Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Na spojce snímač má, je to chtěné chování, třeba v kopci si můžeš podřadit a nemusíš zapínat tempomat znovu, nebo si můžeš zapnout tempomat na konci omezení a postupně řadit nahoru. Na vypnutí tempomatu je klepnutí do brzdy (to speedlimiter nevypne) nebo páčka pod volantem (funguje na oba).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 hours ago, Patrick Blahø said:

Zdravim je tu nekde navod jak odblokovat / zapnou obe zadni mlhovky u Octavia III combi (2016) at to nemusim slozite hledat a zakladat nove tema. Diky za pripadny odkaz.

Ano navod tu je a nemusis ani slozite hledat...hned prvni stranka . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj klubáci, před cca 3 měsíci jsem si pořídil octavia mr2016 a když na boleru dám komfortní spotřebiče nebo v nastavení CAR chci vypnout ASR/ESP, rádio mi vyhodí hlášku,, momentálně nedostupné,,. Věděl by někdo co s tím? Vcds mám k dispozici. Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

chtěl bych nakódovat vypnutí infotainmentu a předních světel, když vypnu motor. Ted mi infotainment běží, dokud neotevřu dveře. Denní svícení svítí (pokud bylo za jízdy použito plné svícení) do otevření dveří nebo se vypne (za jízdy jen denní svícení) s vypnutím motoru.

 

Lze to udělat?

 

Mám O III FL 2017, KESSY systém. Mám koupený Car Scanner Pro, ale tam jsem tuto možnost nikde nenašel. Na fórem jsem taky nic nenašel.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdar, 

prosím chtěl jsem se zeptat, jak je to s automatickým sklopením pravého zrcátka při zařazení zpátečky. Mám Octavia III (2017 před Faceliftem), rádio Colombus, automatické sklápění zrcátek při zamknutí vozu ale nemám el. sedačky.

Je možnost funkci odemknout ve VCDS a poté se objeví v nastavení ? Hledal jsem na netu i zde ale nějak jsem teda nepochopil jak to je.

Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,kluci.

 

Nevite jestli se musi neco dokodovat na radiu Columbus MIB2 Octavia 3 RS r.v 2016  , aby fungovalo v android auto performance monitoring ?

Nasel jsem  to na youtube ,a vypada to fakt super !

Delal jsem to podle tech navodu co jsem u tech videi a odkazu nasel ,ale dostal jsem se do bodu ,ze se mi budiky na radiu sice ukazou ,ale porad mi ukazuji jen nulove hodnoty ! Vsechna opravneni jsem v telefonu povolil , ale porad nic ! Bylo by to super kdyby to ukazovalo ,ale nedari se mi to porad rozchodit ! Popripade jestli jste to nekdo uz treba kodoval ,a vite jak to rozchodit !Take nekde psali ze neco i povolovali v zelenem servisnim menu ,ale to tam jeste nemam ,ale psali k tomu ze je to kvuli tomu kdyz nema tel root,ale ten ja mam ,tak si myslim ,ze to tam instalovat nemusim !

 

V odkazu je video ,aby bylo jasne o cem je rec :

 

( https://www.youtube.com/watch?v=x929S-1T5rM )

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a odkud beres informace z motoru? Nepredpokladas, ze to umi AA, vid? :-) Tyto veci umel MirrorLink v infotainmentu, AA v infotainmentu je jen promitac, tyhle veci proste neumi. Musis mit na OBD konektoru BT nebo Wifi adapter, ten sparovat s telefonem a telefon pak tyto informace pouze promita do AA.  To reseni root atd je por potrebu dostat aplikaci mezi podporovane aplikace AA v telefonu.

 

V tomhle byl proste MirrorLink dal. Skoda ho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, JiVi napsal:

a odkud beres informace z motoru? Nepredpokladas, ze to umi AA, vid? :-) Tyto veci umel MirrorLink v infotainmentu, AA v infotainmentu je jen promitac, tyhle veci proste neumi. Musis mit na OBD konektoru BT nebo Wifi adapter, ten sparovat s telefonem a telefon pak tyto informace pouze promita do AA.  To reseni root atd je por potrebu dostat aplikaci mezi podporovane aplikace AA v telefonu.

 

V tomhle byl proste MirrorLink dal. Skoda ho.

Jukni na informace o te aplikaci monitoring performance ! Tam pisou ,ze veskere informace ( pouze VAG cars : Audi,VW,Seat a Skoda ) si to taha z USBcka !

 

Viz tento link :

forum.xda-developers.com/t/performance-monitor-for-vag-cars-work-in-progress.3741626/

 

Ale koukal jsem tam na tu konverzaci ,a take tam nekteri pisi ,ze maji uplne stejny problem jako ja !

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby tyto informace sly vytahnout zpres AA, pak by stara aplikace MySkoda brala informace primo a nespolehala se na pripojeni oneApp pres MirrorLink.

A ve stejnem problemu ted lezi nova aplikace MySKODA.

Mozna aplikace AA v infotainmentech nove generace, ktere ksou  ve Scala, O IV atd to uz umi. Ale v O3 i po FL o tom pochybuju.

 

edit:  jo, tak pisou, ze VAG pouziva komunikaci i pro AA. Jestli pro vsechny infotainmenty, tak je zajimavy, ze to v MySkoda neumeli cist. Je pravda, ze MySKODA umi ovladat par zarizeni v ConnectModu, takze asi ano, Mohlo by to fungovat.

Otazkou je, jestli ovladani funkci v modu Connect nesouvisi s odemknutim tohoto kanalu prave aplikaci Connect v infotainmentu?

 

Maji tam i pripojenou aplikaci aauto.vex.vag  a ta obsahuje tridy Exlap* pro praci s timto protokolem. Mozna jeste zkus tuto apku doinstalovat , protoze to vypada jako interface pro cteni dat VAGu

Editováno: , autor: JiVi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...