Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Ono to vyhledavani neni zadna slava. Par algorytmu by to chtelo upravit, ale to je prace pro spravu IT.

Kdyby nekdo mel zajem o nejake blbosti na aute vylepsit tak okres Nachod orig. VCDS 20.4.1

 

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, mannyrouge napsal:

 

Souhlasím. Po internetu se pohybuje několik návodů a ty teploty se v nich moc neobjevují. Mám OIII FL 2018 a bez nich to nešlapalo. Jen pro záznam - jsou to de facto tři samostatné řádky v Adaptation (jednotka 9 Central Eletric) hned ze začátku seznamu, cca 30. pozice.

 

Jinak vás tu všechny pozoruji již nějaký čas a jste mi skvělou oporou při nastavování přes VCDS. Doufám, že budu moci s něčím pomoct. V současnosti se zkouším "trápit" s jednotkou 5F - Information Electric a snažím se v ní někde dohledat zapnutí Smartlink - tlačítko mám, hlášku Funkce není uvolněna také. Kdyby někdo tušil, nechám si poradit.

 

 

Ty dodatečné 3 věci má až FL. ? Smartlink nezaplneš, to dokáže pouze Škodovka kvůli ochraně komponent. A ne úplně vždy je to možné. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 6. 2020 na 13:47, kralikkk napsal:

 

asi takhle :-) původní kodování si pro jistotu zálohuj ;)

 

Controller 09 - Central Electronics

07 - Coding

select slave module WWS371

Long Coding helper

Byte 0 - check Bit 3 (Adaptive Post/Tear Wiping Active)

Byte 1 - uncheck Bit 4 (Stop with Terminal 15 OFF active)

Byte 2 - check Bit 5 (Post/Tear Wiping active)

 

 

Super,včera jsem měl trochu času tak se zdařilo. Jen ještě otázka,dá se nějak nastavit po jaké době setře? Nemá někdo tušení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: octavka

 

Musím říct po ránu jsi mne rozesmál VCDS online .... to ne to nemyslíš vážně ne ze by jsi s tím obnovil parametrizace / přizpůsobení....

 

 

Ale pokud chces překoduji / rozhraním BCM a rád zajedu k tobě a můžeš mi to obnovit do továrního nastavení dle meho VIN.....pres VCDS online

 

Klidně kdyz mne přesvědčit i zaplatím tech 5 min prace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 6. 2020 na 13:41, michal2009 napsal:

Nebuď líný a využij funkci hledání ? 
Pokud ti jde o kompletní seznam, budeš si to muset všechno projít..

 

jo, to me pripomina nasi confluence, kde jsou navody a prispevky v cestine, slovenstine .. anglictine .. fakt radost neco hledat 

 

za  me neni nad logicky  Obsah a udrzovane navody na konkretnim miste 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, jtfcobra napsal:

To: octavka

 

Musím říct po ránu jsi mne rozesmál VCDS online .... to ne to nemyslíš vážně ne ze by jsi s tím obnovil parametrizace / přizpůsobení....

 

 

Ale pokud chces překoduji / rozhraním BCM a rád zajedu k tobě a můžeš mi to obnovit do továrního nastavení dle meho VIN.....pres VCDS online

 

Klidně kdyz mne přesvědčit i zaplatím tech 5 min prace

Takže cez online kódovanie tam nedokáže nahrat povodne kódovanie pre jednotku? Mal som za to ze to tak funguje. 

Otázka je ak sa to nedá nakodovat  načo to tam je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, JiVi napsal:

 

jo, to me pripomina nasi confluence, kde jsou navody a prispevky v cestine, slovenstine .. anglictine .. fakt radost neco hledat 

 

za  me neni nad logicky  Obsah a udrzovane navody na konkretnim miste 

Můžeš tedy osobně projít všech 113 stránek, udělej ucelený souhrn do jednoho příspěvku a já to hodím do prvního příspěvku. To je fér, ne? ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ale da se samozrejme vsechno. Tovarnim nastavenim se vzdycky zacina u VCDS, potom prijde naradu kodovani. Mam snad pristup do ODIS VAS tam je to primo na konfiguracnim planu vozu dle VIN.

IMG_20200610_204748.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, michal2009 napsal:

Můžeš tedy osobně projít všech 113 stránek, udělej ucelený souhrn do jednoho příspěvku a já to hodím do prvního příspěvku. To je fér, ne? ?

fer by to bylo, kdyby byl zakladatelem tohoto vlakna = mel bych o to zajem. pak ano. ale takhle, proc bych to delal, jsem prilis liny :-)   a diky svy lenosti rad vyuzivam zdroje, kde to uz je z principu pohromade . .napr Tuningcenter Lowering na youtube ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@LukášCBRu auta s rámečky kolem okna úplně k ničemu ? ... tuto funkci mají aktivní vozidla bez rámečků, aby se nestalo že gumičky budou vytlačovat okno při zavírání dveří, nebo držet okno při otevírání dveří

 

měl bych dotaz na ty co se vyznají, šlo by, aby se při podržení klíčku (odemčení) otevřela jen pano? při zamykání ať se zavřenou všechny okýnka, ale odemykání jen pano..

Editováno: , autor: kralikkk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, JiVi napsal:

fer by to bylo, kdyby byl zakladatelem tohoto vlakna = mel bych o to zajem. pak ano. ale takhle, proc bych to delal, jsem prilis liny ?  a diky svy lenosti rad vyuzivam zdroje, kde to uz je z principu pohromade . .napr Tuningcenter Lowering na youtube ?

Jo, planě plkat tady umí každý, nejsi totiž první, ale něco udělat už ne. Pro příště si tedy odpusť podobné nejapné poznámky. Holt bude každý hledat tak, jak zde zvykem. Kdo hledat nebude, má smůlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám takhle:

Zapnutí brzdového světla při otevření kufru 

09 – Central Electronics

sec. ACC: 31347, Adaptation

levé:

Leuchte20BR LA71-Lichtfunktion G 20, adapted from not active to Rear Lid Open

Leuchte20BR LA71-Dimmwert GH 20,adapted from 0 to 20

pravé:

Leuchte21BR RC8-Lichtfunktion G 21,adapted from not active to Rear lid open

Leuchte21BR RC8-Dimmwert GH 21,adapted from 0 to 20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...