Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Je to opravdu věc, která je součástí z výroby. Sám mám FL 2018 a na silnici se mi to (naštěstí) nikdy nepodařilo rozblikat. Podařilo se mi to až ve škole smyku, kdy se brzdilo natvrdo (vážně vážně natvrdo) ze 70 km/h a výš. Možná je tam i nějaká hranice, od které o při splnění podmínek začne blikat, ale od té 70 jsem si tím jist.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je problém dokódovat parkovací senzory?

Montovali mi tady v jednom servisem kde se zabývají ozvučením aut a montáží alarmů atd... nějaké rádio a zrovna se šikla řeč na téma dodělání parkováků. Někde na netu jsem našel komplet sadu včetně jednotky,pípáků, kabeláže atd... No prej vše co je potřeba,ale borci v tom servisu mne od toho odrazují s tím že to nepůjde v autě dokódovat.

Podle něj je potřeba nějaké číslo které se při kódování zadává a je k dispozici jen v originálním servisu škoda,kde to ale nenakódují, jelikož to nebude montáž od nich.

Co na to místní odborníci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamera je krásná věc ale vidí jen dozadu. Ta by se sice montovala zároveň,nicméně už jen jako doplněk. Parkováky budu muset řešit páč s tím manželka nechce jezdit,že s tím nezaparkuje. 

Tady ta sada http://www.skoda-parts.cz/produkty/parkovaci-senzory-predni-a-zadni-komplet/

by to měla vše pořešit, není to taková darda, montáž zvládnu sám,podle všeho by to neměl být problém, jen to nakódovat. Mám originál vcds,jen nevím co a jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoduché 

kabeláž byla původně na 6 senzorů ale byli ustříhané konektory.

jednotka byla uplně na jiné auto než jsem mu hlásil protože to psalo chyba el.brzdy kterou octavia 2fl ani neměla a nešlo se z toho zbavit takže nakonec se koupila uplně nová jednotka ještě k tomu.

držáky senzorů neseděli na označení 

když jsem mu řekl o schéma tak mi bylo řečeno že to nemá že musim do škodovky pro to tak přes známého jsem to nakonec sehnal 

čudlik na ovladání senzorů mi zapoměl dát do balení ( musel se dokoupit extra ) po 14 dnech co mi čudl furt nedošel vratil peníze za něj cca 1000kč snad takže nakonec taky novej koupit no prostě hrůza

chyběla tomu kabeláž na reprák i když reprák byl takže zase dokoupit piny a dozapojit  

to je už lepší koupit na ali protože to má všechno v balení i ten blbej návod na zapojení 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, našel by se někdo ochotný a poradil jak zapnout, aby zadní koncová světla svítila s denním svícením?

 

Hledal jsem to, ale našel jsem jen toto, a prostě jsme tyhle možnosti nenašli. Je jiný postup, nebo jsme hledali špatně (je tam toho mraky, možná jsme přehlédli)?

 

Controller 09 - Central Electronics

16 - Security Access

10 – Adaptations

(6)-Daytime running lights-Tagfahrlicht-Dauerfahrlicht aktiviert zusaetzlich Standlicht - change to active

 

Auto: Octavia combi MR 2015, Ambiton Plus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 9. 2020 na 20:56, Pavel PS napsal:

Zdravím, našel by se někdo ochotný a poradil jak zapnout, aby zadní koncová světla svítila s denním svícením?

 

Hledal jsem to, ale našel jsem jen toto, a prostě jsme tyhle možnosti nenašli. Je jiný postup, nebo jsme hledali špatně (je tam toho mraky, možná jsme přehlédli)?

 

Controller 09 - Central Electronics

16 - Security Access

10 – Adaptations

(6)-Daytime running lights-Tagfahrlicht-Dauerfahrlicht aktiviert zusaetzlich Standlicht - change to active

 

Auto: Octavia combi MR 2015, Ambiton Plus

https://ankk-vagcom.com/octavia-3-5e-feux-arrieres-led-actives-avec-les-feux-de-jours-drl/ zkus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

roubic: díky za odpověď, metoda 1: je jak jsem psal výše (nenašli jsme) a ani metoda 2 nefunguje (česká volba "trvalá denní světla" nic neudělá), je tam mnoho možností a bohužel nemám kabel ani SW, tak jen když někoho seženu na pomoc a to bohužel pak není moc času na experimenty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Pro Pavel PS

 

STG 09 (Bordnetz) auswählen


    STG Zugriffsberechtigung -> Funktion 16
    Zugriffscode 31347 eingeben


    STG Anpassung -> Funktion 10

 

    Leuchte23SL HLC10-Lichtfunktion D23 auswählen
    Wert auf Tagfahrlicht setzen

 

    Leuchte24SL HRA65-Lichtfunktion D24 auswählen
    Wert auf Tagfahrlicht setzen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, mám OIII 2018, známý mi aktivoval funkce ch/lh, mám to na potkávacích světlech a po odemčení se mi nějak nechtějí zhasnout (zhasnou, když dám klíček do zapalování a otočím). Chtěl bych to dát na mlhovky nebo obrysové (ledky) a zhasnutí třeba po 10 sekundách, co myslíte vy? Dokázal by mi to někdo nakódovat, abych to mohl známému jenom ukázat a on to udělal? Chtěl bych mu pomoct, jelikož se v tom moc nevyzná a prý by mu to trvalo, moc díky za veškerou pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...