnersManual.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 9. 2019 na 22:21, Langusta 2018 napsal:

Dobrý den, jak spustit funkci kontroly baterie v Octavia 3FL

Stav baterie vozidla (SOC)

 

1 - Dejte kontakt

2 - Odstraňte kontakt

3 - Podržte tlačítko „0.0“ na přístrojové desce

4 - Očekávané kilometry jsou uvolněny

5 - Prodej Nejdříve nastavte čas a poté SOC

 

Ako alternativa  ukazovatela stavu baterie celkom fajn a zaroven ukazuje aj teplotu interieru.

20190715_161156.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...