Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Aktivoval jsem svícení zadních světel při denním svícení (OCT III FL 2018):

 

STG 09 > Zugriffsberechtigung: 31347 > Anpassung > Kanal "Tagfahrlicht-Tagfahrlicht Dauerfahrlicht aktiviert zusätzlich Standlicht" > Wert auf "aktiv" setzen

 

Nyní ale také permanentně svítí podsvícení přístrojové desky (kontrolky, budíky,...), kontrolka spínání světel AUTO je oranžová a zeleně svítí kontrolka obrysových světel. Poradí někdo, jak to nastavit tak, aby se vše chovalo jako s předním denním svícením (svítí pouze zeleně kontrolka AUTO)?

Editováno: , autor: mikzzz
upřesnění dotazu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prosím o radu. Zkoušel jsem přes CarScanner v mobilu (obdoba OBDEleven) nakódovat sklopení zrcátka při couvání. Po kódování mám volbu v infotainmentu, ale když to chci rozchodit, tak to nefunguje (zpátečka, ovládání zrcátek v poloze R, nastavení požadované polohy). Nemusí se náhodou ještě něco dokódovat k tomu? V apce je to tam jako jedna položka. Díky za případné rady. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

beuticek

Chcete-li polohu zrcadla uložit zpět, vyberte rychlostní stupeň R, seřiďte polohu spínačem a poté řadicí páku změňte a chvíli vyčkejte.

 

 Standardně jsou zrcátka naprogramována stejným způsobem jako sada křesla a poté číslo, sklopení zpět -> házení R a to samé, je důležité, aby byl nastavovací knoflík nastaven doprava.

 

 Spínač zrcadla je třeba zapamatovat až po parkování (přepnutí z pravého zrcátka do polohy 0 a zrcátko se vrátí do polohy před spuštěním)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Langusta 2018 napsal:

beuticek

Chcete-li polohu zrcadla uložit zpět, vyberte rychlostní stupeň R, seřiďte polohu spínačem a poté řadicí páku změňte a chvíli vyčkejte.

 

 Standardně jsou zrcátka naprogramována stejným způsobem jako sada křesla a poté číslo, sklopení zpět -> házení R a to samé, je důležité, aby byl nastavovací knoflík nastaven doprava.

 

 Spínač zrcadla je třeba zapamatovat až po parkování (přepnutí z pravého zrcátka do polohy 0 a zrcátko se vrátí do polohy před spuštěním)

Ahoj,

mám stejný problém, pomocí Caristy jsem si nakódoval sklopení zrcátka při couvání. V menu mi přibyla funkce sklopení. Po zatržení funkce a zařazení zpátečky se mi ale zrcátko otočilo nahoru. Pochopil jsem, že to musím nastavit, ale nevěděl jsem jak. Proto jsem tuto funkci dočasně vypnul.

Po pročtení Tvého příspěvku jsem to zkusil nastavit, ale "nedal" jsem to. :-(

Teď už se zrcátko nehýbe vůbec.

Nemohl bys, prosím, popsat toto nastavení víc pro "blbý"?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude tím, že Golf7 má u spolujezdce zrcátko s pamětí i bez elektrické sedačky a taková kombinace není u Octávie3 vůbec možná z výroby. U aut od 05/2018 je nutná pro aktivace této funkce výměna jednotky ve dveří spolujezdce + zrcátko s pamětí(naklápěcí motorek) nebo jen dát starší verzi jednotky do dveří spolujezdce montované od 05/2017 do 05/2018(z důvodu zachování plné funkčnosti nedoporučuji starší typ) a vyřešit to tak jak to šlo na starších ročnících bez zrcátka s pamětí.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dá se nakódovat automatické zavření oken při zamknutí dálkovým ovladačem? Nebo alespoň při krátkém podržení zamykacího tlačítka? Poradí někdo?

Včera mi spolujezdec nechal pootevřené okno,ve spěchu jsem si toho nevšimnul a ráno pršelo. A samozřejmě v autě mokro.

Spoiler

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Automatická okna máš na mysli zavření při dešti? Nemám dešťák. Výbavu mám holobyt. Stará OII,taky holobyt,co jsem měl stačilo tak vteřinu přidržet tlačítko a okna dojely samy. Tady ho musím držet celou dobu než se okna dovřou.

Co jsem měl předtím ještě starou B4 passata tak tam jsem zamknul a automaticky se pozavíralo co bylo otevřené.

To bych uvítal i u tohodle auta. 

To že bych nechtě zmáčknul tlačítko v kapse se mi nikdy nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...