Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Jde vůbec nakódovat, aby se zadní stěrač vypnul až se vrátí do výchozí polohy? Když je v pohybu a vypnu zapalování, tak se zastaví třeba uprostřed okna :(. Auto je 5/2019.

A totéž pro předek.

Editováno: , autor: Petran
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 godzin temu, Petran napisał:

Jde vůbec nakódovat, aby se zadní stěrač vypnul až se vrátí do výchozí polohy? Když je v pohybu a vypnu zapalování, tak se zastaví třeba uprostřed okna :(. Auto je 5/2019.

A totéž pro předek.

 

Ahojte;

Když se vypne zapalování, stěrač se vrátí na nulu.

 

Centrální elektrika

 

Kód 31347

 

adaptace

 

Zastavení stěrače-Wischer čelního skla před KL15 aus bylo aktivní, neměníme se na žádný.

 

Windshield wiper-Wischer stop bei KL15 aus było active zmieniamy na no active.

 

 

Editováno: , autor: Langusta 2018
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi ne u všeho.  nastavíš ze máš LED žárovku misto baňky a nemelo by to uz poruchu hlásit.

 

  mi ta sviňa nehlasila vadné leve tlumené, ksem to zjistil spise náhodou , zato furt hlasi vadne osvětlení RZ, kde je špatný kontakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnia 6.01.2020 o 12:37, Samuel Rúčka napisał:

A dáky postup? 

 

Osvětlení SPZ LED

 

Zavedení této úpravy eliminuje chybu žárovky registrační značky po výměně za LED i bez CAN-bus.

 

Modul 09 BCM: 6C0 937 089 C

 

Bezpečnostní kód: 31347

 

Přizpůsobení a změna kanálu:

 

(1) Leuchte25KZL HA60-Type_Of_Load_25 - od '2 * 5W' do 'allgemeine LED mit Diagnostika s otevřeným zatížením'

 

Lze vypnout v BCM. Zadáte výstupní kódování v 09 a zrušíte výběr diagnózy toho, co chcete. Můžete například vypnout diagnostiku zastavení a směr zůstává. Můžete také hrát takto, například žárovky ze směru jsou zastávky. Obecně to řídí 18 bajtů a vcds to dělá s připraveným seznamem a vcp můžete individuálně každý kanál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Langusta 2018 napsal:

 

Osvětlení SPZ LED

 

Zavedení této úpravy eliminuje chybu žárovky registrační značky po výměně za LED i bez CAN-bus.

 

Modul 09 BCM: 6C0 937 089 C

 

Bezpečnostní kód: 31347

 

Přizpůsobení a změna kanálu:

 

(1) Leuchte25KZL HA60-Type_Of_Load_25 - od '2 * 5W' do 'allgemeine LED mit Diagnostika s otevřeným zatížením'

 

Lze vypnout v BCM. Zadáte výstupní kódování v 09 a zrušíte výběr diagnózy toho, co chcete. Můžete například vypnout diagnostiku zastavení a směr zůstává. Můžete také hrát takto, například žárovky ze směru jsou zastávky. Obecně to řídí 18 bajtů a vcds to dělá s připraveným seznamem a vcp můžete individuálně každý kanál.

Mne sa jedná o hmlové svetlá v prednom nárazniku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to jako myslíš v mlhovkach? Chceš dávat Ledky do mlhovek? Já teda měnil a žádnou chybu mi to nehazi.. ale to samozřejmě záleží jaký ledky jsi tam koupil.. když člověk koupi nějaký kvalitní tak ani kodovat nemusí.. jinak to samozřejmě jde odkodovat aby to nehazelo chybu 

Editováno: , autor: kvetosm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, kvetosm napsal:

A jak to jako myslíš v mlhovkach? Chceš dávat Ledky do mlhovek? Já teda měnil a žádnou chybu mi to nehazi.. ale to samozřejmě záleží jaký ledky jsi tam koupil.. když člověk koupi nějaký kvalitní tak ani kodovat nemusí.. jinak to samozřejmě jde odkodovat aby to nehazelo chybu 

Kúpil som už dva typy z aliexpresu pri oboch bolo napísané že majú canbus odpor a stále mi hádže chybu. Tak by som to chcel cez diagnostiku vypnúť. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam taky z aliku ..sice na to, ze jsou z aliku staly dost , ale chybu nehlasi.. jinak kodovani mlhovek :  Modul 09 - a v adaptacich zmenit. Leuchte 12 - Lichtfunktion C12 zmenit na Lichthupegenerell // - Dimmwert   CD12 zmenit na  127  // -Dimming direction  CD12 zmenit na maximize ,

 

 a  to same pak pro druhe svetlo ... Leuchte 13                                             

Editováno: , autor: kvetosm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kvetosm napsal:

ja mam taky z aliku ..sice na to, ze jsou z aliku staly dost , ale chybu nehlasi.. jinak kodovani mlhovek :  Modul 09 - a v adaptacich zmenit. Leuchte 12 - Lichtfunktion C12 zmenit na Lichthupegenerell // - Dimmwert   CD12 zmenit na  127  // -Dimming direction  CD12 zmenit na maximize ,

 

 a  to same pak pro druhe svetlo ... Leuchte 13                                             

Stále mi to hlasy a urobil som presný postup. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...