Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

před 17 hodinami, mavako napsal:

Ahoj, po nakódování Corner na Octavii III před FL mi levá mlhovka funguje správně, ale pravá stále svítí a nezhasne.

Postupoval jsem přesně dle postupu níže. Poradí někdo, co s tím? dík

Controller 09 - Central Electronics
16 - Security Access - enter 31347
10 - Adaptations

 

Change (5)-Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion B 12 to Abbiegelicht links

 

Change (5)-Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion B 13 to Abbiegelicht rechts

 

Stalo se mi neco podobneho sice u Rapida myslim. Pricitam to tomu ,ze jsem nevypnul zapalovani po nastaveni a zkousel to hned. Opakoval jsem nastaveni,vypnul zapalko a pak to uz fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jste stastny clovek, ale tim padem koncim opravovat auta vsem, co maji problemy s vozem po napichnuti jejich kabilkama z ciny, auta za statisice a pak breci, ze jim to hlasi zavady.

Pri tom cena jak tri nadrze benzinu. Navic cina je stale Atmega a neeee ARM ST tedy original HEX V2 cina ani nemuze vyrobit. Maji jen obal co se tak tvari.

Ted mam zase v poste dalsi lidicky a bohuzel hazu do kose. Vcera taky hodinu hovor z Ostravy.

Musim to tak napsat

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel na mysli to, ze i Cina umi nebo umela udelat mapu jednotek (zalohu) . Jinak se zbytkem tak nejak souhlasim... ja se tomu sice venuju jen cca 5 let, ale zatim co za mnou kdo prijel s nejakym problemem, tak to nikdy nebylo kabelem, ale spis tim, ze se v tom clovek vrtal a pak nevedel jak to vratit protoze tam zmenil tolik veci ze uz byl v ..... 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Online kodovani vcetne prizpusobeni jednotek asi tezko. Skoda ze server funguje jen asi do 16 hodiny  😞 

 

Dale VIS s podporou 24hodin s kompletnim postupem nastaveni dle vybavy podle VINka je samozrejmosti.

 

Cina je totalne jen hracka.

IMG_20201122_162623.jpg

IMG_20201122_162818.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu se s Tebou dohadovat :-))  Rec byla o zaloze jednotky, coz proste zvladne i Čína.  ( tim nechci vychvalovat Cinu a netvrdim tim , ze by si meli lidi porizovat cinu..)  Ted sem zase motas nejaky dalsi veci a nechapu proc :-))) To, ze k originalu mas i VIS vi snad kazdy, to jsi neobjevil ameriku 🙂 Uz nekolikrat jsi sem dal neco , co jsi pak zmenil, protoze to nebyla uplne tak pravda... (viz. tve tvrzeni , ze radoby fake CH/LH nastavene na interierove osvetlení  sviti i kdyz si zapnes stropni lampicku :-))) , pak ze Octavia 3 ma jednotku elektriky 46 nebo co jsi to psal :-))) - samozrejme oboji jsi pak opravil, protoze to byly nesmysly ..a mohl bych pokracovat )  Jako sorry, ale to jsou veci, ktere clovek , co dela jak tomu rozumi ,tak nikdy nevypusti z ust :-)))  Nicmene tohle sem vubec nepatri, tak koncim tuto debatu, diky  🙂 

 

a tady aspon neco co sem patri...

Vypnutí ostřiku předních světel 
 
Jednotka 09 - central.electronics
07-Long coding 
Byte 13 - Bit 3  změnit z 1 na 0 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz ty se chytas blbosti. To ze nekdo napise chybu si beres moc vazne. Pokud me na to nekdo upozorni, tak bych podekoval. Tobe dekovat nebudu, protoze si tady honis ego. Pokud mas cinu a chlubis se s ni, tak to nedelas dobre, protoze vlastnis piratsky software a pan Svoboda sem rad chodi navstevovat stranky. IT spravce fora by si to mel tady hlidat a promazavat. A to jsi clenem klubu 😟

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodne si nehonim ego, jen udavam veci na pravou miru 🙂 kde se chlubim cinou prosim? ukaz mi to prosim 🙂 Ano s cinou jsem zacinal, jak jsem zminil 🙂 a i ta , myslim, ze to byla nejaka 17.1.3 , umela udelat zalohu jednotky o ktere byla rec 🙂 tys tvrdil, ze to cina neumi, ja tvrdim, ze umi ( nebo aspon ta 17.1.3 z ciny to umela) ted mam original vcds max a staci mi to 🙂     

 

 

Elektricke ovladani kufru tlacitkem 🙂  

 

jednotka 6D 

16 - bezpecnostni kod -> 12345
10 - prizpusobeni 
(4)-Activation using rear lid opening button in remote key-Tap function for closing  změnit na active
(4)-Activation using rear lid remote unlocking switch-Tap function for closing změnit na active
Editováno: , autor: kvetosm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Octavka napsal:

Ono spoustu lidi vlastni cinsky kabel a tam aplikace mapovani ani nejde.

Do funkce mapovani kanalu pribyla moznost provest scan vsech ridicich jednotek ve vozidle a to je super.

Cinsky kabel sice mam, ale zalohu mi udelal a mam ji...zas tolik radosti tady nekterym neudelam :) Mrzi me, ze se diskuze ubira timto smerem.

Takze proste Corner zkusim udelat znova a ujistit se, zda klikam kde mam

Editováno: , autor: mavako
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@bojler tak kolegovi pravdepodobne odchadza led pásik a keďže mame rovnaké auta tak nebudem vypisovať o kolegovi.

Tak sa pýtam ci to ide v"nudzovom" stave urobiť. A ako to ide urobiť.

@L.Kuník dnes už je na ceste toľko vianočných stromčekov ze sami nevedia a ani na STK co je originál a co nie. 

Mal som nastavene blikanie led ako v predu tak aj v zadu pri zapnutej smerovke a čuduj sa svete prešiel som. A X krát za mnou išli policajti a nič. Takže tak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, gabrielroman napsal:

@bojler tak kolegovi pravdepodobne odchadza led pásik a keďže mame rovnaké auta tak nebudem vypisovať o kolegovi.

Tak sa pýtam ci to ide v"nudzovom" stave urobiť. A ako to ide urobiť.

@L.Kuník dnes už je na ceste toľko vianočných stromčekov ze sami nevedia a ani na STK co je originál a co nie. 

Mal som nastavene blikanie led ako v predu tak aj v zadu pri zapnutej smerovke a čuduj sa svete prešiel som. A X krát za mnou išli policajti a nič. Takže tak. 

Úplne ťa chápem, ty chceš radu ako nastaviť a odpoveď máš 30 nezmyselných odpovedí a žiadne riešenie 🤦, to isté mne pisali keď som chcel poradiť, či je možné nastaviť svetelný senzor aby zapol svetlá neskôr a odpovedí som mal asi 8 ale všetko nezmysly, k veci ani jeden 🤷

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...