Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Doswietlanie zakrentów dwu etapowe dla O3fl.

 

Pierwsza cześć:

 

Wybierz STG 09 (zasilanie pojazdu)

autoryzacja dostępu STG -> Funkcja 16

Wpisz kod odblokowujący 31347

Regulacja STG -> Funkcja 10

Kanał funkcja (5) Leuchte12NL LB45-light B12 Wybierz

Dostosuj wartość w zakrętach w lewo

Kanał (5) funkcja Leuchte13NL RB5 światło B13 Wybierz

Dostosuj wartość w zakrętach prawo 

Dodatkowo dla O3FL trzeba ustawić:

 

IDE03638-IDE04231-static AFS light-Steering wheel angle: offset,-0.3 °,

IDE03638-ENG116677-static AFS light-Abdimmgeschwindigkeit,25.0 %/s,

IDE03638-ENG116673-static AFS light-bei Rueckwaertsfahrt,both sides ,

IDE03638-ENG116675-static AFS light-Lower speed threshold,0.0 km/h,

IDE03638-ENG116682-static AFS light-Maximaltemperatur,100.0 °C,

IDE03638-ENG116679-static AFS light-obere Grenztemperatur,95.0 °C,

IDE03638-ENG116681-static AFS light-Oberer Lenkradwinkel,65 °,

IDE03638-ENG116680-static AFS light-untere Grenztemperatur,80.0 °C,

IDE03638-ENG116678-static AFS light-Unterer Lenkradwinkel,40 °,

IDE03638-ENG116676-static AFS light-Upper speed threshold,40.0 km/h,

IDE03638-ENG116674-static AFS light-Vorschrift,ECE R119 ,

IDE03638-ENG115830-static AFS light-Zeitwert Einschaltzeit Abbiegelicht,15 min,

 

Doświetlanie działa tak ja ma być.

 

Doświetlanie zakrentów górny próg działania.

 

Sprawdzić jeszcze to czy czasem nie ma ustawionego 0 jesli tak to zmienić np na 50 km/h i do tej prędkości będzie działało doświetlanie.

 

Wybierz STG 09 (zasilanie pojazdu)

 

autoryzacja dostępu STG -> Funkcja 16

 

Wpisz kod odblokowujący 31347

 

Regulacja STG -> Funkcja 10

 

Kanał (3) Wybierz statyczny zakrętach niższy próg prędkości

 

Dostosuj wartość odpowiadającą

default: 0 km / h

Uwaga: W przypadku oświadczenia wartości, Abbieglicht jest wyłączona i włączona tylko z corr ustawić prędkość zatem w państwie.

 

Kanał (4) Wybierz statyczny zakrętach światła górny próg prędkości

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, potřeboval bych pomoc. Hledám někoho na Západě čech, aby mi vyměnil Gateway(7N0 907 530) na O2 před FL 2005 a následně přehrál. Jsem z ML a 2 autorizáky u nás mi to nechtějí udělat. A ostatní servisy kolem neumí. Důvod výměny a přehrání je kvůli autorádio z aftermarketu, který nekomunikuje dobře s autem a vybiji baterku. Za práci samozřejmě zaplatím. Díky 
PS: vlozil jsem spatne prispevek do sekce O3 nejde smazat, kdyz tak to presunte. Omlouvám se

Editováno: , autor: tomule
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chtěl bych se zeptat na jednu podivnost, na mé octavii 3 2014 jsem si krásně přes caristu zapl funkci Corner, na Octavii 2016 přes caristu vbc nemám sekci se světlama k dispozici. Zajímalo by mě proč to tak je, docela mě tím zaskočili.

 

Poté by mě zajímalo, zda se dá zapnout funkce coming-home když nemám senzor v zrcátku (teda myslím si že to je k tomu určené ne?)? Carista to umožňuje ale nějak se mi to nepodařilo rozchodit.

 

a poslední věc, O3 2016 svítí při denním svícení i vzadu, O3 2014 jen vepředu, lze to přes caristu zapnout?

 

Díky za případné odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ComingHome bez senzoru funguje tak, že necháš ovladač světel v poloze pro potkávací světla a při vystupování "blikneš" dálkovými, měli by se pak rozsvítit potkávací při vystupování.

 

Ke svícení i vzadu, hledej v Caristě "Skandinávské světla", nebo "Parkovací světla spolu s DLR".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim neviete ako nakódovať výstražné svetlá pri prudkom brzdeni ? Skúšal som cez adaptáciu zapnúť asi 3 veci Emergency light brake myslím že take niečo dneska som to testoval na rovnej ceste v 75 km rýchlosti nezaplo po zastavení výstražné, svetla ani neblikali, a dokonca nefungovala ani proaktivna ochrana čiže pasy a okná. Ale ide mi hlavne o tie svetlá. Je to smutné že to má skoro každé auto aj tie staré a na octavii to nejde :D 

octavia 3 rv 2014

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Intenzívne brzdenie to bolo ale fakt že v 75 km/h, zanechal som po sebe brzdnú stopu od kolies. môže byť že od vyššej rýchlosti no, skúsim to znova pri vyššej rýchlosti. A k tej proaktívnej to už som si všimol dávnejšie že nefunguje a som s tým zmiereny."V kritických jazdných situáciách (napr. pri núdzovom brzdení alebo pri náhlej zmene smeru jazdy) sa môžu nasledujúce opatrenia realizovať jednotlivo alebo súčasne, aby sa znížilo riziko ťažkých poranení. Zapnuté bezpečnostné pásy spolujazdca a vodiča sa automaticky tesne pritiahnu k telu. Okná v predných dverách (ak boli otvorené) sa automaticky zatvoria až na štrbinu cca 5 cm od okraja. Posuvné strešné okno sa zatvorí. Hneď ako pominie kritická jazdná situácia, bezpečnostné pásy sa opäť uvoľnia. Systém funguje v dvoch úrovniach ochrany. "

Tie pásy určite nepritahuje okna nezavrie skúšal som to už viac krát proste je to zapnuté ale nejde to no :D

Ale mňa zaujímali hlavne tie výstražne pri brzdení. Mal som info že toto určite od výroby nieje tak som to skúšal zapnúť ale asi ani to nestačilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny uživatele, 

Chtěl bych se zeptat je zde kdokoliv z Prahy kdo umí programovat Octavii 3 MR2016 style (rádio bolero) a udělal by mi následující úpravy:

Naklopení pravého zrcátka při zpátečce

Deaktivace AM pásma 

Zobrazení rychlosti ventilátoru při poloze AUTO

Vypnutí Start-Stopu bez chybového hlášení? 



Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...