Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Ano ja jsem si aktivoval alarm na facelift octavii 2019, ale mam vybavu activ a zaboha jsem nerozchodil klakson. Mam pouze jeden. Lze ho spustit v akcnich clenech, ale nakodovak k alarmu neslo. Ma nekdo jeste nejaky navod ? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako mám nakodovať  Light Assistenta na O3 MR2019, pomocou VCDS 20.4.1 ? 

Podľa tohoto návodu mi to nefunguje:

https://www.briskoda.net/forums/topic/299424-octavia-iii-vcds-adaptations-tried-and-tested/page/2/#comment-3821291

 

Už sú tam nejake zmeny, kanaly sa zobrazuju inak..

vcds.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte, dokodoval som sklapanie spatneho zrkadla pri cuvani, ale vsimol som si, ze po nejakych par sklopeniach sa spatak vrati nie do uplne povodnej polohy a je nutne si ho ovladacom pridvihnut... nestretol sa niekto s tym?

 

a otazak c. je mozne nejaku upravit aby sa pri zaradeni R sklopil o nieco viac? Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem různě četl, tak s tím jsou celkově problémy u facelifta, že se to zrcátko vrací špatně do původní polohy, když to auto nemá elektrická sedadla s pamětí. Těžko říct, zda tohle půjde vyřešit. Na jedné z prvních Octavii II FL se mi to povedlo rozchodit, ale zase to je kus od kusu, na posledních modelech dvojkové Octavie mi to už nefungovalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...