Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Tak jsem hodil LEDky do osvětlení nohou, do zrcátek komplet LED lampičky a do obrysovek (linky/řasy) Osram W5W 6000K. Nebylo potřeba nastavovat, nehází to chyby. A to ani na diag a ani v autě. S autem jsem 4x někam jel, přepínal světla a vše ok. Jediný proč jsem zapínal noťas bylo easy entry, ale to zase VCDS 18.9.0.2 nevidí info v jednotce 36. Může někdo mrknout jestli je správně 0010000200000500018480808080000000008181000000D400 (O3 před FL L&K)? Sedačka se mi odsune při otevření dveří a přisune při startu, ale v nastavení to jako položku nemám.

Pak jsem se koukal ještě pod 9 do kódování a nemám tam zaškrtnutý instalovaný osvětlení nohou a ani osvětlení nohou jako ambient osvětlení a přitom tam je osvětlení nohou z výroby, funguje i s ledkama bez chyb a lze přes columbus regulovat v nastavení. Nechápu.

 

To odklopení zrcátek až po startu a ne při odemčení někdo ví?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o pomoc, klidně do SZ ( odměna jistá)

Vyměnil jsem v předních mlhovkách žárovky LED místo Halogenů. Jelikož u RS jsou v jedné mlhovce 2 žárovky kdy pří mlhovkách svítí obě a při aktivaci Corneru jen jedna tak mi to vyhazuje chybu "statické zatáčkové světlo vadné".

 

Dokázal by mi někdo poradit v jakém kanálu přizpůsobení najdu nastavení této žárovky. 

děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, martikk napsal:

Čau, nějaká rada nebo postup jak nastavit pravé zrcátko při couvání aby se víc naklápělo. U Leona mi šlo pěkně dolů, tady tak 4mm a dost.

Ale..nemas to nahodou iba dokodovane?Pretoze toto funguje ako pise Martab iba vtedy,ak mas sedadlo v elektrike.Ak nemas,sklapa sa iba malicky kusok,ale lepsie,ako nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci mohl by mi nekdo poradit jak nakodovat funkci cerner na oct po fl. Zkousel jsem postup ktery jsem nasel na zacatku tohohle tematu ale nefunguje. Kodovani na fl u nekterych veci  se malinko muze lisit jsem zjistil. Jinak kdyby nekdo potreboval Trinec a okoli tak jsem schopny nakodovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, Byl by ochoten někdo poradit - kódování Corner funkce na Octavia III - Trumf (08/2018) dle níže uvedeného postupu nefunguje:

 

Controller 09 - Central Electronics
16 - Security Access - enter 31347
10 - Adaptations

Change (5)-Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion B 12 to Abbiegelicht links

Change (5)-Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion B 13 to Abbiegelicht rechts

 

Máte někdo zkušenosti, případně na co se dále zaměřit?

 

Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial nereaguje pri MR18, nutne nastavit:

IDE03638-ENG116677-static AFS light-Abdimmgeschwindigkeit,50.0 %/s

IDE03638-ENG116682-static AFS light-Maximaltemperatur,100.0 °C

IDE03638-ENG116679-static AFS light-obere Grenztemperatur,95.0 °C

IDE03638-ENG116681-static AFS light-Oberer Lenkradwinkel,90 °

IDE03638-ENG116680-static AFS light-untere Grenztemperatur,80.0 °C

IDE03638-ENG116678-static AFS light-Unterer Lenkradwinkel,30 °

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...