Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Ahoj chcem sa spytat skusali sme dokodovat tlmenie led pasiku pri blinkroch nastavili sme nižšie hodnoty ale nefunguje mi to. neviete kde by mohol byt problem. Kontrolovali sme to a zda sa ze vsetko je nastavene spravne. Neviem co by to mohlo byt už. (jedine ma napadlo či zato nemozu tieto blinkri https://www.youtube.com/watch?v=8EFunySW9Ww) Díky za odpoved.

 

(16)-Leuchte2SL VLB10-Lichtfunktion G 2, stará hodnota "Not active", nová hodnota "Blinken links aktiv beide Phase"

(18)-Leuchte2SL VLB10-Dimmwert GH 2, stará hodnota "0", nová hodnota "35"

(19)-Leuchte2SL VLB10-Dimming Direction GH 2, stará hodnota "Maximize", nová hodnota "Minimize"

 

(16)-Leuchte3SL VRB21-Lichtfunktion G 3, stará hodnota "Not active", nová hodnota "Blinken links aktiv beide Phase"

(18)-Leuchte3SL VRB21-Dimmwert GH 3, stará hodnota "0", nová hodnota "35"

(19)-Leuchte3SL VRB21-Dimming Direction GH 3, stará hodnota "Maximize", nová hodnota "Minimize"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte,

 

dá sa prosím pri elektrickom zatváraní/zatváraní kufra nastaviť aby sa po stlačení tlačidla (toho pri riadiacej páke) aj zatvoril?

Príde mi to zvláštne, že sa dá iba otvoriť a nie aj zatvoriť (na iných autách to tak funguje napr. mercedes).

 

Mám model z roku 2019.

 

ďakujem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, poradí někdo zda jde a jak nakodovat nastavení teploty při přepnutí ventilace na AUTO - myslím tím mám nastavené vyhřívání na ohno max a zmačknu AUTO a automaticky se nastaví teplota na 22C. Druhý dotaz lze nastavit aby svítilo osvětlení SPZ vždy (tedy i při denním svícení).  dík za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 4. 2020 na 10:01, Oldřich Čižmař napsal:

prosím mám dotaz lze vypnout chybové hlašení předních obrysových světel když dám Led??


Ano, viz napr. pro verzi s xenony https://www.briskoda.net/forums/topic/299424-octavia-iii-vcds-adaptations-tried-and-tested/?do=findComment&comment=4431164

 

Je treba dohledat pro dany typ (xenon, heligon)  dana svetla (parkovaci, smerova). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...