Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

 a druhy svetlo jsi udelal taky jo? Modul 09 - a v adaptacich zmenit. Leuchte 13 - Lichtfunktion C13 zmenit na Lichthupegenerell // - Dimmwert   CD13 zmenit na  127  // -Dimming direction  CD13 zmenit na maximize . 

 

a jsis si jisty, ze ti to hlasi chybu v mlhovkach? a Jinak ti mlhovky sviti v pohode jo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, kvetosm napsal:

 a druhy svetlo jsi udelal taky jo? Modul 09 - a v adaptacich zmenit. Leuchte 13 - Lichtfunktion C13 zmenit na Lichthupegenerell // - Dimmwert   CD13 zmenit na  127  // -Dimming direction  CD13 zmenit na maximize . 

 

a jsis si jisty, ze ti to hlasi chybu v mlhovkach? a Jinak ti mlhovky sviti v pohode jo? 

Áno fungujú. A urobil som to presne takto. Ja som už zúfalý.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

mám prosbu. Včera jsem se stavil u známého, který má diagnostiku VCDS a snažili jsme se najít položku, kde se zbavíme chybové hlášky po výměně LED u registrační značky. Oficiálně koupené ve Škodovce, v návodu píší pouze o změně v kategorii 09 na LED, to je předpokládám, ale možná ke dvojkové Octavii a když jsme si dali vyhledat ve VCDS, tak postup byl vložit hodnotu 31347 ve volbě 16 a poté ve volbě 10 najít ENG124885-ENG115437 - světla 25KZL HA60, ale nevím, zda děláme něco špatně či nikoli, každopádně se nepodařilo najít. Nějaké rady, prosím? Koukám, že je nějaký náznak výše, ale asi netuším, jak přesně se do jakého menu dostat. Mám Octavii 5E před faceliftem s denním svícením. Než tedy půjdu koupit normální žárovku a hotovo :-)

 

Díky.

Editováno: , autor: 007jarda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mám otazku ohladom coming home funkcii na O3 (xenon) . Ked otvorím auto v noci tak sa rozsvieti to je v pohode ale ked ho zamknem okamzite mi zhasnu vsetky svetla. Vedeli by ste mi prosim poradit kde je chyba? Resp nejak to nakodovat? V infotainmente mam nastavene pre CH/LH na 10 sek. Dakujem 

Editováno: , autor: polgaris
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

snad patří do kodování, pokud ne, přesunu.

Při otočení klíčku do první polohy při světlech v poloze 0 svití přední led a při startování a otočení do 2 polohy stále svítí a nevypnou se. To samé, pokud mám režim AUTO-Při startování se H7 ani LED nevypnou a svítí. U oplu a jiných se při startování žárovky vypnou aby se neničili.

Lze nakodovat třeba přes VCDS a má někdo návod?

 

Díky za zpětnou vazbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To chapu,ale prislo mi logicke, ze aspon pri startovani aby se zamezilo poskozeni led ci h7 se vypnou a po nastartovani treba za 3 vteriny rozsviti. Opel to dela, Ford to take mel, ale asi skoda octavia 3 po FL je vyjimka. Kolega co ma scalu pry se pri startu vypnou, proto jsem se ptal. Tedy neresme, Tema je octavia a kodovani a pokud to nelze, nelze. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, Mám Oct III a nakódoval jsem si rozsvícení předních mlhovek a zpátečky při odemknutí auta , nebo otevření dveří. Jde ještě nakodovot to, aby se to nerozsvěcovalo ve dne? Třeba zatažením ručky aby to nesvítilo když třeba čistím auto? Používám to totiž jako Comming/Leawing Home protože nemám světelný senzor.

 

Ještě jeden dotaz: jak je to s tím senzorem, protože budíky se mně při denním svícení stmívají když třeba vjedu do lesa takže nějaký senzor v autě musí být. Dal by se použít pro Com/Laew home?

Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na margo toho kódovania máš pravdu ŠA Ti hlúposti kódovať nebudú. To len niektorý ľudia si robia z aut vianočne stromčeky, svieti to bliká to ako cirkus.

Keď kódovať tak rozumné veci, ktoré Ti budu k niečomu slúžiť, nie mať za každú cenu nakodovane čo riadiačky pustia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, L.Kuník napsal:

Zdravím, Mám Oct III a nakódoval jsem si rozsvícení předních mlhovek a zpátečky při odemknutí auta , nebo otevření dveří. Jde ještě nakodovot to, aby se to nerozsvěcovalo ve dne? Třeba zatažením ručky aby to nesvítilo když třeba čistím auto? Používám to totiž jako Comming/Leawing Home protože nemám světelný senzor.

 

Ještě jeden dotaz: jak je to s tím senzorem, protože budíky se mně při denním svícení stmívají když třeba vjedu do lesa takže nějaký senzor v autě musí být. Dal by se použít pro Com/Laew home?

Díky za info

Ako si nakodoval tie hmlovky  pri odomknuti auta? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...