Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

V 21. 8. 2017 na 13:22, ferda25 napsal:

Že by:

ENG116952-ENG116183-Leuchte16BLK SLB35BLK SL KC9-Lichtfunktion C 16,Daytime running lights

ENG116952-ENG116185-Leuchte16BLK SLB35BLK SL KC9-Dimmwert CD 16,127

 

ENG116953-ENG116202-Leuchte17TFL R BLK SRB3TFL R BLK SR KC3-Lichtfunktion C 17,Daytime running lights

ENG116953-ENG116204-Leuchte17TFL R BLK SRB3TFL R BLK SR KC3-Dimmwert CD 17,127

 

Úspěšné jsem kódoval dle návodu, podsvícení řas funguje pouze když mám zapnuté obrysovky. Pokud dám světla na auto, řasy nesvítí, prosím o radu, jak nakódovat i na volbu světel auto.

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 11. 2019 na 19:07, rarach89 napsal:

Tak jsem hodil LEDky do osvětlení nohou, do zrcátek komplet LED lampičky a do obrysovek (linky/řasy) Osram W5W 6000K. Nebylo potřeba nastavovat, nehází to chyby. A to ani na diag a ani v autě. S autem jsem 4x někam jel, přepínal světla a vše ok. Jediný proč jsem zapínal noťas bylo easy entry, ale to zase VCDS 18.9.0.2 nevidí info v jednotce 36. Může někdo mrknout jestli je správně 0010000200000500018480808080000000008181000000D400 (O3 před FL L&K)? Sedačka se mi odsune při otevření dveří a přisune při startu, ale v nastavení to jako položku nemám.

Pak jsem se koukal ještě pod 9 do kódování a nemám tam zaškrtnutý instalovaný osvětlení nohou a ani osvětlení nohou jako ambient osvětlení a přitom tam je osvětlení nohou z výroby, funguje i s ledkama bez chyb a lze přes columbus regulovat v nastavení. Nechápu.

 

To odklopení zrcátek až po startu a ne při odemčení někdo ví?

Vlastním stjené auto O3 před FL L&K, chtěl bych se zeptat jestli se podařilo nakodovat "Easy Entry" Popřípadě jaký je prosím správný postup?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, misor1994 napsal:

Podla tohto videa som kodoval a svietia mi aj pri automatickom rezime

 

https://www.youtube.com/watch?v=zEoiIUeG5RM

pri automatickem rezimu, ale jen pokud ti sviti denni svicenni ne?  Pokud ti automaticky rezim spusti potkavaci svetla tak ti řasy zase nesviti uz ne?  Tagfahrlicht /(daytime running lights)  = denni svicení ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, misor1994 napsal:

Obrysove svetlo je vacsinou parking light. Tak skus a uvidis. Vratit naspat sa to da vzdy. Ja som kodovat LED ziarovky v blinkroch nemusel, neukazuju ziadnu chybu a blikaju dostatocne. V kodovani mas popis BLK, to je prave blinker. 

Tak jsou to opravdu řasy.Kluci poradily a blinkry jsou kanal 0 a 1?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tenhle thread je mega dlouhý tak se zeptám - jde v jednotce zcela deaktivovat vypínání dvou válců u 1,5TSI 110kW?  OIII vyrobena listopad 2019.  Na dva válce to na můj vkus dost duní a obejdu se bez této vychytávky i za cenu mírně vyšší průměrné spotřeby.....  díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirinda Muzika Mixa

První strana - návody.

BRISKODA.net:

Octavia III VCDS Adaptations - tried and tested

 

steimei.de:

http://www.stemei.de/pages/coding/skoda-octavia-iii-5e.php

 

polgaris

První strana - návody.

Nicméně to automatické vytažení oken při dešti moc nefunguje = nespolehlivé, nebo nefunkční, je to auto od auta.

Editováno: , autor: Kořen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...